Ekip-10- kç savaşı

• Günaydın

Lütfen konu başlığına dönelim, devam ettiğiniz takdirde müdehale etmek zorunda kalıcam ki bunu istemiyorum :)

sakin forumlar :)

• arkadaş burası mahkeme değil gidin baska yerde tartışın 2 tarafta birbirinden asagi kalmaz kimse kimseye sifre vermese bunlar olmazdı boş muhabbet yapıp konulari dagitmayin olan olmuş ölen ölmüş elinizde ne var ona bakın

T4.4 Normal Server- Roma- Mancınık Rekoru

2usef14.png

T4.4 Normal Server- Roma- Equties Ceasaris ve Emperyan Rekoru

2afg4zr.png

• arkadaş burası mahkeme değil gidin baska yerde tartışın 2 tarafta birbirinden asagi kalmaz kimse kimseye sifre vermese bunlar olmazdı boş muhabbet yapıp konulari dagitmayin olan olmuş ölen ölmüş elinizde ne var ona bakın

salih senin şifren neydi dikkat et kendine :thumbsup::thumbsup:

• bu wow köyü kurallara uymadığından kapanmış demekki çok çok fazla kural ihlali yapıldı yoksa kolay kolay wow köyü kitlenmez

kurar ihlali yapmamışlar.yanlışlıkla kapanmış :D
    önemli değil şifreli girişten %10 ceza vede tüm depolarda birer seviye gitmesi
    eger bottan ise %50 ceza ve askerler gider

Post was edited 1 time, last by yusfur ().

• @hikmetbaba23_TR amca seninde hesap kitlenip ceza almadan açılmıştı öyle diyordun demi bizde de ceza almayacak merak etme sen o diğer arkadaşlarda olmayan aklını kendine saklasınlar yok böyle olmuşsa şöyle olur diye sizinkiler vnp kullandığı belli olduğu halde ceza almadı bilip bilmeden sallamayın

ilk önce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz, sonra da herkesten iyi oynamasını...

• @hikmetbaba23_TR amca seninde hesap kitlenip ceza almadan açılmıştı öyle diyordun demi bizde de ceza almayacak merak etme sen o diğer arkadaşlarda olmayan aklını kendine saklasınlar yok böyle olmuşsa şöyle olur diye sizinkiler vnp kullandığı belli olduğu halde ceza almadı bilip bilmeden sallamayın

kç senin eline kaldıysa vay haline

hikmet başkanın dediği gibi kc nin vay haline
    oyundan haberin bile yok.tek bildiğiniz yıkılan hesaplarda küfür etmek
    bir tek hikmet baba23 hesabı kapanmadı.bir çok hesap kapandı.
    serverdeki bir hatadan dolayı kapatılan hesaplara 10 altın vererek açıldı.

• kç senin eline kaldıysa vay haline

hikmet amca bak ben seninle yaşına hürmet ederek hep seviyeli konuşuyorum ama sen hiç akıllanmıyorsun ben bir fizikçiyim ve senin aklının almayacağı şeyleri yapabiliyorum benim kim olduğumu bilmeden o küçük aklınla yorum yapma tamam mı gereksiz birşeyden dolayı ceza verilirse gereğini yaparız merak etme sen ben k.ç li falanda değilim şunu aklına sok artık aklında kalmıyorsada balık falan ye biraz biz olmasaydık belki k.ç çoktan bırakmıştı senin gibilerde burda hava atardı

hikmet başkanın dediği gibi kc nin vay halineoyundan haberin bile yok.tek bildiğiniz yıkılan hesaplarda küfür etmek

çok bilmiş sen önce oyun ahlakını öğren senin gibileirini biz barbar birliğinde birlikten atıp yağma yapıyorduk yan köylere saldırmak sizde wow köylerini yıkmak sizde nerde oyun ahlakı yok gelmiş bize ahlaktan bahsediyor senin oyun oynaman bile hata etik kurallarını bilmiyorsun daha

ilk önce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz, sonra da herkesten iyi oynamasını...

• çok bilmiş sen önce oyun ahlakını öğren senin gibileirini biz barbar birliğinde birlikten atıp yağma yapıyorduk yan köylere saldırmak sizde wow köylerini yıkmak sizde nerde oyun ahlakı yok gelmiş bize ahlaktan bahsediyor senin oyun oynaman bile hata etik kurallarını bilmiyorsun daha

oyun ahlakın bahsedene bak.
    küfreden sizlersiniz. bu nasıl bir ahlak

hammadde ve savunma alma sizde

travianda yan köye saldırılmaz diye sizler mi kural bıraktınız.çok bilgili arkadaş öyle bir yazılı kural göster

• erdi abi abesteiştigal ediyorsun şu an cevap vererek bırak cevap verme de susturdum sansın

edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanar
    Mevlana

DİKKAT KARŞINIZDA MBB VAR

• bu wow köyü kurallara uymadığından kapanmış demekki çok çok fazla kural ihlali yapıldı yoksa kolay kolay wow köyü kitlenmez

kç senin eline kaldıysa vay haline

ah hikmet amca ah dinime küfreden müslüman olsa bari senin hesap niye kilitlendi hatadan dolayı demi merak etme sıkıntı yok sen kendi hesabınla kurmayacaz deyip yana döne savunma aradığın wowunla ilgilen

• hikmet başkanın dediği gibi kc nin vay halineoyundan haberin bile yok.tek bildiğiniz yıkılan hesaplarda küfür etmek

oyun ahlakın bahsedene bak.küfreden sizlersiniz. bu nasıl bir ahlak

hammadde ve savunma alma sizde

travianda yan köye saldırılmaz diye sizler mi kural bıraktınız.çok bilgili arkadaş öyle bir yazılı kural göster

yaw sen ne diyorsun küfür eden kim ortak olduğunuz küfürbaz mongol mu o eder sizede eder etmişte zaten adam inkar etmiyor sizde ahlak olmadığı için oyun ahlakı denen birşeyde olmuyor tabi bunu sana anlatamaz boşa yormuş kendini

• yaw sen ne diyorsun küfür eden kim ortak olduğunuz küfürbaz mongol mu o eder sizede eder etmişte zaten adam inkar etmiyor sizde ahlak olmadığı için oyun ahlakı denen birşeyde olmuyor tabi bunu sana anlatamaz boşa yormuş kendini

dadaş hesabına kim saldırı atmışsa hepsine küfür etti
    istiyorsan söyledigi küfürleri özelden atayım
    senin miden kaldıraçak mı

• oyundan haberin bile yok.tek bildiğiniz yıkılan hesaplarda küfür etmek

nasıl bir hata oldu ki sadece sizi kapsadi başka bölgede kitlenme yok la bir sucuda kabul edin kitlendi hakettik demek bu kadar mi zor (10 altında iyiymiş bunuda ilk defa senden duydum)

2usef14.png

2afg4zr.png

• nasıl bir hata oldu ki sadece sizi kapsadi başka bölgede kitlenme yok la bir sucuda kabul edin kitlendi hakettik demek bu kadar mi zor (10 altında iyiymiş bunuda ilk defa senden duydum)

Senin oyundan haberin yoksa bizim yapaçak bir şeyimiz yok
    travian yönetimin yerinde duruyor.sorabilirsin
    gerekli cevabı alırsın

• Senin oyundan haberin yoksa bizim yapaçak bir şeyimiz yok
    travian yönetimin yerinde duruyor.sorabilirsin
    gerekli cevabı alırsın

bizede oyun hatasından ban geldi sıkıntı yok bizede 1000 altın vereceklermiş hatayı düzeltmek için

• Senin oyundan haberin yoksa bizim yapaçak bir şeyimiz yoktravian yönetimin yerinde duruyor.sorabilirsin
    gerekli cevabı alırsın

ben karı gibi dedikodu yapmıyorum oyunumu oynumuyorum 279 gündür senin dediğin olayı yaşamadım ama demek ki adamına göre muamele yapmışlar 10 altına susmussunuz 20 altın ben vereyim yeter ki sus.

2usef14.png

2afg4zr.png

• ben karı gibi dedikodu yapmıyorum oyunumu oynumuyorum 279 gündür senin dediğin olayı yaşamadım ama demek ki adamına göre muamele yapmışlar 10 altına susmussunuz 20 altın ben vereyim yeter ki sus.

salih susacağını bilsem ben 1000 altın vermeye razıyım :D