Geyik Muhabbeti: Merhaba De Katıl Muhabbete

• hayaligenc Keyfiniz daim olsun :) Emekli moderatörleri toplayıp bir ara söyleşi yapsak hiç fena olmaz :)

Siz tanışıyor muydunuz ? :D vay vay hani eskilerden bi bendim :/ ...

ben hunu çıkaramadım desem :( yaşlandım sanırım gorz ^^

Sevgili HuN bizden geçti o devirler artık :)))

ben zaten uzun zamandır başka bir oyun şirketinde çalışıyorum :)) açıkcası pek zamanımında kaldığını söyleyemem, bu sektörde üstatlarım sevgili Sarayözü  ArTeS 'den çok şey öğrendim halada öğreniyorum :) Onlardan sonra nirvanaya çıktık artık ^^

• MUHABBETTEN ANLADIĞIM KADARI İLE ESKİLER YENİLER BİR ARADA :thumbup:

Allah muhabbetinizi arttırsın :) Eskiye saygı yeniye sevgi ile güzel bir forum ortamı dilerim efendim.

• Orome  Barbosa  Gorz  Professor  SAVCI  HuN  Prater

SEVGİLİ FORUM YÖNETİCİLERİ MERHABA :) SİZE TEK TEK YAZMAKTANSA BURAYA YAZAYIM DEDİM. NASIL OLSA HEPİNİZ BU BAŞLIKTASINIZ :D

Size biraz rapor gönderdim. Forumu gezip kuralları daha çok çözdükçe daha çok raporlayacağımdan emin olabilirsiniz :)

Teşekkür beklemiyorum. Benim özverim sadece temiz ve düzenli bir forum için.

İleride yönetici alımı olur ise eğer ilk beni düşünün diye elimden geleni yapacağım :D (bir yerde okudum 600 altın veriyormuş Almanya. Tr serverında 600, turnuvada 6000 altın falan mı oluyor acaba bunu çözmem lazım acilen :) )

Hi guys !

• Merhabalar Ron Jeremy, ilginiz için teşekkür ederiz.

Topluluk Kuralları haricindeki içerikleri raporlamamanızı rica ederim.

• Topluluk Kuralları' na buradan ulaşabilirsiniz.
    • Moderatör alımı şuan için yapılmamaktadır. Gerekli şartlar ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim.

49rwAR.png

Topluluk Kuralları'na buradan ulaşabilirsiniz.

• iyisin değil mi bir sorun yok inş?

ben onu telefondan yarın rahatsız edeyim bir :)))

fiziksel olarak evet de, psikolojik olarak... eh, biraz "git-gel"li

Emekliler gelmiş hoş gelmiş :)

hoşbulduk :D

MiRoChİ wrote:

Asitten korksaydık kola içmezdik

• muhabbettiniz bol olsun gençler 😎

hoşgeldin usta :) eyw :=)

fiziksel olarak evet de, psikolojik olarak... eh, biraz "git-gel"li

hoşbulduk :D

ahahaha :D kilo aldın mı sen :=)

• Artık forumu kullanmıyorum çok fazla ,yönetim değişirse tekrar aktif kullanacağım, sen nerelerdesin yoktun ortada ? Sesin soluğun çıkmayınca bende seni Moderatör oldun sandım, Yeni 3 moderatörden ikisi zaten ifşa oldu onları tanıyorum ,3. de sensin sanıyordum :)

Ben yeni moderatörlerle birşey oynamam , bana @Dark Blue  BatCat ve Regnum i getirin onları özlüyoruz forum ahalisi olarak emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum kıymetlerini bilemedik, okeye yancı olarak da Gorz u isterim güzel bir okey dönelim eski günler de ki gibi :)

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• Biz emeklilikte yaşa takılanlar mıyız sence bize hiç ilgi alaka yok Cadı_TR

Hiç açma o konuları

Artık forumu kullanmıyorum çok fazla ,yönetim değişirse tekrar aktif kullanacağım, sen nerelerdesin yoktun ortada ? Sesin soluğun çıkmayınca bende seni Moderatör oldun sandım, Yeni 3 moderatörden ikisi zaten ifşa oldu onları tanıyorum ,3. de sensin sanıyordum :)

Ben yeni moderatörlerle birşey oynamam , bana @Dark Blue  BatCat ve Regnum i getirin onları özlüyoruz forum ahalisi olarak emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum kıymetlerini bilemedik, okeye yancı olarak da Gorz u isterim güzel bir okey dönelim eski günler de ki gibi :)

Ben buradayım Sn.Nizamı-ı Cedid BatCat

İlk defa emeklerimden dolayı birisi teşekkür etti, sağolun varolun.

C A D I :evil: