Geyik Muhabbeti: Merhaba De Katıl Muhabbete

• Oyundan şutlanınca rh wp grubuna vasiyet bırakan sen değilmiydin can kudurmak nedir ben ozaman gördüm siz yenilgiyi kabullenemediniz bunun bir oyun olduğunu unutup saçmaladınız sonuç olarak karşımda forum kullanıcısı olarak duruyorsun

Sizin döneminizde rh ekibi ana bacı söver mesajı silinirdi biz ikile yazdık diye ceza alırdık sizin şutlanmanız haktı bu yalakalık ortamında yaptığınız dalkavuklukların sonucunu kaldıramayacaksanız bi gazoz ısmarlıyım stresini alır

bu arada benim çıldıracak bir durumum yok yalaka modları önce oyundan sonra forumdan şutlayacağım dedim yaptım bulunduğun birlik şuan wow'suz ezdik geçtik paspas oldu belki haberin yoktur

Yani anlayacağın forumdan keyif alıyorum oyunda gayet iyi gidiyor ama sen bi orome'ye karşı sitemdesin hayırdır sorun ne merak ettim ;)

Senin gibi vasat adamları foruma yetkili kılarlarsa olacağı bu işte. Laflara bak nerdeyse aklım hala yapamadıklarımda diyeceksin.

Denediniz olmadı abicim. Seni ve abilerini öyle ya da böyle takımdan indirdik. Ve inanın siz olmadan forum çok daha güzel. Şimdi git kumda oyna yeni serverı bekle onda da iki ay oynar hesap silersin.

Şu mod alımlarında yaşa önem vermeleri gerekiyor ergenlik stresini burada atıyorlar ^^

Post was edited 1 time, last by Kapgan: Kapgan tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• IQ suz ..

• HuN Ahhh ahh ne günler ne güzel günler :)

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Barbosa üzgün

Barbosa kırgın

Barbosa Ağlamaklı....

Yağmur mu yağdı yoksa benim gözlerim mi sisli görüyor doktor bey ^^

• Yağmur mu yağdı yoksa benim gözlerim mi sisli görüyor doktor bey ^^

Yeşilçam aktörü müsün be ^^

Bir şeyin kurallara uygun yapılması ayrı, etik olup olmaması ayrı bir durum. Kurallara uygun yürütülen çalışmalar, ulaşmak istenilen amaca başarıyla ulaştırır fakat bu onun etik olduğu anlamına gelmez. Bu tıpkı Joseph Goebbels' in başarılı bir propaganda süreci yürütmesi gibi. Hem başarılı hem etik hem insancıl olabilmek zor zanaat.

• Kirov reporting

Buralar da eskiden ne okey masaları kurulurdu hepsi mazi de kaldı

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capri (GOODFELLAS)

External Content youtu.be

• Eskiden buralar dedenin dutluğuydu

Simdi her yer beton yığını komşuluk ölmüş

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capri (GOODFELLAS)

External Content youtu.be