Geyik Muhabbeti: Merhaba De Katıl Muhabbete

• Domuz gribi var diye sokağa çıkmaktan neden korkuyorsun :) virüs bu her yere girebilir heran sizide vurabilir..

Araştırırsanız göreceksiniz bu virüs 60 yılda bir kendini yenileyip ortaya çıkıyormuş.dikkatli olun yeter...

O zamana yaşarsak dikkat ederiz.

• ev sokaktan daha güvenli :D

işte bu yüzden dışarı çıkmayıp bilgisayar oynuyorum ::bugünçokfazlayalansöyleyensmiley::

• oha !

moderatörler tekrar moderatör olmuş...

fatalwolf aranıyor!

• Forumda kendimi bir an çok değişik hissettim sanki yabancı serverlerin forumundayız, onların forumları da böyle çünkü :) Eski forumu istiyorum...

• Benim kullandığım gribe karşı gizli bi formül var.Zeytinyağının içine sarımsak atınız ve 1 gece boyu bekletiniz.Sabah iki burnunuza da 1 damla damlatınız.Böyle sarımsak virüsün burundan girmesi önler.Zeytin yağı da sarımsağın etkisini azaltmak için ve burnunuza sarımsak koyamayacağınız için:)

• Benim kullandığım gribe karşı gizli bi formül var.Zeytinyağının içine sarımsak atınız ve 1 gece boyu bekletiniz.Sabah iki burnunuza da 1 damla damlatınız.Böyle sarımsak virüsün burundan girmesi önler.Zeytin yağı da sarımsağın etkisini azaltmak için ve burnunuza sarımsak koyamayacağınız için:)

Onu yapınca neremizden nefes alıcaz?

Kokuyla durulur mu?

• Mesjaı yazıyom üste çıkıyo.. nie öle.. aşşa inmiyor.. :D

eskisi daha iyiydi ya... :W umarım düzeltirler ilerde.

bi kaç ay sonra duzelir belkii

:D güzelmiş.
    Büyük bir çöp poşedi bulun içine girin ne hava girer ne virüs...:p

burnunuzu testere yardımıyla kesin.Böylece virüsün burundan girmesi engellenir ama tetanozu bilemem:D

• edit yaptım:)

Post was edited 1 time, last by semihchelik: edit ().

• Kimsenin avatarı yok.Kendimi çıplak hissediyorum. :p

• iyi oldu açılması az kalsın ingiliz forumuna alışacaktım

• bu ne ya gitmiş replerim konularım :mad: acele ettim biraz burda da multiler çıkar güzel nickimden olurum diye. bi an önce düzeler umarım:)

bende bi bismillah çekeyim:p

• ama hesap gitmesi kötü oldu gerçi bişeyim yoktu yeni bir sayfadan başladık