Geyik Muhabbeti: Merhaba De Katıl Muhabbete

• Sukur, keyifler iyi HuN, Sen nasilsin ?

Selamlar herkese.

Güzel geçen bir günden sonra mükemmelim desem yeridir :) Sizin gibi Travian emektarlarını forumda tekrar görmek ayrıca mutlu ediyor.

• Güzel geçen bir günden sonra mükemmelim desem yeridir :) Sizin gibi Travian emektarlarını forumda tekrar görmek ayrıca mutlu ediyor.

10 yıl sonra bir moderatörde çıkar bana böyle sözler söyler mi acaba :/:popcorn:

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• 10 yıl sonra bir moderatörde çıkar bana böyle sözler söyler mi acaba :/:popcorn:

Diyeceklerini düşünüyorum :)

Ayrıca tüm kullanıcılara sormak istediğim bir husus var. Forum içerisinde önerileriniz veya şikayetleriniz var mı?

neO6MK.png

Post was edited 1 time, last by HuN ().

• Hayırlı geceler. Nasılsınız ?

Biraz sekmeli cevap veriyorum ama sorun olmaz umarim

Dişçiye gidiyorum

Toplumumuzdaki disci genellemesinden biraz urpertim

Ama Disleri Duzeltince Guzel Gülüşler + Uzun saçlı kardesleri dusununce urperti falan kalmiyor 😀😂

Diyeceklerini düşünüyorum :)

Ayrıca tüm kullanıcılara sormak istediğim bir husus var. Forum içerisinde önerileriniz veya şikayetleriniz var mı?

Tek Bir sey Oneriyorum

Forum Mobil Uygulaması

Ha bide sey var

Serverlerde raporlar konularinda

Her birlikten Görevlendirilecek 1 kisi rapor atabilsin

Herkes konu acmasin Cok Karma karışık oluyor

Mesela Ts1 Serverinden x Birliginin Rapor Sorumlusu Nizam-i Cedid , y birliginin sorumlusu xx_delis , z birligininki CanOzcan50

Gibi

2/A Sınıfından Can Özcan'a gunun anlam ve önemini belirten konuşmayı Yaptığından Dolayi Tesekkur Ediyoruz

Kafam bir güzel bir güzel of of

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Diyeceklerini düşünüyorum :)

Forumun bir uygulama versiyonu olsa iyi olur

• Diş ağrısı kötüdür erkenden önlem almak en iyisi :) Talebinizi üstlerime bildireceğim ben de uygulamanın güzel olacağı kanaatindeyim ancak Almanya ne karar verir bilemiyorum. Olursa da zaman alır düşüncesideyim.

TEMBEL talebinizi üstlerime bildireceğim. :thumbup:

• Diş ağrısı kötüdür erkenden önlem almak en iyisi :) Talebinizi üstlerime bildireceğim ben de uygulamanın güzel olacağı kanaatindeyim ancak Almanya ne karar verir bilemiyorum. Olursa da zaman alır düşüncesideyim.

Reis senin ustun Martin Luther   SlyCat vb SModlar

Onların Üstü Yüce Odin

Onun da ustu sanırsam Ameno

Biz direk Amenoya Yazsak Noluyor Acaba ?

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

Bir uygulama olursa daha güzel olur

• Merhabalar yukarıda belirtmiş olduğum forum oyunu Travian Seyehatnamesi Başlıyor ! açılmıştır.

Gezdiğiniz şehirlerde görülmesi gereken mekanlar hakkında bilgi verebilir, görselleri paylaşabilirsiniz. En iyi yemek yapan yerler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilir, oyun üzerinden tanıştığınız arkadaşlarınız ile çekindiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

• Bilmem hiç denemedim :) Şahsi düşüncem, "Durumu kullanıcısı olduğunuz (TR) forum yöneticilerine aktarın." gibi bir cevap olacaktır.

Daha da güzel şeyleri bekliyoruz. Hadi bakalım. Hayırlı olsun üstad bu arada. yeni mod umarım güzel şeylere imza atarsın

• Daha da güzel şeyleri bekliyoruz. Hadi bakalım. Hayırlı olsun üstad bu arada. yeni mod umarım güzel şeylere imza atarsın

Teşekkür ederim. Mantıklı her türlü öneriye açığız. Şikayetleriniz için de konunun negatif yönünü ve pozitif yönünü ortaya koyarak üstlerimle görüşebilirim.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg