Tüm Sorular İçin Hızlı Yardım

• Forumun saatinin bir saat geride olduğunu fark eden tek deli ben miyim?

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• normal serverlerındaki altınlar turnuva serverlarına, turnuva serverlarındaki altınlar da normal serverlara aktarılamaz

MiRoChİ wrote:

Asitten korksaydık kola içmezdik

• Speed serverlara diğer ırklarıda koyun Cermen cermen cermen nereye kadar

ORİJİNAL AT HIRSIZI

ATLARA FISILDAYAN ADAM
    :teu06: :teu06: :teu06:

PALA - tx3 - AYIBOĞAN

AYIBOĞAN & MALİ - 2018 Finals - ANIMALS

• Merhaba,

Path to Pandora mekaniği bildiğiniz gibi farklı ve bölgeler ve zafer puanları üzerine 200 gün üzerinden oynanıyor. Bu noktada Kahraman joker asker olarak birçok bölgeye yönlendirilmek zorunda kalıyoruz. Vahalar için de mecbur olarak her köye kahraman kışlası kuruyoruz. MAceralar o kadar kötü çıkıyor ki 35-40 saat mesafede macelar çıkıyor ve birikiyor. Bunun önüne geçilmesi lazım. Git gel 70-80 saat macera süresi oyuncuları madur ediyor. Bir maceraya gidip dönüldüğünde diğer maceranın kalma süresi bitebiliyor. Örnek bir durumu aşağıda paylaşıyorum. KAhraman hangi köye ait yapılmıs ise macera orada çıkmalı. Acil destek rica ediyoruz.

• Merhaba,

Path to Pandora mekaniği bildiğiniz gibi farklı ve bölgeler ve zafer puanları üzerine 200 gün üzerinden oynanıyor. Bu noktada Kahraman joker asker olarak birçok bölgeye yönlendirilmek zorunda kalıyoruz. Vahalar için de mecbur olarak her köye kahraman kışlası kuruyoruz. MAceralar o kadar kötü çıkıyor ki 35-40 saat mesafede macelar çıkıyor ve birikiyor. Bunun önüne geçilmesi lazım. Git gel 70-80 saat macera süresi oyuncuları madur ediyor. Bir maceraya gidip dönüldüğünde diğer maceranın kalma süresi bitebiliyor. Örnek bir durumu aşağıda paylaşıyorum. KAhraman hangi köye ait yapılmıs ise macera orada çıkmalı. Acil destek rica ediyoruz.

-124/48 numaralı köye yakın köyünüze kahramanı yollayıp ana vatanı yapıp maceraları bitirip daha sonra -275/143 civarındaki köyünüze aynı işlemi yaparak bunun önüne geçebilirsiniz diyecekler :D kimse gelmeden ben deyim dedim :D

OLD BUT GOOD
    ltx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
    s9 Serintürk(KAZANDI)
    Inx Game of Teuton(KAZANDI) Videosunu TIKLA İZLE
    s5 4Monarch(KAZANDI)
    x2C Serintürk(KAZANDI)
    Fnls TIRSIN ULAN(KAYBETTİ) Videosunu TIKLA İZLE

• Merhaba,

İşte hocam çözüm değil ki :)

O zaman ne anlamı kaldı strateji yapabilmenin. Sağda solda macera kovalayayım derken savaşı kaçırıyor kahraman, asker olmaktan çıkıyor :) bölge hakımıyeti kurmaya calısıyorsun 100-110 saate göçmen gönderip köy atıyorsun, bir bakmışsın maceralar çok başka yerlerde. bazen 1 maceraya gidip gelene kadar diğer maceranın süresi bile yetmiyor..

• İşte hocam çözüm değil ki :)

O zaman ne anlamı kaldı strateji yapabilmenin. Sağda solda macera kovalayayım derken savaşı kaçırıyor kahraman, asker olmaktan çıkıyor :) bölge hakımıyeti kurmaya calısıyorsun 100-110 saate göçmen gönderip köy atıyorsun, bir bakmışsın maceralar çok başka yerlerde. bazen 1 maceraya gidip gelene kadar diğer maceranın süresi bile yetmiyor..

Merhaba; Üstadım,

Kahraman Kışlanızı yıkmanız gerekiyor , hangi bölgede uzun vadeli kalıp savaşacaksanız, o bölgedeki K.Kışlası dursun,