Tüm Sorular İçin Hızlı Yardım

• TR6 için server bölümü server başlangıç saatinde mi açılıyor ?

Merhaba,

kayıtlar ilan edilen tarih ve satte başlayacaktır. Kayıt olduktan sonra hemen oyuna başlayabiliyorsunuz. İyi forumlar.

• Tekrar Merhaba,

Bir Türk Serverında 100 altın aldım. Hesabı silerken 82 altınıma dair mail geldi. Başka bir türk serverda hesap açtım ve altınlarımı aktardım. Bu yeni server boyunca 33 altınım kaldı. Fakat yeni serverda altın alımı yapmadım. Altın aktarımı için link gelir mi? Altınlar ne olur?

• Tekrar Merhaba,

Bir Türk Serverında 100 altın aldım. Hesabı silerken 82 altınıma dair mail geldi. Başka bir türk serverda hesap açtım ve altınlarımı aktardım. Bu yeni server boyunca 33 altınım kaldı. Fakat yeni serverda altın alımı yapmadım. Altın aktarımı için link gelir mi? Altınlar ne olur?

hesap silme kısmında göstermesi lazım. Ayarlardan bakın bi

• hesap silme kısmında göstermesi lazım. Ayarlardan bakın bi

Soruyu örnek olarak verdim. Şu an mailimdeki altınları aktarmadım henüz bir servera aktarırsam ve artarsa onları da aktarabilir miyim? Ve ya aktarım sınırı nedir?

• tr2 de anlatdığın gibi olay oldu bana altın almadım buna rağmen aktarma linki gözüküyor fakat 5x de yeni güncellemede sadece altıdığın altın kadar aktarabiliyorsun yani satışlardan kazandığın gümüşleri altına çevirsen bile aldığın altını baz alıyor muhtemelen yeni başlayacak serverlerde aynısı olacak

• tr2 de anlatdığın gibi olay oldu bana altın almadım buna rağmen aktarma linki gözüküyor fakat 5x de yeni güncellemede sadece altıdığın altın kadar aktarabiliyorsun yani satışlardan kazandığın gümüşleri altına çevirsen bile aldığın altını baz alıyor muhtemelen yeni başlayacak serverlerde aynısı olacak

yok o zaten koyulan bi kural 100 altın aldıysan 100 altın aktarabiliyorsun. Fakat aktarılan hesap tekrar altınını aktarabiliyor mu? Aktaramıyorsa neden aktaramıyor? Neticesinde ben oyuna o altını vermişim; başka serverda kullandıktan sonra o server bittiğinde ya da hesabı sildiğimde aktarabiliyor muyum...

Biraz basit anlatayım;

tr1 serverında 100 altın aldık, tr1deki hesabı kapattık. ref link geldi altınları tr2 servera aktardık. tr2 serverı bitti. tr2de kalan altınları yine tr olmak üzere serverlara aktarabilir miyim?

• ilk satırda olduğunu söylemişdim galiba gözden kaçırdın anlamanın en garanti yolu ayarlara gir oradan hesap sekmesini aç oyun silin altında eyer altın gözüküyorsa aktarabilirsin

• ilk satırda olduğunu söylemişdim galiba gözden kaçırdın anlamanın en garanti yolu ayarlara gir oradan hesap sekmesini aç oyun silin altında eyer altın gözüküyorsa aktarabilirsin

altını aktarmadım duruma göre aktaracağım. Bilgi sahibi olmak istiyorum. Dediğim gibi bu bir örnek soru...

• Tekrar Merhaba,

33 altın için link gelir. Satın almış olduğunuz her altından server sonuna kadar ya da hesabı silmeniz sonucu harcamadığınız her altın mailinize link olarak gönderilir.

• merhaba,oyunda gece saatleri uyuyoruz doğal olarak ve gece uyumayan bazı arkadaşlar saldırı yaparak kötü bitirebiliyor yani en son böyleydi ,acaba şuan da gece saldırmak serbest mi 12densonra

• merhaba,oyunda gece saatleri uyuyoruz doğal olarak ve gece uyumayan bazı arkadaşlar saldırı yaparak kötü bitirebiliyor yani en son böyleydi ,acaba şuan da gece saldırmak serbest mi 12densonra

Merhaba ,

Oyunda 7 gün 24 saat istediğiniz hesaba saldırabilirsiniz.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.