Tüm Sorular İçin Hızlı Yardım

• Bir sorum daha var. Sizce 2. Köyü hızlı atmak için kahramanı saldırıya verip asker basarak vaha boşaltmak mı yoksa kahramanı çiftçi yapıp madde alanlarını 5 yapmadan Köşk basıp göçmen çıkarmak mı? Şahsen ben yağmadan emin olmadığımdan çiftçilik yapıyorum. Önerilerinizi alayım?

Eğer Asker basarak vaha boşaltıp 2. Köyü hızlı atacağım dersen bu iş biraz tecrübe işi , eğer 2. Köyü atıp askeri kestirirsen hammadde alanlarını geliştirmedıgın için geride kalırsın bu bir nevi kumar oynamak gibi şans işi , ama en iyi yöntem bana göre öncelik kahramanı hammade alanlarına vermek ve üretimleri arttırmak ,arada basacağın askerle yapacağın yağmadan gelen hammade ile asker basmak üretimle geleni ise binalar ve üretim alanları için kullanmak kısaca senin yaptığın daha akla uygun :D

Kalp Temiz Olursa , Dilden Güzel Sözler Çıkar..

- Hz.Ali

• Eğer Asker basarak vaha boşaltıp 2. Köyü hızlı atacağım dersen bu iş biraz tecrübe işi , eğer 2. Köyü atıp askeri kestirirsen hammadde alanlarını geliştirmedıgın için geride kalırsın bu bir nevi kumar oynamak gibi şans işi , ama en iyi yöntem bana göre öncelik kahramanı hammade alanlarına vermek ve üretimleri arttırmak ,arada basacağın askerle yapacağın yağmadan gelen hammade ile asker basmak üretimle geleni ise binalar ve üretim alanları için kullanmak kısaca senin yaptığın daha akla uygun :D

100-150 altın basıp binaları hemen bitirip, her madde biriktiğinde npc ile bina basmak da ayrı bir taktiktir mesela. ^^

Don't Afraid, A.S.Ş. is coming.

• Link atıyoruz mesela YouTube dan bizimkisi tıklamalık link olarak kalıyor. Ama bazıları mesela direk açmalık video şeklinde atıyor. Tıklayıp direkt oynatıyorsun. O nasıl yapılıyor ?

• Link atıyoruz mesela YouTube dan bizimkisi tıklamalık link olarak kalıyor. Ama bazıları mesela direk açmalık video şeklinde atıyor. Tıklayıp direkt oynatıyorsun. O nasıl yapılıyor ?

Sana özelden attığım etiketin arasına linki yapıştır o zaman o şekilde açılır :)

Kalp Temiz Olursa , Dilden Güzel Sözler Çıkar..

- Hz.Ali

• İyi günler, Eskiden korumayı saldırarak kaldırabiliyordunuz ? Bu özellik kalktı mı yoksa ben mi bulamadım ? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Artık koruma süresi kaldırma diye bir mevzu yok. Ya bitmesini bekliyorsun ya da belli bir süre uzatabiliyorsun 1 kerelik.

• SlyCat Üst makamlardan izin çıkmadı mı sayın smodum küresel cezaların paylaşımı için?

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Acaba forum puanımın 4000+dan 1200'e düşürülmesinin sebebi ne olabilirdi :/

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !