Стање на rs1 серверу

• Ekipa ? Blize nego sto mislis, videces... zvace se iznanadjenje ! :)

Pepisku ne kacim, jer necu da otkrivam kome si sve pisao, jedno je sigurno... opet si u pregovorima da promenis dres :D

Aha...jos kad bi ti IKO poverovao...nemas nista zato i ne kacis...ovde sam javno prozvao sve koji kazu da igram kvarno i da lazem da slobodno nakace prepisku ili bilo sta sto bi potvrdilo te baljezgarije pa se niko nije pojavio...umesto toga,TI si dokazana lazovcina i samo beljezgas bez ikakve argumentacije...dokaz...nit imas ekipu nit imas ally :thumbsup: ...ne zna se ko je gori,ti ili Shunki :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

P.S. Pozamasna mi je arhiva,bas zbog takvih "postenjacina" kao sto si ti i jos poneki (prepoznace se)...uzgred,verujem ti da imas ekipu...kako bese SVA TROJICA zajedno s multicima :whistling::whistling::whistling:

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)
    rs2 Vilence (BITANGE) , JanMar (PIGS) , Ragnar (CNS)
    rs4 Ragnar (CNS - WoT),Scipion (ZEVS - GoT)

REV je PORODICA - ostalo su SAVEZI jer smo TOTALNO DRUKCIJI od drugih

• Aha...jos kad bi ti IKO poverovao...nemas nista zato i ne kacis...ovde sam javno prozvao sve koji kazu da igram kvarno i da lazem da slobodno nakace prepisku ili bilo sta sto bi potvrdilo te baljezgarije pa se niko nije pojavio...umesto toga,TI si dokazana lazovcina i samo beljezgas bez ikakve argumentacije...dokaz...nit imas ekipu nit imas ally :thumbsup: ...ne zna se ko je gori,ti ili Shunki :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
    P.S. Pozamasna mi je arhiva,bas zbog takvih "postenjacina" kao sto si ti i jos poneki (prepoznace se)...uzgred,verujem ti da imas ekipu...kako bese SVA TROJICA zajedno s multicima :whistling::whistling::whistling:

Mogu da ti potvrdim za ovo da ima ekipu od tri clana na svom nalogu to je tacno skroz. U ostalo nisam upucen pa ne mogu da komentarisem :D

• Aha...jos kad bi ti IKO poverovao...nemas nista zato i ne kacis...ovde sam javno prozvao sve koji kazu da igram kvarno i da lazem da slobodno nakace prepisku ili bilo sta sto bi potvrdilo te baljezgarije pa se niko nije pojavio...umesto toga,TI si dokazana lazovcina i samo beljezgas bez ikakve argumentacije...dokaz...nit imas ekipu nit imas ally :thumbsup: ...ne zna se ko je gori,ti ili Shunki :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Ja mogu da ti potvrdim da Dabicevi multici imaju multice. Dakle,Dabicev multic Ahmanet ima multic Camp3r koji ima multic Macan&Mara koji ima Smaka,pa je on sam po sebi multic samom sebi. 8o

L&2xM(exexex rs1)

Ahmanet(exex rs1)
    Slatki Ubicaa(ex rs1)

James Delaney (Balkans 5)

(James Keziah Delaney)

Tony (Balkans 3)

I could either watch it happen, or be part of it. -E.M.-

-Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    ULTRA INSTINCT!

JANJICAR (Al` ne kunem svoju sudbu)

• Ja mogu da ti potvrdim da Dabicevi multici imaju multice. Dakle,Dabicev multic Ahmanet ima multic Camp3r koji ima multic Macan&Mara koji ima Smaka,pa je on sam po sebi multic samom sebi. 8o

A svi ti multici cine multi saveze od kojih je jedan SWA a drugi SRB REV i koji suruju da se sklopi saradnja a u stvari je tu vec sve sklopljeno zato sto su multi nalozi i tamo i vamo. Sta ces dabic umesao konce u sve nikako da se ispetljas ;(;(;(

• Msm, opste je poznato kako si na exexex pricao za H i lizao se sa SWA, pa si na exex pljuvao SWA pa se lizao sa H, da bi na proslom krenuo lizanjem sa H a pljuvanjem BzB a zavrsio sa lizabjem BzB a pljuvanjem H. A sve ove servere si pljuvao po LA a sad igras sa masom ljudi iz LA.
    I kome ce sada da se veruje, tebi ili meni ? :D

Nemam pravo da iznosim prepiske, samo ti kazem da ako i ovaj zeznes ljude sa kojima igras, i upropastis im pobedu, treba te zabraniti na svim balkanskim serverima. A dobro si krenuo :)

• A svi ti multici cine multi saveze od kojih je jedan SWA a drugi SRB REV i koji suruju da se sklopi saradnja a u stvari je tu vec sve sklopljeno zato sto su multi nalozi i tamo i vamo. Sta ces dabic umesao konce u sve nikako da se ispetljas ;(;(;(

Fuck. This Dabic good. Ko ovde sta i gde igra,ja ne znam. Vidim samo da to oko saradnje sad napokon ima smisla. Dabic je kriv za sve. Katati ga!

L&2xM(exexex rs1)

Ahmanet(exex rs1)
    Slatki Ubicaa(ex rs1)

James Delaney (Balkans 5)

(James Keziah Delaney)

Tony (Balkans 3)

I could either watch it happen, or be part of it. -E.M.-

-Ne vredi se raspravljati sa labudom,jer te on prvo spusti na svoj nivo,pa te pobedi na iskustvo.-
    ULTRA INSTINCT!

JANJICAR (Al` ne kunem svoju sudbu)

• Alo bre ljudi polako..
    Ja sam multic na Dabicevom acc-u, a imam i svog multica takodje na Dabicevom acc-u (al' je pijan 24h pa slaba vajda od njega)... Tacnije Dabic je multic na svom acc-u..
    Valjda sad kapiraju svi??

exexrs1-Acim
    exrs1-Special Force
    rs1-Arhivatori
    THIS IS ARHIVA

• Msm, opste je poznato kako si na exexex pricao za H i lizao se sa SWA, pa si na exex pljuvao SWA pa se lizao sa H, da bi na proslom krenuo lizanjem sa H a pljuvanjem BzB a zavrsio sa lizabjem BzB a pljuvanjem H. A sve ove servere si pljuvao po LA a sad igras sa masom ljudi iz LA.
    I kome ce sada da se veruje, tebi ili meni ? :D

Nemam pravo da iznosim prepiske, samo ti kazem da ako i ovaj zeznes ljude sa kojima igras, i upropastis im pobedu, treba te zabraniti na svim balkanskim serverima. A dobro si krenuo :)

Rekoh ti ja ali ti ko baba nastavljas gde si stao...uostalom ako imas dokaze prosledi vodjama BZB,evo nemam nista protiv...taktika zavadi pa vladaj koju ste propagirali ti i sefica vise ne pije vodu...i to sto pricas su totalne gluposti opet bez ikakvog dokaza...na exexex koji pominjes si kmecao kao strina kad je Markan resio da vas pocisti sa -/+,zeleo si REV da se rasturi,pricao si javno kako ces da se sladis time a cuvenu AH koaliciju kojoj je ime nadenula exsefica je napravio REV+Jokeri,zajedno sa H1N1,Atimi REVtm,tacnije nas wing...onada ste zaboli noz u ledja Markanu i Glisi,slizali se sa Shunkijem i Tetkicom pa sa Radelixom koji je uzeo sve od REV potkopali ally i dali vetar u ledja Heavenu...tom pricu ste prodali vodjstvu SWA pa smo na exex bili sami na kotama i rokali se koliko smo mogli ali smo se ROKALi Dabicu,nismo simovali i vodili abrove po serveru...imali ste insajdera Shunkija koji vam je jednim delom obezbedio pobedu zajedno sa nekima iz uprave SWA koji nisu hteli da vas ruse...najgluplja i najsramnija pobeda IKADA na rs domenima...i tog Shunkija (koga ja navodno mrzim) si pljuvao na ex,izgubio si tri arta i vodio katastrofalnu taktiku...ni to ti nije bilo dovoljno pa si pobegao kao kukavica najobicnija i ostavio Marka Ozirisa i H1N1 da osvetlaju obraz alijanse...e sad,istina je da sam na tom exexex pljuvao Heaven ali se nisam lizao sa SWA,ni tada niti cu ikada,sve dok sa njima klikaju igraci koji su upropastili AH ally ali onu izvornu AH a ne tvoju i seficinu...na tom exex koji pominjes SWA igraci su me deffali Dabicu,oni koji su znali istinu...i to je istina...sve ostalo si izmislio u svom imaginarnom svetu ali samo ti uzivaj u njemu...ako sam ista rekao za BZB jesam,samo na forumu gde smo se peckali...ljudi koji su na ex klikali u BZB a i sada su neki tamo su upravo ljudi koji su na exex klikali u H (izuzev Alex) i koji su nam pomagali...uzmimo jos u obzir da je tamo klikao i nas Hari,sve je jasno...pricu o PON-u smo pvt pokrenuli Alex i ja i dobio si po tamburi...i kad smo presli u BZB nisam pljunuo na Heaven,samo sam rekao da je sramota da su nas zbog toga napljuvali upravo oni koje smo branili i odbranili od vas iz LA...za to nisu rekli ni hvala(izuzev jednog igraca)...cak i posle izlaska iz H deffali smo neke igrace(koje,neka ostane tajna)licno sam deffao Spansku Seriju i za to zna citavo vodjstvo BZB...deff koji je bio u H nismo trazili nazad ni iz ww ni iz kamenog sela...sta se desilo i kako se desilo ti bi jako voleo da znas ali zalim slucaj,barem od mene neces dobiti tu info...peckanje je jedno,pljuvanje na koje si navikao i uvrede kojima si obasipao igrace pominjuci im porodicu ( a to je video citav server) si naravno zaboravio...pljuvao si ti i taj SWA kojeg sada lizes jer nemas s kim da igras i to odmah nakon sto su vam obezbedili pobedu...ono sto sam rekao za SWA tada stoji i sad a to je sledece...takva ally sa takvim pojedincima nije trebala da sklapa saradnju sa LA a pogotovo sa nejacnicima iz Olimpa (koji uzgred i nije vise bio Olimp)...obzirom da na tom serveru nama SWA nije bila neprijatelj (dosli smo samo da nasamaramo Unka)vise bi dobili saradnjom sa nama (OSA)nego sa nekim drugima...ali posto se pitao nabedjeni golder prosli smo kako smo prosli...sramota je da jedna takva ally ne pocisti OSA savez citavih 4 meseca a to je istinski smetalo pojedinim vodjama (raspitaj se malo)...ZAKLJUCAK...to sto ti RL poistovecujes sa igricom jer RL vrv i nemas je tvoj problem,nemam nikakav problem da klikam sa Cokom ili bilo kim iz ex LA...sada su u REv neki ex SWA igraci pa sta...jel treba da ih mrzim zbog toga sto nisu svaki server klikali sa nama...jedan od osnivaca REv Boban je klikao u SWA...PA STA...ljudi su ovde da se zabave da se zezaju a ne da abrovisu kao ti...moj ti je savet,klikaj to AKO UMES,mani se Smaka i ostalih bljuvotina...ko je kakav u REV tebe ne treba da interesuje...
    P.S. ostavi se prica sta je Persa rekla Mirosimki pre par godina PREVEDENO,pricaj o aktuelnom rs1,sta je bilo nekada vecinu vise ne interesuje,ljudi su izmesali ekipe,klikaju,zabavljaju se,druze se...konkretno Ti i jos neki pojedinci NEMATE EKIPU,jer da je imate i da ste mu.onje kakvim se predstavljate otisli bi sami tamo i fajtali se a ne kao po obicaju bezali pod suknjice...

rs1 MisterNo (AID),Korto Malteze (DN),freestyler (ND-Rev),Smak (rEV),Arhangel (OSA)Macan (Rev),Macan&Mara (SRB REV) ;)

• Ја бих те бановао само због дужине коментара. Наравно да га нисам прочитао, можда га прочитају Ероде и Цоа, не верујем да ће још неко.

П.С. Бановао бих и Дабића, да ти прави друштво, него то би значајно ослабило мој савез за једно 20 играча. У ствари, за једног играча. :)

• Ја бих те бановао само због дужине коментара. Наравно да га нисам прочитао, можда га прочитају Ероде и Цоа, не верујем да ће још неко.

П.С. Бановао бих и Дабића, да ти прави друштво, него то би значајно ослабило мој савез за једно 20 играча. У ствари, за једног играча. :)

I ja bih sebe banovao...ovo mu je poslednji odgovor svakako...nije vredan vise cak ni kuckanja po tastaturi :whistling:

• Zasto se pravdas ako sve ovo sto pisem nema veze sa zivotom :D
    I zar zaista mislis da mi je u interesu Heaven da pobedi, posle proslogodisnjeg dranja :)

I zar zaista mislis da mi je u interesu Heaven da pobedi, posle proslogodisnjeg dranja :)

fala bogu pa ti nikad nisi odlucivao ko ce pobjediti ;)

ba1 Djetlic ba3 Imran(Fernadna)

rs domen (Lolek,GameOfTeuton,Neko iz Mase,Fanstastich 4,Wrong chat,Ferid11)

roa (die unfassbaren, fernadna)

x3 La Bestia Negra, Megan Fox,lom-bom;

Balkan Dzingis han

Megan fox rsx winter(2015)

La Bestia Negra hrx winter(2016)

lom-bom comx winter(2017)

lom-bom comx winter(2018) http://prntscr.com/lymsik

• fala bogu pa ti nikad nisi odlucivao ko ce pobjediti ;)

Pobeguljo gde si ti u SWA? Hteo si Radelixa, doveli smo Radelixa :D Resices ti server za nas, ne brinem se ja :D Nije Dabic los lik kolko sam mislio, al nije ni dobar :D Macane kad ces u Beograd na pivo, kaze Boci nisi los uzivo, samo sto pijes koka kolicu :D

-/- Ajmo svi u glas, Boci i Smiljka jedni su od nas!!!

Post was edited 1 time, last by mg1893 ().

• fala bogu pa ti nikad nisi odlucivao ko ce pobjediti ;)

hahah gle imrana sto se javlja. Slabo si se "otvorio" ovaj server, pa iz tog razloga necemo ni ovaj odluciti :)

• Pobeguljo gde si ti u SWA? Hteo si Radelixa, doveli smo Radelixa :D Resices ti server za nas, ne brinem se ja :D Nije Dabic los lik kolko sam mislio, al nije ni dobar :D Macane kad ces u Beograd na pivo, kaze Boci nisi los uzivo, samo sto pijes koka kolicu :D
    -/- Ajmo svi u glas, Boci i Smiljka jedni su od nas!!!

ahahahaha,to kaze Boki koji ne sme vise od 2 vopsa da popije...prebice ga Smilja onda...Bokac je inace lovac na Jelene,to mu je novi nick posto je smrsao i nije vise Debeli :thumbsup: ...koka kolicu odavno ne pijem,to GMO smece ne mecem u sebe :) ... inace za dobru cenu vraticemo vam Debeljka,evo smorio nas u sobi spamovanjem :)

Ne interesuje me sta pises...odgovorio sam ti,vise necu...post je duzi jer ovde pojedinci imaju krace pamcenje od kose nekog celavka...ili se prave da je tako,svejedno...skrabaj ubuduce sta god hoces,sta sam imao da kazem rekao sam,kraj balade...ne znam ja koga ti favorizujes i ko zelis da pobedi,znam samo da SWA ne treba ni jedan art da ti da jer si na ex 3 izgubio bez ikakvih gubitaka...slucajnost...ne bih rekao :)

• ahahahaha,to kaze Boki koji ne sme vise od 2 vopsa da popije...prebice ga Smilja onda...Bokac je inace lovac na Jelene,to mu je novi nick posto je smrsao i nije vise Debeli :thumbsup: ...koka kolicu odavno ne pijem,to GMO smece ne mecem u sebe :) ... inace za dobru cenu vraticemo vam Debeljka,evo smorio nas u sobi spamovanjem :)

Hahahha to za 2 vopsa nisi slagao :D