Дискусија о авантурама хероја

• Нови задатак ће се појавити следећег дана у исто време, тј. 14:00. Тако да ће бити прихваћени само одговори написани у року од 24 сата.

Што се тиче измењених одговора, хвала што сте нам скренули пажњу на то! Проверићемо све одговоре и признати само одговоре са изменама које су направљене док одговори нису објављени. Након објаве свих порука измене неће бити прихваћене (већ ћемо прочитати претходну, оригиналну верзију поруке).

• Hvala, jos jedno pitanje (uzas koliko sam dosadan :D ). Ima odgovor u 14:05 za minut sporije od najbrzeg, ali je edit u 14:11.... koje se vreme racuna?
    Mislim da editovani ne trebaju da se razmatraju jer neko pogresi pa cuje na skajpu odgovor i edituje, ali ako je to dozvoljeno ok, vasa igra, vasa pravila :D
    Jer neko moze da stavi tacku u 14:00, posle sedne, resi i edituje... Ostane da je vreme 14:00 a edit 14:10... I stavi razlog da je zaboravio potpis ili zarez, tacku, sta god.

• Ако је први одговор измењен проверићемо који је био оригинални како бисмо знали да ли је био погрешан или је само нека словна грешка исправљена. Не желимо да брзим одговором учесници резервишу место, а затим га накнадно измене у тачан одговор.

• Ако је први одговор измењен проверићемо који је био оригинални како бисмо знали да ли је био погрешан или је само нека словна грешка исправљена. Не желимо да брзим одговором учесници резервишу место, а затим га накнадно измене у тачан одговор.

E to, ja ne mogu da vidim prvobitan odgovor pa zato pitao, hvala :D