S1 Atsidarymas?

• trumpai atsakysiu kas toi SWU komandoi:

si SWU komanda yra praktiskai nauja bet su didelia perspektyva sis servas bus jai trecias LT serve,
    zinau kad seniau buvo SWU komanda,bent girdejau is senu zaideju
    as pats pradejau zaisti pries 4 metus ir patekau i SWU aljansa
    nepamenu del kokiu priezasciu zaidimo eigoje musu vadai mete zaidima ir as peremiau vadovavima
    taip ir liko tas pavadinimas SWU,todel ir toliau startuoju su situ aljanso pavadinimu

klausi kas toi SWU komandoi?
    geri ir draugiskiki linksmi zmones kurie nori tureti malonuma zaidziant traviana,o ne kaip kiti matuotis
    SWU dvasingumui palaikyti daromi meet minimum du kartus i metus
    zodziu SWU- tai labai gera komandine dvasia

• O siaip zaideju lygis ten: fermos. Pamirsai paminet :D :D :D

Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos

• nu kaskodel ferma nebuvau ir SWU aljansas fermos niekada nebuvo ir nebus
    matomai tu is kitos planetos arba is tu kurie rytais dantu nesivalo,arba dar variantas,kuris megsta kaska irodyti parodyti i panasei
    zodziu aiskus tipelis

arba dar vienas is tu paviduoliu kurie pavydi man ir vage mano nicus ir aljanso vardus
    suprantu as tave ir tavo skausma,zaides nuo pirmu travianu atsiradimo dienu ir nieko nepasiekias
    o cia kaskoks cezaris per pora metu sukure komanda,kaip taip gali buti as juk lietuvis negali mano kaimynai gerai gyventi

• Tik faktas tas kad net komandos nereik jus nuversti, fermytes :D Tu sugadinai SWU, kokie anksciau jie buvo, ir kokie jie yra dabar... :D

Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos

• Tavo komanda kaip is to anekdoto: as jus visus cia trys metus rinkau kad galetu mus fermint :D

Post was edited 1 time, last by Shanti ().

• smagu kad yra tokiu kaip tu nors yra is ko pasijuokti
    be tokiu kaip tu nebutu idomus travianas
    aciu kad rasineji
    paskaitysiu idomu:)
    SWU yra dideles fermos ir sugadintas stiprei aljansas ,palengvejo
    snekek tu kanori man taspats
    mes fermos gerai fermos koks skirtumas as nesuprantu,koks tavo tikslas sitam rasinejime?
    tipo tu kietas ,tai super tu ir buk juom prie ko cia mes

• Tam ir yra skirtas travian , išsiaiškint katro didesnis, pagal tai kas daugiau multu turi ir daugiau pinigų leidžia ant traviano. Tad galėsit išsiaiškint ts1 :D

• Ar aš sakiau, kad neperku? :DDDD Siaip neperku, bet teks.. :DDD Nes kitaip nepaeis pažaist normaliai :DDD Senokai jau siaip losiau travian (pries puse metu :D), atsidarys S1 tai vel pradesim zaist ;)
    Kažkaip ūpas paėmė :D
    P.S Neprastas pyragas tarciokas :) Reiktų ir man tokį išsikepti :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• as net nezaisciau be aukso :D neissivaizduoju kaip galma traviana zaisti ir neikisti saibu i ji , bet reik saiko , o ne tai kad po 1k euro ir is to acc nulis naudos :D

• Zulikas, negirdėtas man tavo nikas. (nei gerąja nei blogąja prasme). Taip, kad ir nenustebau, jog, kaip koks ekspertas, konstatavai, kad SWU - fermos. Nes tik tokie negirdėti ir mažai kam žinomi žaidėjai/personos gali imtis atsakomybės vertinti, kas ferma, o kas ne ferma. Būtinai pranešk visiems savo niką didelėm raidėm, nes aš norėsiu sekti tavo žaidimą ir pažiūrėti, koks tu ne ferma. ;)

• Jei ne klystu tai čia tik Zulikas ir stumia. Man tokie pareiškimai taip pat kelia juoką. Kai kuorie žmonės elementariai nesupranta, kas ta ferma yra. Sakyčiau, čia travian kūrėjų neatlikti namų darbai - aiškiai neapibrėžta fermos sąvoka ir tokiems, kaip Zulikas palikta per daug erdvės spekuliacijoms. Jeigu fermomis vadinami be aukso žaidžiantys žaidėjai, jeigu fermomis vadinami tie, kurie neužkepa 70-90k off tai tuomet aš nežinau, kas yra ferma. Visuomet maniau, kad ferma yra žaidėjas, kuris nesirūpina savo gynyba ir yra dosnus priešų kariams, bet pasak ponaičio Zuliko yra dar kažkokie kriterijai. (būtų labai įdomu iš jo pačio papunkčiui sužinoti juos). Man asmeniškai nusispjauti, kaip mane pavadins. Galite drąsiai mane vadinti ferma. (nes ne vieną kartą taip buvau pavadintas - užaugo stora oda). Bet jokie epitetai nesumažins def kiekio mano miestuose, nes dar nei viename raunde nebuvo taip, kad būčiau nuleidęs rankas. Net ir kritiškiausiose situacijose, net ir visiškai nunulintas aš žaidžiau iki raundo galo. Iki raundo galo sužaisiu ir šį kartą - SWU gretose. Respektas buvusiems ir būsimiems bendražygiams. Būsimiems varžovams linkiu vadovautis posakiu, jog ne žodžiais, o darbais Tėvynę mylime. ;) Mažiau kalbų - daugiau darbų. Nebe daug jau beliko laukti. ;)