The Animals

• Başkan dedim hala arkasındayım. Sen sakın bırakma. Fakat foruma bakıyoruz. Tr serverlarından gelen kin yüzünden ve elemede olanlardan sonra kimse yanaşmıyor. Kimisi fatucu, kimisi tırsın ulancı, kimisi zaharyacı, kimisi seni destekliyor. (Buna bende dair) Kaldı ki ben sana Cofta olsakta olmasakta her zaman müttefikinim köyüm senin dedim. Hala da arkasındayım. Admin izin verirse ss leri ben atabilirim hiç problem yok :) Türklerin birliğini istiyorsak 3 senedir aktif liderlik yapanlar kenara çekilmeli. Kimse aksini iddia etmesin bana. Yoksa sana sallamak için demedim. Buna bütün birliklerin liderleri dair. Sen niye sadece üzerine alındın onu anlamadım. Senin adam gibi adam olduğunu her fırsatta söyledim söylemeyede devam edicem. Öylesin de zaten. Ama yok olmuyor yani. Seneye gene Türkler birbirine girecek. Bunun için söyledim. Relax yani. Dediğim gibi bende atabilirim whatsapp konuşmalarını. Dediklerimin harfi harfine arkasındayım :) COF çatısı altında olup olmamamla alakası yok yazdığımın. Seninle de alakası yok başkan. Genel olarak herkes için geçerli söylediğim.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• yöneticilerin işi gerçekten çok zor .gecesi olmaz gündüzü olmaz
    herkesin kaprisini çeker .herkese eyvallah çeker .daima alttan almak zorundadır .başarılı bir ekip olursa yöneticiden çok o başarıya başkaları sahiplenir.işler ters giderse kimse yöneticiine sahiplenmez
    zor işler zor :)şimdi kalkmış biri diyorki yöneticiler çekilsin .be mübarek insan .ne kadar çok seviyorunuz boş boş konuşmayı .yönetici olmak istiyorsan sana inananları alır çıkarsın meydana ben filan birliği kurdum herkesin de desteğini bekliyorum dersin .
    yani sıfırdan başlıyacaksın .hazıra konmak yok öyle .armut piş ağzıma düş yok.kim yöneticilik yapmak istiyorsa bu iş kural budur .
    yada bir birliğin içinde görev alır toplantılara katılır düşüncelerinle katkılarınla kendini ispat eder yönetim kadrosuna kendini kabul ettirirsin ve başkan olur yola devam edersin .
    tepeden inme yönetim değişsin demekle olmaz o işler .şimdi kenara çekilde işi bilenler konuşsun :)
    biraz kızacaksın ama başka türlü anlatamazdım :))

• Yok be dostum neden kızayım. Yalnız ben Kemal Başer'e sahiplenmemezlik veya sallamak için yazmadım. Herkes için yazdım. Ki benim Kemal Başer'i ne kadar çok sevdiğimi ve her zaman ona güvendiğimi herkes bilir dostum sakin ol. Bu sadece ona özel bir şey değil ki. Bugün kim çıkarsa çıksın birlik sağlanmayacak belli yani. Tr serverlarından gelen bir kin var insanlarda. O yüzden yeni oluşum şart dedim. Kenara çekilsinler derken de turnuvaya gelmesinler demedim. Türklerin liderliğini üstlenmesinler dedim. Buna 3 senedir aktif oynayan bütün liderlere söyledim. Onun dışında yazdıklarının her harfine katılıyorum dostum. He dediğin gibi biri çıkar ben birlik kurdum Türklerin liderliğine talibim destek verin diyip hareket başlatıp herkesle tek tek konuşur mu dersen sanmıyorum. O yüzden gelecek sene de her sene olan senaryolar olacak. Başarı gelmeyecek kısacası :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• trol değilim, beni kendiniz birliğe çağırıcaksınız zaten ben birşey yapmıcam :D sonra zamanı gelince mokoko :D

beni unutma :)bende aynı yoldayım seninleyim el ele verir planları alır veririz canımız kimi isterse .merak etme .türk birliklerine bir kulp muhakkak buluruz .kusur bulmakta türk milleti olarak üstümüze yok :D

• "Ya kuzgun leşe, ya devlet başa"

Sevgili Can kardeşim, şuna da açıklık getireyim. Ben de seni seviyorum. Maranga'yı da seviyorum. Ama ekipte olunmaması sadece sevmekle olmaz. Kötü bişey yaşamadık. Yapıya uymadı. Uysa ekiplerden birisinde olurdun,gruplarda olurdun :) Ben bu ekibe 12 yıldır emek veriyorum. Ben turnuvada oynamaktan keyif alıyorum. Keşke en başından beri hep turnuva oynasaydım. Ama şunu da bilmeni isterim "son 3 yıl değil, turnuva başladığından beridir bu durum böyle"

Hepimiz işe iyi yanından bakalım "muhattap alınıyoruz artık". Genel tabloyu görmek lazım her zaman. 2 yıl ve öncesinde sadece 400 lü koordinatlarda oyun oynayan kimsenin ittifağa almadığı dönem mi olsun? Tüp kuyrukları mı olsun? :)

Şimdi ayrı da olsa muhattap alınan ekipler var. Bence herkes TR yi temsil ediyor ve her kesime hitap ediyoruz.

Her hayırda şer, Her şer de bir hayır vardır.
    Ve her zor zamanında bir ekibin içinde yine bir Baş er vardır.

Hadi Öptüm.

• beni unutma :)bende aynı yoldayım seninleyim el ele verir planları alır veririz canımız kimi isterse .merak etme .türk birliklerine bir kulp muhakkak buluruz .kusur bulmakta türk milleti olarak üstümüze yok :D

Eğer planı alabilirseniz ve WoW şansımızda sıfır olursa biz istemeyiz zaten :thumbsup:

Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
    Royal Flush-Tesla-Crixalis
    Gnc-Game of Teuton-AGA

KB-Animals

• Beyler onu bunu boşverin de şu polonlar ne cins insanlar ya hala bıkmadan üşenmeden 5-6 k tokmakla yan köye yağma atıyorlar 4 sıralı saldırı atıyorlar :cursing: hergün basılan 4 k tokmağı Çakmaktan biz bıktık oyun bitiyo eleman hala yan köyde depo vurmaya çalışıyor amaçsız mantıksız ... X(

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

• Beyler onu bunu boşverin de şu polonlar ne cins insanlar ya hala bıkmadan üşenmeden 5-6 k tokmakla yan köye yağma atıyorlar 4 sıralı saldırı atıyorlar :cursing: hergün basılan 4 k tokmağı Çakmaktan biz bıktık oyun bitiyo eleman hala yan köyde depo vurmaya çalışıyor amaçsız mantıksız ... X(

Polonyalılar öyle inanılmaz inatçılar... Elemede aynı köyü bir gün içerisinde 3 kere el değiştirdik reisleyerek. =)

Yetimi dövene kadar üstünü yırt derlermiş, boş ver üstad takma herkez kendi kafasını yaşıyor çaçık olmaz çaçık olsa bile hıyarı içinden eksik olmaz :)

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

• Başkan dedim hala arkasındayım. Sen sakın bırakma. Fakat foruma bakıyoruz. Tr serverlarından gelen kin yüzünden ve elemede olanlardan sonra kimse yanaşmıyor. Kimisi fatucu, kimisi tırsın ulancı, kimisi zaharyacı, kimisi seni destekliyor. (Buna bende dair) Kaldı ki ben sana Cofta olsakta olmasakta her zaman müttefikinim köyüm senin dedim. Hala da arkasındayım. Admin izin verirse ss leri ben atabilirim hiç problem yok Türklerin birliğini istiyorsak 3 senedir aktif liderlik yapanlar kenara çekilmeli. Kimse aksini iddia etmesin bana. Yoksa sana sallamak için demedim. Buna bütün birliklerin liderleri dair. Sen niye sadece üzerine alındın onu anlamadım. Senin adam gibi adam olduğunu her fırsatta söyledim söylemeyede devam edicem. Öylesin de zaten. Ama yok olmuyor yani. Seneye gene Türkler birbirine girecek. Bunun için söyledim. Relax yani. Dediğim gibi bende atabilirim whatsapp konuşmalarını. Dediklerimin harfi harfine arkasındayım COF çatısı altında olup olmamamla alakası yok yazdığımın. Seninle de alakası yok başkan. Genel olarak herkes için geçerli söylediğim.

bütün bu oluşumları sıfırlayıp yeni bi oluşum kurmak bütün birikimi sıfırlamak olur.. bu ekiplerin hepsinde çok kaliteli oyuncular var fakat bağımsız hareket edildipi için ortaya gerçek bir iş çıkmıyor
    bize fatu gibi lider,başer gibi diplomat,zaharya gibi komutan,animals gibi sıcak savaş ekipleri lazım..öncelikle emırhan gibi gereksızlerden kurtulmak lazım tabi

adamus en büyük saldırı ve savunma gücünü bastı..sonuç: elde kaldı
    mufreze bütün bölgeyi birleştirdi..sonuç : elini masaya vuracak gücü olmadığı için wowu yunana aldırdı
    cof yılların getirdiği birikim ve muttefikliklerle en karışık bölgeye yerleşti...sonuç: iyi bile dayandı
    animals grinin içinden geçti ... sonuç: koca bir hiç.yaptıkları tek şey keyif almak oldu

bu güçleri bir araya getirmeden başarı beklemek koca bir hayal..belkide en doğrusunu tırsın yapmıştır en azından kendini tatmin etti :)

• evet soruyu sordum buna bu kadar alinacak mesaj yazmana gerek yok, orada Kemal Baser diyede seslenmemisim.

Biz Turkler icin oynayacagiz dedik ve geldik sizle basladik elemede. Sikintida yasamadik guzel bir eleme gecirdik. Sonra kendi icinizde bolundunuz yorum dahi yapmadik olabilir dedik.

Final baslayacagi zaman wow icin araplara soz verildigini duyduk bu nedenle eger Turkler kurmayacaksa araplar icin calismayiz dedik ve Mufreze tarafinda oyuna basladik. Mufreze wow icin yunanla anlasinca yunana da hizmet etmeyiz dedik ve hesaplari silmedik bak iyi oku burayi ama oynamiyoruz dedik ve Mufrezenin kontrolune biraktik hesaplari.

Simdi hem elemede hemde finalde oynayan biri olarak tum birlik baskanlarina soruyorum cunku emegimiz var ortada ve sormak hakkimiz sayin Baser.

Ne yaptiniz, 10 hesabimizla elemede sana faydamiz olmadi mi, yine 10 hesabimizla Mufrezeye 1 m ustunde biraktigimiz savunma ile emegimiz olmamis mi oldu?

Burada soruyu sorarken birlik ismi zikretmedim ama bu daginiklikla ve yabancilardan medet umarak wow kurmaya calismakla bu isin olmayacagini ve catlak seslerin cikacagini ilk yilimizda gorduk. Darisi 12 yilda goremeyenlerin basina diyelim ve sozletimizi noktalayalim.

Dip : her yazilani kendi ustune dogrudan alinma sayin Baser, sonucta iyi oyuncusun ve gercekten emegin buyuk finaller icin. İnsallah seneye daha iyi isler yaparsiniz...

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

• Yaşasın şoparlar (Dacia)

Arap dan kaçıp yunan a yakalanan masum Tr oyuncuları :D

@SlyCat bir bardak su getirsene . Su vermek sevaptır

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• kimseden kacip kimseye yakalanmadik birader. Turkluge hizmete deriz dedik olmadigini girunce geri cekildik.

Su veren eli geri cevirmeyiz istersen sen uzat. Bu arada imzana yazmissin ya tirtil bocegi falan filan hani bilir misin diye. Bak ben ayiyim su hikayeyi bide senden dinleyim senin senaryon neymis bakalim.

S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...