The Animals

• toygun abiye sor anlatsin.. koleyle forumda tartisdigimizda telde konusmustuk..biz burda yabancilara karsi oynuyoruz basimiz sıkissa sizxen yardim istiycez sizinki skissa bizden istiyceksiniz demisti.birbirimize sahip cikmaliyiz felan demisti ..yalanmiymis ?

bireysel olarak yardim isteyene yardim ettik antonina bunun kanitidir hadi onu gectim senin birliginden tolga benden hesap etkili hiz tilsimi istedi ikilettim mi bi sor ? yardim etmek ayri hayali fantazilere alet olmak ayri eger adamusu kötü gostermek istesem başarisiz göstermek istesem hizi vermezdim ayni şekilde cof başarisiz olsun istesem oyuncusuna destek vermezdim daha fazla soru var mi ?

bide adamus forumunda benim için ayaklar baş oldu diye atip tuttugunuzda donüp ona ragmen hayali fantazinize destek mi verecektik ? bak ben sayfaniza yazmiyorum ikileyin sizde yazmayin boş yapmayin aglicaksanizda başka yerde aglayin .

son olarak

tüm başkanlari kandirdim hepsine inşa verecem destek verecem dedim sonra arkadan bicakladim ihanet ettim , dacia ve italyaya inşalari sattim türk degiliz biz ermeniyiz başka bi itiraf isteyen var mi istediginiz herşeyi kabul ediyorum golge etmeyin ikileyin yeter.

• son olarak

tüm başkanlari kandirdim hepsine inşa verecem destek verecem dedim sonra arkadan bicakladim ihanet ettim , dacia ve italyaya inşalari sattim türk degiliz biz ermeniyiz başka bi itiraf isteyen var mi istediginiz herşeyi kabul ediyorum golge etmeyin ikileyin yeter.

ŞOK ŞOK ŞOK ANİMALS ERMENİYMİŞ.

• köle zincirini kirmis yine :) neyse bizde kime ne anlatiyoz alin sayfanizda planinizda sizin olsun.. basarilar

• puahahaha :D dostum başta biz uyarmadik mi herkes birbirinin ardindan iş ceviriyor.önune gelen bize troll dedi :) aslinda hepsi birbirini trollemiş.bu arada maranga olaylari anlamaya calişiyormuş.

yok yaw herkes herşeyin farkındaydı da inanmak istemiyodu :D

ihale animalsa kaldı :D troller zaferin kıyısında :D

Az öncede dedim :D herkes sessizce köşesine çekilsin :D inşa alsanızda kuramıcaktınız. bari az bi farkla dacia yada ruslar kurarsa biz izin vermedik derler:D İnşa alsalar kuramadılar olacak :D

@Osman_TR @çiçili_TR @MeRt__ şş reyis online mısırları patlatın buralar karışacak

tamda kulaklığı takdım cs giriyodum :D

• animalsin son yaptigina herkes şaşirdi ama gizli bi ittifak kurmuş.dacia bence animalsi kullanacak animalsda bizde wow kurduk diye bunu kullanacak alan razi satan razi misali

Bir tarafta Türk bir oyuncunun hesabında olan wow köyü var ve yabancılar tarafından destekleniyor...

Diğer tarafta maalesef abi peçete kağıdı olmaktan 1 dirhem öteye gidemeyecek yapılmış bir eylem var...

Ben ikisinde benzer bir taraf göremiyorum, kişneyen arkadaşlar bu benzetme üzerinden yaptıkları yanlışı pazarlamaya çalışıyorlar ama yemiyor Yani...

Bu lekeyi asla silemezler ....

#Dana Kavurma diye aldık At eti çıktı...

Bir Rumen birliğine wow kurdurma gibi bir hayaliniz mi vardı Peki ???

Sorguladığım çok açık ... 2 tılsım aldın 1 tanesini stratejin doğrultusunda kullandın verdin dacia ya anladık...

2. Tılsımı kendin kullanmadın madem... Neden Türklerin wowuna vermedin, üstelik bu doğrultuda kamuoyunun ciddi bir talebi varken....

Savunma miktarını hiç bahane etme senin kadar bizde takip ediyoruz wowların içerisindeki savunma miktarlarını... Planların aktifleşmesi wow tahılının düşmesi ile birlikte blok savunmalarda wowa girdi... Eleştirdiğin 10m defanslı wowa uçsuz bucaksız Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....

• köle zincirini kirmis yine :) neyse bizde kime ne anlatiyoz alin sayfanizda planinizda sizin olsun.. basarilar

size bir şey anlatin diyen oldumu önce inşadaki defin kesilecegi zamani dogru hesaplayip oraya manco yu ve kahoyu atip inşa almayi ögrenin ki sonra aglamayin inşa diye, vahada asker kestirmeyin oyun ogrenin sonra gelin bana ozmn oynu anlatin . hadi simdi kendi forumunuza bu kadar muhattablik yeter size bakin müfreze tarafinda bi inşa varin cofu satip bi daha müfrezeye dönün .

• Bunun rumen veya baskası ıle alakası yok ruslara karşı en guclu onlardı o yuzden hamlemızı bu yonde yaptık ve birde gride bızım ıle işbirligi yaptıklarını da eklemek gerek.

''Neden Türklerin wowuna vermedin'' yeterli çalışma ve azim i sarfetmedıklerını dusunuyoruz

''Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....'' yarım yamalak iş yapmayı sevmıyoruz bır yere destek verıyorsak tam anlamıyla oraya odaklanmak ıstıyoruz.

T4.4 Speed 3x Server- Roma- Vuruş Gücü, Emperyan, Ceasaris, Mancınık Rekoru

HGXF-BEST OF ROMA-HUGE-NOTA

• Ben dünden beri ortalıkta gözlüklü at fotoları, veya zıplayan tepişen eşek fotoları göremiyorum ...

Ne oldu yaaaa hani eğleniyordunuz finallere kadar...

Eğlence bitti herhalde....

#alayınızatrolüm
    #osman+Zeki Benidekabuledinkardeşlerim...

• biz adamus muyuz ki çizgimiz olmasın. hadi ordan :D

• haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.
    At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.
    Bu sayfaya gelip yazanda kemal bize laf ediyordu.sahi 2 kelamda ondan bekliyoruz.bakalim ne diyecek.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• 2 saattir buraya yazarken bir yandan Rus köyü yıkıyorum. Gece sakinleyince rapor falan atarım. Eğlence devam yani. Hani sizin için eğlence boş boş ortalarda takılıp nara atmak olsa da, bizim eğlence anlayışımız farklı.

• Hele bakın millet ne kdar def koymuş :D Siz planları vermeseniz bu defle nereye seviye basıyolardı :D
    Türkler griye inmedi vs :D ama siz türk olarak ordadıydınız vermesiniz inşaları bu şoparlar nasıl seviye basacaktı :)

• haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.
    Bu sayfaya gelip yazanda kemal bize laf ediyordu.sahi 2 kelamda ondan bekliyoruz.bakalim ne diyecek.

uyutmadı :)tam tersine sonradan geliştirdikleri bir strateji oldu .gelen tebrik etti giden tebrik etti .e haliyle havaya girdiler .
    bir çuval inciri berbat ettiler farkında değiller .bu durum sürekli karşılarına çıkacak .çok rahatsız olcaklar bu durumdan ama nasıl toparlarlar bilemem artık....

• haklisin ama bu saatten sonra yapacak bişeyde yok takma kafani.At birligide iyi uyuttu bu arada milleti.

Kimi uyuttuk ne söz verdikte yapmadık :D
    Mantıklı düşünenler kırgın olsa bile hak veriyor ama bazıları bu olaydan faydalanıp dikkatleri bizim üzerimize çekmeye çalışıyor terbiyesizce mesajlarla içlerindekileri kusuyorlar

Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
    Royal Flush-Tesla-Crixalis
    Gnc-Game of Teuton-AGA

KB-Animals

• Bunun rumen veya baskası ıle alakası yok ruslara karşı en guclu onlardı o yuzden hamlemızı bu yonde yaptık ve birde gride bızım ıle işbirligi yaptıklarını da eklemek gerek.

''Neden Türklerin wowuna vermedin'' yeterli çalışma ve azim i sarfetmedıklerını dusunuyoruz

''Defansınızdan atardınız bir 10m hani hepimiz Türküz .....'' yarım yamalak iş yapmayı sevmıyoruz bır yere destek verıyorsak tam anlamıyla oraya odaklanmak ıstıyoruz.

Tamam arkadaşım 1 tanesini verdin dacia ya anladık Hale’n aynı şeyi söylüyorsun... Ruslara karşı , alayına karşı forzadacia dedin verdin tılsımın bir tanesini ....

İkinci tılsım diyorum onu da Putin’e karşı olmak için mi verdiniz ???

• ''Bu kadar tepki aldıktan sonra seneye bu ekiplerin sizinle hareket edeceğini düşünüyorsanız ve yaparsanız gerçekten saygı duyulacak bir iş yapmış olursunuz. Takdir ederiz.''

Dostum bu kısma da cevap vermemız gerekıyor gayet dogru bır konuya degınmıssın.

Bizim turnuvada amacımız bu ekıpler ıle hareket etmekten zıyade bu oyunu aklıyla oynayan bireysellıkden soyutlanmış oyuncular ıle devam etmek. Şayet kabul edersınız ki şu ortamda butun Türk birliklerini kucaklayacak bır ekıp kurmak neredeyse ımkansız a yakın bırsey. Bizim amacımız fikirleri bizim gibi olan, oyunu kafasının ıcınde ki organ ıle oynayan oyuncuları tabiri caizse ''cımbız'' ile cekip ekimize katmaktır

T4.4 Speed 3x Server- Roma- Vuruş Gücü, Emperyan, Ceasaris, Mancınık Rekoru

HGXF-BEST OF ROMA-HUGE-NOTA