The Animals

• Bence bütün suç rusların. adamlar 45-50. gün yıkılırız ruslar çok güçlü modunda geldiler. ruslar bırak yıkmayı saldırı bile atamıyorlar =)
    şaka bir tarafa kimsenin animalsa kızma hakkı yok. kırgınlık tabiki olabilir ben de takip eden biri olarak kırıldım, bu fırsatı harika bir şekilde değerlendirebilirlerdi ama kendilerine göre geçerli nedenleri var bu yüzden animalsı eleştiremezsiniz. dilerim seneye Türkler bir wow etrafında organize bir şekilde toparlanır.

güzel şakaydı

• Çok büyük bir sürpriz yaşanmazsa Dacia bu serveri kazandı gibi duruyor. Ruslarla ezeli rekabetlerinde ki durum 4-3 olacak böylece. Biz yine avucunu yalayan kısımdayız.

Bu sene ki elemeler, diğerlerine göre çok daha umut vaad edici ve tertipli şekilde gerçekleşmişti. Şüphesiz Türk Birlikleri adına en büyük performansı Animals ekibi gösterdi kendilerine teşekkür ederim.

Biz MÜFREZE olarak serverin ilk gününde amaçlarımızı buraya yazmıştık. Şu güne kadar da bu amaçlarımızın dışına çıkmadan, tüm yerleşimimizi buna uydurarak yaptık. +/+'da kurulmasına öncülük ettiğim Büyük Avrasya hareketinin ilk aşamalarında kafamızda büyük planlar vardı, çok ufakta olsa bulutların arkasında ki güneşi görür gibiydik. Yine bu harekete muhalif olmayan bölgemizde ki tek Türk birliği Animals'a birkez daha teşekkür ederim. Türkler ve Yunanlıları yan yana getirmek, TR ahalisinde baya bir soru işareti yaratmıştı ancak yine de biz söylenenlere kulak asmadan, bildiğimiz ve inandığımız yolda yürümeye devam ettik. İnsanları böylesine basit bir oyunda milletlere bölmek yerine, ekip ekip düşünmek her zaman bizler adına daha faydalı olacaktır. Yanımda bulunan azınlığı, karşımda bulunan çoğunluğa her zaman tercih edeceğimi yaklaşık 1 yıl önce ki yazımda da belirtmiştim. GEP'in bizler için hayal kırıklığı olarak neticenlenmesi en çok beni üzdü. Biz Türkler olarak, aramızda ki yabancıların güvenliğini sağlayacak ve onlara 2 adet inşa planı verecektik. Onlarda iç bölgelerde büyük ordular oluşturacaklar ve WW defansının basımından sorunmlu olacaklardı. O saatten sonra kimse birbirinin işine karışmadan gayet profesyonel manevralarla bu diplomasiyi yürüttük. Şuan, ne yazık ki GEP WW'unda ki gayet komik defans miktarını görünce, hem müttefiklerimize olağanüstü kızdık, hemde bu serveri kazanmaya dair %1'lik şansımızı dahi kaybetmiş olduk. Bu da bize böylece ders olur, bundan sonra WW gibi oyunu nihayete erdiren konularda daha titiz olmaya çalışırız.

Animals'ın ''Konfederatif Türk Çatısı'' çağrısı, beni oldukça mutlu etti. Benim en başından beri savunduğum yapı fikri de bundan ibaretti. Önümüzde ki sene için konuşması zor ama, bu seneninde kat be kat üzerine koyacak bir performans sergileyeceğimizden şüphemiz yok.

Türkler adına bu serverin kazananları şüphesiz MÜFREZE ve ANİMALS ekipleri olmuştur. Bunun dışında kaybedenleri, her ne kadar beni üzse de erimiş bir COF, yanardöner bir ADAMUS, hırsları uğruna herşeyi yakıp yıkmaya kalkana MARAZ ve hala profilinden birşeyler yakınan, esamesi bile okunamamış, ADAMUS'un kader ve fırıldaklık orağı TURKEY ekibi olmuştur. Tırsın Ulan'ın bundan sonra arkasında duran insanların aklından şüphe etmek, her vatandaşın en doğal hakkıdır :) Sanıyorum ki arkadaşta bundan sonra ki Turnuva maceralarını profiline daha fazla madalya eklemekle geçirecektir.
    ''Cesaret, göğsün üzerinde ki madalyalarla değil, göğsün altında ki yürekle belli olur.''

Sanırım bir sonra ki elemelerde, sancaktarlığı MÜFREZE (veyahut aynı ekip başka bir isimle) ve ANİMALS ekiplerinin üstlendiği ve kadrolaştığı bir Türk Birliği göreceğiz. Bu sefer kimseye çok iyi niyet göstermemeye de çaba sarf edeceğiz. Çok sevdiğim bir abimin dediği gibi, ''Cehenneme giden yollar, iyi niyet taşlarıyla döşelidir.''

Şimdiden, gösterdikleri emek dolayısıyla herkese teşekkürler. Gelecek turnuva da başarılar.

Saygılarımla,

3 Düşün 1 Oyna!
    AyyıldıZ TeaM-Karaca.s-Vardarian
    İttihat, İnkılap, İcraat.

• kardeş bura müfreze forumumu , müfreze kısmında yaz bunları :D

• şizofren heralde..

• Bu serverın kazananları derken Emirhan ;

Animals hadi aldığı planları dacia ya verdi dacia kazanınca kazanmış olacak.( .Meselaa ). Müfreze aldığı planı sen kendin eleştirdiğin komik bir savunması olan Yunan wowuna verdi... müfreze nasıl kazanan tarafta olabildi ... ???
    Bir küçük algı sezinliyorum yazında...

Birde şunu anlayamadım Animals inşaa planını vermek için tercih yapıyor bunda sorun yok diyebiliyorsan , Adamus Yunan wowunu değil bir Türk wowunu desteklemek isteyince tüü kaka oluyor ... hatta kaybeden tarafta oluyor...

Kendi yazdığın yazıyla çelişiyor görüyorum seni....

Cof un kaybeden olduğu kısmına yazında tamamen katılıyorum... Cof tam bir hayal kırıklığı oldu bu sene...

• adamus grubunda mufreze icin helal olsun adamlara bolgede nekadar millet varsa tek catida topladi diye ovguler yagdirilirken.. birde baktik o basariyi bunlar deil yunanlilar yapmiş.. sanki onceden anlasilmis gibi herkez ben hesabi siliyorum felan demeye basladi hakli olarak :) bizi buraya turk wowu yalanlariyla getirip wowu yunana aldiran doneklik yapmiyorda.. onca skinti yasamasina ramen yunan yerine bir turk wowu olan gokkusagini destekleyen adamus doneklik yapmis oluyor? He cnm he oyle.. bizim abdestimizden suphemiz yok siz algiya devam.
    Sende cok gitme ustube triaka cocuk şizofren belliki

• eski coflu o . okadar cofla beraber oynuyonuz hiç mi duymadın namını :D oynuyonuz bari biraz bişiler kapın cof kültüründen

• Abi ne yaptı bu ADAMUS??? Size mi saldırdı? Birleşmenizi çatırdatçak hareketler mı yaptı? Açıkçası merak ediyorum... Yani bu ADAMUS NE YAPTI BIRADER?
    Yatıyosunuz adamus kalkıyosunuz adamus. Mutlaka hataları oldu ama sizin tum stratejinizi alt ust edecek ne yaptı? Hayır yanı sankı daha once WOW KURMUŞUZ DA BENİM Mİ HABERİM YOK? Benim bildiğim genelde ortalama oyunumuz ortalama buydu. BEN Mİ YANLIŞ BİLİYORUM PONÇİKLER :)

Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
    Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...

• Abi ne yaptı bu ADAMUS??? Size mi saldırdı? Birleşmenizi çatırdatçak hareketler mı yaptı? Açıkçası merak ediyorum... Yani bu ADAMUS NE YAPTI BIRADER?
    Yatıyosunuz adamus kalkıyosunuz adamus. Mutlaka hataları oldu ama sizin tum stratejinizi alt ust edecek ne yaptı? Hayır yanı sankı daha once WOW KURMUŞUZ DA BENİM Mİ HABERİM YOK? Benim bildiğim genelde ortalama oyunumuz ortalama buydu. BEN Mİ YANLIŞ BİLİYORUM PONÇİKLER :)

bu serverinda gunah keçisi. En cok ordu basan. Muhtemelen butun mufreze birlesmelerinden daha fazla def basan. Ama tek hatasi turk wowunu desteklemek olan adamus oldu.. yiyene tabi

• biz adamus muyuz ki çizgimiz olmasın. hadi ordan :D

Tam olarak ne saçmaladın şimdi sen osmancık !!!

önce belli bi seviyeye gelmen lazım :D yoksa anlayamazsın yukardaki gibi saçmalarsın. Sen biraz lwl kas tekrar değerlendirecez :p iyi bir forumcu olursa belki birgün wp grubumuza katılabilirsin :thumbup:

• Server başından beri herkesin bizleri çok iyi temsil ettiğini düşündüğü Animals birliği bana göre son vuruşu da kendilerine yakışır şekilde yapmıştır. Forumdan okuduğum kadarıyla server başında ne dedilerse sonunda da o şekilde davrandılar. Söylediklerine göre planları vermek için bile kendi aralarında oylama yapmışlar. Gelecek finaller için ortaya koydukları hedef düşündükleri federal yapı sadece bu davranışlarına bakılarak bile desteklenebilir. Oyundan zevk alıp bizleri de gelecek için umutlandırdığınız için hepinize teşekkürler dostlar :)
    #HAKLIYIZKAZANACAĞIZ

• Server başından beri herkesin bizleri çok iyi temsil ettiğini düşündüğü Animals birliği bana göre son vuruşu da kendilerine yakışır şekilde yapmıştır. Forumdan okuduğum kadarıyla server başında ne dedilerse sonunda da o şekilde davrandılar. Söylediklerine göre planları vermek için bile kendi aralarında oylama yapmışlar. Gelecek finaller için ortaya koydukları hedef düşündükleri federal yapı sadece bu davranışlarına bakılarak bile desteklenebilir. Oyundan zevk alıp bizleri de gelecek için umutlandırdığınız için hepinize teşekkürler dostlar :)
    #HAKLIYIZKAZANACAĞIZ

Hacı abi dünden beri bizimkilerde federal yapıdan bahsedip duruyor bizim birlikte ben hariç herkes mühendislik tıp falan okyuor ztn bana biri şu fedarel yapıyı acıklasa ya:d

WE ARE ANIMALS WE CAN'T BE DENIED

The Stand Out of 2017

#HAKLIYIZKAZANACAĞIZ

demek oylama yapmışlar :D başbakanın millet vekili aday seçimi gibi demokratik olmuştur :D

• kardeş bura müfreze forumumu , müfreze kısmında yaz bunları :D

1.Buraaı Müfreze tanıtım va sayfası değil git kendi sayfanda bu yazılarını yaz.

2. Arap müttefikliğinisenin üstün diplomasin ile kurlmuş cof istihbarat daire başkanlıgı yaptıgın süreçte beyanatlarım vardı. GEP oluşumunuda Müfrezenin istihbarat müsteşarı olarak yaptın. Burda insanlar sana ve stratejine Araplara wowu peşkeş çeken çocuk dediğinde bundan daha iyi zırvalıyordun. Onlar muazzam defans basacaktı siz akınlar düzenleyip haldır haldır rus yıkacaktınız. Şimdi bu güzel mükemmel stratejiyi şuan başka bir muhterem kurmuş gibi kaybedenler kulününe cof u katmışınız. Aslında bu kaybedenler kulubunun başkanı senin nezdinde Müfreze degilmi ?

3. Adamus a kıvırma çevirme gibi bir şeylerden bahsetmişin. Adamus yapılanmasını elemede hain ( benim için değil Türkey grubu nazarında ) ilan edilmesinde sizin hatta senin hani üstün istihbarat subaylığının parmagı olduğuna iman edenlerdenim. Finale gelindiğinde agızlarına bir parmak bal sürmeniz sizin menfaat ehli düzeninizin açıga çıkması ile aranızdaki bağın kopmasına neden olmuş olmasın.

4. Tırsın Ulan hesap sahibi Ömer için çok fazla bir kelime yazmaya gerek varmı bence yok. şahsi tercihidir diyorum oyın anlayışları budur diyiye düşünüyorum.Nasıl senin yunan wow unu destelemen bana göre saçma başkasına göre hainlikse sana göre olması gerekendi ömer içinde olması gereken diyorum.

5. Animal için final oyuncusu olarak birlikte olmayan türk birlikleri için kimse şuan animal si suçlama hakkına sahip olamaz. Her kez kafasına göre takılıyor.

6.Önümüzdeki eleme final için Ekip başı Müfrezd olur gibi düşüncen için geçtiğimiz ekemedeki gibi olmaz bu iş bilgin olsun multilerinize bilet aldırmak için canlı hesapları yıkma mantıgınız su anki yaşananlara bir mihenk taşı olmuştur.

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• Abi cidden bazen şaşırıyorum bu ne kadar güzel bir mesajdır.

Deathstar - ADAMUS...!