Turnyro finalai atvyksta!


 • Tu esi drąsus karys ir Tavo herojiškos pastangos neliko nepastebėtos! Ar įgijai teisę apginti savo garbę 2017 Travian turnyro finale? Pasiruošk, turnyro finalinis serveris prasideda 2017 m. lapkričio 15 d. 15:00 (LT laiku) ir vyks dvigubo greičio serveryje.


  Jeigu dar nepatekote į turnyro serverį, užsiregistruoti laukinės kortos loterijoje įvedant savo el. pašto adresą Turnyro puslapyje turite laiko iki lapkričio 15 d.


  Jeigu patekote, stebėkite savo pašto dėžutę, nes gausite asmeninį registracijos kodą kelias dienas iki serverio pradžios. Taip pat sekite Travian Facebook puslapį, kad gautumėte visas naujienas.


  Čempionato metu, jūs galite sekti dabartinius turnyro svarbiausius įvykius ir statistiką tiesiogiai Turnyro puslapyje!


  Pasiruoškite kovai ir tegu laimi stipriausi!

  The post was edited 1 time, last by Shanti: Turnyro pradžios laikas 15:00, o ne 3:00. ().

 • Sveikinu visus sulaukus TT finalo :).
  Tiems, kas dar neapsisprendė kur ir su kokia komanda žais siūlau registruotis +|- regione ir jungtis prie vienos iš lietuvių komandų. Pagal žaidėjų skaičių būs net keli aljansai :D. Kompanija draugiška ir linksma. Stengsimiems pasiekti, kad ir kitų šalių žaidėjai žinoti, jog ir lietuviai žaidžia travian ir gali apsijungti į vieningus aljansus.
  Visiems smagaus žaidimo.
  Jei pasisegs, gal ir mus paminės turnyro puslapyje ;)

 • Tai dabar gali drąsiai eiti. Gana daug lietuvių susirinks. Pasistengsim padėti atsverti balansą, kad būtų įdomesnis žaidimas.