Süvari Birlikleri Saldırı&Savunma Raporları

• Özgüveninizi takdir ediyorum. Fişek gibisiniz lakin silah biziz. 8)

Şaka bir yana süvari birlikleri ile savaş benim çok hoşuma gidiyor. Rakip olmasa Travian olmaz. Bakalım sonunda kim kalacak ;)

Bu yazı akıllara şu soruyu getiriyor

Fisekmi silahla değerli ,silah mı fişekle değerli :D

• İlişmeyin Mustafa’ma çaylak kendisi daha :))

Yanlız sizinle savaşmak harbiden zevkli severiz süvarileri :))
    Bizim foruma yeni raporlar düşmüş :)))

Hee bu arada yasincim fişek öldürmez silah öldürür ;)

• Ben bir garip erim,
    Bu da mavide ki ikinci seferim.

Seneye genel başkan mı olsam ne yapsam :D

Kahrolsun akıllı sistem kölesi insanlar! Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

• Özgüveninizi takdir ediyorum. Fişek gibisiniz lakin silah biziz. 8)

Şaka bir yana süvari birlikleri ile savaş benim çok hoşuma gidiyor. Rakip olmasa Travian olmaz. Bakalım sonunda kim kalacak ;)

Bizim fişek silaha gerek duymuyor kendi kendine ateşleniyor :D Bizim içinde öyle elbette, öyle olmasa bosna serverına gider 500 kişiyle oynardık o 1 ay sonra kimse kalmazdı :D

JrAppretince & Fişek Süvari & Jr ROKET

• raporlar raporlar...

goygoyuda yapmak lazım amaç eglence beyler ama inanın stresten saçı 3 numaraya vurdurdum bı rahat bırakın benı :D.

Keremcim nasil bir piskopatsin sen :) çözemedim.

Dayak yedikce diklesiyorsun bak kafanda saç kalmadı yiğidim.

Gel biz senle okey oynayalim daha heyecanli arada bir istakayadi devirdinmi ohh deyme keyfine mis mis

• Ve o geldi...
    Abi nerelerdesin napiyon yav. Burda sisko suvarilerle ve yasinle ugrasmak sıktı.
    Emekli mi oldun naptin? Gel bizim birlige. Seni baskanliktan indiren kim? Bana nick ver sadece.

3x CAPO-TESTERE s2-CAPO KALE birlikleri

• Ve o geldi...
    Abi nerelerdesin napiyon yav. Burda sisko suvarilerle ve yasinle ugrasmak sıktı.
    Emekli mi oldun naptin? Gel bizim birlige. Seni baskanliktan indiren kim? Bana nick ver sadece.

Ahahah :) işler yoğun barışım yoksa bizde bir süvari neferi olarak yerimizi alirdik vesselam ama işler yoğun bakıyorum kimse formunu kaybetmemiş aynen forumu costuruyorsunuz yine :)

• Ahahah :) işler yoğun barışım yoksa bizde bir süvari neferi olarak yerimizi alirdik vesselam ama işler yoğun bakıyorum kimse formunu kaybetmemiş aynen forumu costuruyorsunuz yine :)

yakında yeni bir film ile beyazperdeye dönersin umarım abi :D he ya yasinle uğraşmak hoşuma gidiyor. ağlayıp duruyor :D
    iş yerinde boş vaktim çok olunca tel i çıkarıp bulaşıyom buna

3x CAPO-TESTERE s2-CAPO KALE birlikleri

• Keremcim nasil bir piskopatsin sen :) çözemedim.
    Dayak yedikce diklesiyorsun bak kafanda saç kalmadı yiğidim.

Gel biz senle okey oynayalim daha heyecanli arada bir istakayadi devirdinmi ohh deyme keyfine mis mis

benı cozemedın emrah abı :D. attığın dayak yediğinden fazla ise senin ne kadar dayak yediğin önemli değildir :D.
    ayrica 3 numara huzurdur refahtur suvarinin merkezini indirmek kadar eğlenceli bir duygudur. her kafaya yakışmaz fakat benim tarzım ıcın muhtesem bir egzantiriklik katıyor :D

• benı cozemedın emrah abı :D. attığın dayak yediğinden fazla ise senin ne kadar dayak yediğin önemli değildir :D.ayrica 3 numara huzurdur refahtur suvarinin merkezini indirmek kadar eğlenceli bir duygudur. her kafaya yakışmaz fakat benim tarzım ıcın muhtesem bir egzantiriklik katıyor :D

kanka attığın dayak fazla olsa amenna da simdi

neyse:)