Server 2 - Mavi Birlikleri | Saldırı ve Savunma Raporları

• 477 nüfus falandı sanırım, neyse. Merkezi sıfırlandı arkadaşlar. Ne diyorduk, roket falan bir şeyler işte :) selamlar, sevgiler.

Yüreklerini betimsiz sevdalarla dolduranlara, ölümün hükmü yoktur.

• raporlar guzel...

Gorunen o ki kuzeyce bu sene ekibi daha sıkı tutuyor.

Savunan ve saldiran ekipleri tebrik ederim..
    Buyuyunce birgun bende rapor paylascam

Yerin kulagı vardır derler , Benimde kulagım var
    peki ben yermiyim ? Hayır ! YEMEM

• Reaksiyon arkadaşımızı tebrik ederiz.Gerçekten güzel organizasyon yapıldı ama doğru yeri tahmin edip arayı yaptık.

SAVUNMA

Ardından gelen x7 manço saldırısında 250 manço kesilmiştir.

• Tebrikler.

Not olarak düşeyim.Hesap yıkıldığı için değil kırmızı yaktığı ve oyunu oynamadığı için birlikten atılmıştır.Süvari yıkılan oyuncuyu atıyor gibi bi durum söz konusu değildir.

• Tebrikler.

Not olarak düşeyim.Hesap yıkıldığı için değil kırmızı yaktığı ve oyunu oynamadığı için birlikten atılmıştır.Süvari yıkılan oyuncuyu atıyor gibi bi durum söz konusu değildir.

Yıkıldıktan sonra birlikten atıldığı için o şekilde yazdım olayın aslını bilmiyorum.Normalde birlikteydi yıkıldıktan sonra nüfus 3 ken baktığımda birlikten atılmıştı.

• Tebrikler.

Gridir o kanka kırmızı değildir

CESARETİYLE YAŞAMAYAN ESARETİYLE ÖLÜR...

Pablo Escobar ...

• Yıkıldıktan sonra birlikten atıldığı için o şekilde yazdım olayın aslını bilmiyorum.Normalde birlikteydi yıkıldıktan sonra nüfus 3 ken baktığımda birlikten atılmıştı.

Yıkımın için tebrik ederim ona birşey demedim.Yaptığınız işe kötü birşey demedim.

Sadece sunu diyorum oyuncu oynamıyordu ,o yüzden atıldı.Yıkımla alakası yok atılmasının.

• Yıkımın için tebrik ederim ona birşey demedim.Yaptığınız işe kötü birşey demedim.
    Sadece sunu diyorum oyuncu oynamıyordu ,o yüzden atıldı.Yıkımla alakası yok atılmasının.

Yok doğrudur. Ben sadece saldırı alırken birlikteydi en son 3 nüfusa düşünce çıkmıştı ondan dedim. Yanlış olmasın :)

• Yok doğrudur. Ben sadece saldırı alırken birlikteydi en son 3 nüfusa düşünce çıkmıştı ondan dedim. Yanlış olmasın :)

Reis foruma bile atmışsın adamı yıkıp daha ne yanlış yapabilirsin, maskeliyi sinirlendiriyosunuz sürekli. Adam burda sizin raporları cevaplamaktan senarist olup çıkacak :D:D

CESARETİYLE YAŞAMAYAN ESARETİYLE ÖLÜR...

Pablo Escobar ...

• Reis foruma bile atmışsın adamı yıkıp daha ne yanlış yapabilirsin, maskeliyi sinirlendiriyosunuz sürekli. Adam burda sizin raporları cevaplamaktan senarist olup çıkacak :D:D

Yoo ben gayet sakinim .

Muhalefet olacam diye ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ya :D

Bunlar benim Mavi birliklerinin başarılı saldırı veya savunmalarından sonra yaptığım tebrikler.Gördüğün gibi birşey olmayınca birşey yazmıyorum.Bi durum olduğunda ise yazdığımda siz arkadaşlar üşüşüp senaryolar yazdığımı iddaa ediyorsunuz.Hoş değil

• Millet Polonya'da her gün partilere gider sabahlara kadar içer güzel Polish kızlarla takılır Maskeli Süvari'de gelsin burada forumda kavga etsin milletle.. La atla gel Türkiye'ye ben senin yerine okurum orada :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ