Hráč hrajíci ze stejného PC

 • Zdravím, včera 7.11.2017 jsem vyslal jeden loupežný útok na jednoho hráče, který je pár políček od mě vesnice. V hlášení se mi ale objevilo, že útočím na hráče hrajícího ze stejného PC a tudíž ho mohu vyloupit pouze omezeně. Problém je v tom, že to není můj další účet a hráče vůbec neznám. Ano máme doma na jedné IP adrese dva různé účty, jsme spolu v alianci, ale není to ten, na který jsem zaútočil. Je možné, že to bylo způsobené včerejšími problémy na serveru? Přikládám report jako ukázku Konvertor - reporty z travian boje


  Poradí mi někdo co s tím kdyby se to opakovalo?


  Předem děkuji a přeji hezký večer


  Sizer

 • mne sa to stávalo / aj stáva bežne s hráčmi z rovnakej dediny kedže u nás bol dlhodobo len jeden poskytovateľ internetu :D ...a viac menej cela IP adresa bola rovnaka okrem koncovky ( nevyhoda aj pri CS a pod. jeden ban a vsetko podobné :( ) ....

  Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
  Vidíme sa na SKX ;)


  SocrateS ;)

 • Ahoj Blacku , mám problem ohledne blokace a jedna se hlavne o tento připad ale rád bych chtel tuhle situaci aproblem vyřešit s tebou bylo by to mozné ?


  Hráč Nasper

 • Nebylo by od veci si precist pravidla hry.


  Quote

  7.2 Řešit herní prohřešky je možné pouze s multihunterem prostřednictvím zpráv ve hře nebo v případě nesouhlasu s rozhodnutím multihuntera s community managerem (admin@travian.cz). Je zakázáno řešit blokace účtu, mazání účtu a jejich následky na veřejných místech. Travian: Legends team nesděluje informace o banech jiným osobám než majiteli účtu.


  Nevidim tam zadnou zminku o psani Blackovi ve trictvrte roku starem tematu na foru, zato tam vidim e-mailovou adresu ;-)