Mistrzostwa Traviana 2017 [15.11.17 - ...]. O wszystkim i o niczym

• Cos z toba chlopie jest nie tak, skoro potrafisz sie przywalic nawet do podziekowan za gre. Jesli chciales pokazac, ze twoj sojusz jest "lepszy" czy nie wiem, co swoimi postami chcesz pokazac poza bolem tylka i silna chcecia sprawienia, by miedzy sojuszami nie bylo zadnej wspolpracy na kolejnymch MS (bo ze na kolejnych MS zadnego PS w obecnej formie nie bedzie, chyba wszyscy sie zgodza, zbyt wielu graczy zadeklarowalo odejscie, my tylko bylismy 1wszymi, ktorym sie nie spodobala gra w braku organizacji, balaganie i wiecznych klotniach), to bylo pokazac w grze - tam miales mozliwosc. Nie znam cie i patrzac po Twoich postach nie wiem, czy chcialabym poznawac.
    Na x1 planowo rzeczywiscie mielismy grac, bo nasz sojusz Anarchy gra na x1 od 8 lat, teraz byl ten 8smy rok, kiedy nie zagralismy kosztem MS, wiec decyzja, by odpuscic cos, co robimy od 8 lat i robic cos innego byla dla mnie przynajmniej trudna - bo priortyetem mial byc ten coroczny x1.
    Staty sa jakie sa, pisanie o nich to zupelnie normalna sprawa na kazdym serwerze, a objaw kompleksow to komentarze w desen "pewnie falszywe", "pewnie mieli latwa okolice i same farmy", "pewnie cos tam innego".
    Tymczasem ja wcale nie jestem do konca zadowolona z naszej gry, bo dac moglismy z siebie duzo wiecej - ja na pewno. Jakbys sobie przejrzal nasze staty z innych serwerow, to o dziwo bys odkryl, ze nasz sojusz zawsze gral najlepiej na danym serwerze , a sojusze wiekszosci dowodcow z PS, jacy grali przeciwno nam znow w porownaniu wypadaly marnie - byl to efekt dobrej organizacji, pracy wkladanej w sojusz i zaangazowania graczy, podczas gdy przecwnicy zamiast inwestowac enegie w gre, inwestowali w poszczekiwanie na forum.

Jak mowi przyslowie, psy szczekaja, a karawana jedzie dalej.

Pozdrawiam tych, co sie dobrze bawili i nie dusza sie z zawisci, ze ktos tam zagral lepiej, a ktos gorzej.

• Cos z toba chlopie jest nie tak, skoro potrafisz sie przywalic nawet do podziekowan za gre. Jesli chciales pokazac, ze twoj sojusz jest "lepszy" czy nie wiem, co swoimi postami chcesz pokazac poza bolem tylka i silna chcecia sprawienia, by miedzy sojuszami nie bylo zadnej wspolpracy na kolejnymch MS (bo ze na kolejnych MS zadnego PS w obecnej formie nie bedzie, chyba wszyscy sie zgodza, zbyt wielu graczy zadeklarowalo odejscie, my tylko bylismy 1wszymi, ktorym sie nie spodobala gra w braku organizacji, balaganie i wiecznych klotniach), to bylo pokazac w grze - tam miales mozliwosc. Nie znam cie i patrzac po Twoich postach nie wiem, czy chcialabym poznawac.Na x1 planowo rzeczywiscie mielismy grac, bo nasz sojusz Anarchy gra na x1 od 8 lat, teraz byl ten 8smy rok, kiedy nie zagralismy kosztem MS, wiec decyzja, by odpuscic cos, co robimy od 8 lat i robic cos innego byla dla mnie przynajmniej trudna - bo priortyetem mial byc ten coroczny x1.
    Staty sa jakie sa, pisanie o nich to zupelnie normalna sprawa na kazdym serwerze, a objaw kompleksow to komentarze w desen "pewnie falszywe", "pewnie mieli latwa okolice i same farmy", "pewnie cos tam innego".
    Tymczasem ja wcale nie jestem do konca zadowolona z naszej gry, bo dac moglismy z siebie duzo wiecej - ja na pewno. Jakbys sobie przejrzal nasze staty z innych serwerow, to o dziwo bys odkryl, ze nasz sojusz zawsze gral najlepiej na danym serwerze , a sojusze wiekszosci dowodcow z PS, jacy grali przeciwno nam znow w porownaniu wypadaly marnie - byl to efekt dobrej organizacji, pracy wkladanej w sojusz i zaangazowania graczy, podczas gdy przecwnicy zamiast inwestowac enegie w gre, inwestowali w poszczekiwanie na forum.

Jak mowi przyslowie, psy szczekaja, a karawana jedzie dalej.

Pozdrawiam tych, co sie dobrze bawili i nie dusza sie z zawisci, ze ktos tam zagral lepiej, a ktos gorzej.

Dziewczynko, po pierwsze nie chłopie, po drugie weź Ty przeczytaj swoje posty, zastanów się nad nimi, przemyśl sprawę a wówczas zobaczysz kto cały czas próbuje pokazać, że jego sojusz jest lepszy od innych.

Od razu dam Ci odpowiedź, bo jednak Twój dotychczasowy tok myślenia gubi często drogę i żeby tego uniknąć to: Otóż cały czas Ty próbujesz pokazać jakie to PT było lepsze od PS, masz totalny kompleks niższości w stosunku do graczy PS i wcale nie chodzi tu o pokazywanie statystyk a o to, że cały czas do tego wracasz, że w każdym poście porównujesz się do PS, że w każdym poście starasz się wrzucić jakąś anegdotkę typu "ale PS było gorsze i w ogóle są bleee".

Twoje zachowanie jest przykre i budzi politowanie, aczkolwiek jest też bardzo irytujące stąd tak wielu ludzi drażnią Twoje posty - no bo serio nikt nie może uwierzyć, że Ty wierzysz w to co piszesz.

Na koniec uświadomię Cię tylko, że swoim postem (tym zacytowanym powyższej) nie chciałem pokazać, że mój sojusz był lepszy (choć był) tylko ośmieszyć Twoje zachowanie i Twój poprzedni post. Może taką metodą dotrze do Ciebie jakie bzdury piszesz i jak to wygląda w oczach innych, bo właśnie napisałem powyższy post w taki sam sposób jak Ty spłodziłaś te swoje niby "podziękowania" - chociaż podziękowań to tam brak, bardziej przechwałki i wbijanie szpili w PS.

Twoja reakcja świadczy, że jednak dostrzegasz absurd w moim poście. Popracuj jeszcze trochę nad sobą i zaczniesz dostrzegać go również w swoich postach.

Gamba Osaka Team - Nowe Miasto Crew
    a.k.a. Gamba Boy, AciutekPro, gambaosakateam

• Nie probuje pokazac, ze nasz sojusz zagral lepiej, niz PS, tylko pokazalam. I nie ja, tylko nasi gracze, ja tylko zamiescilam staty, od ktorych Ty i jeszcze paru szczekaczy z PS doslaliscie bolu tylka.
    "Przechwalek" tez tam nie ma - jedynie podsumowalam serwer i nasza gre - obiektywnie - przecie to, ze z Prime walczylismy malo skutecznie, rowniez napisalam. NTPl zaglali lepiej od nas i rowniez z tego powodu nie mam kompleksow, ani mi gul nie skacze, tylko szczerze im gratuluje ladnej gry.
    Nie mam kompleksow w stosunku do nikogo, bo nie musze ich miec - na serwerach PL nasza Anarchia osiaglela wszystko, co tylko mozna osiagnac, na MS to byl debiut.
    Nie ma nic zlego ani w porownywaniu statystyk sojuszy, ani w byciu dumnym ze swojej GB i ludzi, chociaz i tak moglismy ten serwer rozegrac lepiej.
    Nic na to nie poradze, ze ktos z PS doszukuje sie jakichs teorii spiskowych czy kompleksow (kompleksy mozna miec w stsunku do kogos ,co zagral lepiej, a nie gorzej) w zwyklych statach czy podziekowaniach za gre.

• Brak kultury to twoj powyzszy post. Jestes ostatnia osoba mogaca oceniac czyjakolwiek kulture lub jej brak, biorac pod uwage, ze kazdy twoj post od momentu, gdy pojawilas sie na forum jest obrazliwy i zawiera ataki personalne, a twoja dzialalnosc sprowadza sie wylacznie do zastraszania, grozenia, demonstrowania "wladzy" i prob eliminowania z gry graczy i calych sojuszy, z ktorymi "masz na pienku" - czyli po tych MS to juz na twoja "czarna liste" wiekszosc dowodcow PS trafi.

• ;]alez Ziutka przeciez to jest arcywazna dyskusja kto jest numerem 2 w polskiej ekipie...mam nadzieje ze kredki i mazaki takze zostana ujete w takich naszych wewnetrznych statystykach... :D

• Brak kultury to twoj powyzszy post. Jestes ostatnia osoba mogaca oceniac czyjakolwiek kulture lub jej brak, biorac pod uwage, ze kazdy twoj post od momentu, gdy pojawilas sie na forum jest obrazliwy i zawiera ataki personalne, a twoja dzialalnosc sprowadza sie wylacznie do zastraszania, grozenia, demonstrowania "wladzy" i prob eliminowania z gry graczy i calych sojuszy, z ktorymi "masz na pienku" - czyli po tych MS to juz na twoja "czarna liste" wiekszosc dowodcow PS trafi.

laleczka gdzie widzisz atak personalny w ostatnim jej poście? serio bierz te leki - a jeżeli jeszcze nikt u ciebie nie stwierdził żadnej choroby, to idź się zbadaj ... nie piszę tego żeby ci dopiec, ale martwię się o ciebie

i nie możesz pisać że ja jestem powiązany z et czy tez z burzą ani nawet z ps czy z kimkolwiek innym - bo nie jestem, więc pisze ci to osoba postronna - dlatego posłuchaj mnie, proszę cię ...

• zagrał lepiej więc z czego się śmiejesz?

Poza kłotniami i przepychankami fakt jest taki ze PT zagrało niepełną ambą lepiej od sojuszy pełnej amby z PS, mieli lepsze eko, więcej wojska i trudną okolicę.

• Pójdzie grać z doświadczona ekipą 30 kont. Jak już coś i zamknij jadaczke bo pierdo bzdury w każdym poście. Jak nie Grasz i nie masz zamiaru grać to sobie czytaj i siedź cicho

• Widzę ruda dalej liczy ze jak gdzieś pójdzie grać to z podnozkami;) licklicklick

Jak pójdę gdzieś grac to tam, gdzie chcę i z kim chcę. Jako jedyni w polskim travianie mamy ten luksus, że chcą grać z nami, nie z każdym my - z ekipą lalki akurat z przyjemnością zagram jeszcze raz - o ile grać będę.

• zagrał lepiej więc z czego się śmiejesz?

Poza kłotniami i przepychankami fakt jest taki ze PT zagrało niepełną ambą lepiej od sojuszy pełnej amby z PS, mieli lepsze eko, więcej wojska i trudną okolicę.

Usmialem sie niezle ;) Ciekawe jak Ty bys zagrala bez PF i innych takich ;)

Nie dziwię się że gracie razem, dziwię się że tak późno;) pewnie wspólny lekarz was do sb przekonał

Dobraly sie idealnie :D Tu sie zgadzam :D