Mistrzostwa Traviana 2017 [15.11.17 - ...]. O wszystkim i o niczym

• @Figo może ty mi pomożesz... jak nazwać doświadczonego nooba ?

A mogę ja spróbować? :D

Niepełnosprytna osoba starożytna.
    Ciało rutyniarza, głowa meliniarza.
    Wieloletni postrach w noobowych rejestrach.
    Noob tak wykwintny, że też immanentny.
    Gracz rutynowy, gamoń wyczynowy.
    Grzeczna farma odwieczna.
    Travianowy kombatant, umysłowy debiutant.
    Ten co nie wie dlaczego, od lat nie osiąga niczego.
    Wyjadacz Traviana, działania pawiana.
    Sto lat doświadczenia i sto jeden do nauczenia.

• ;]hehehe najsmieszniejsze jest to, ze na wiekszosc asow,gwiazd i innych takich niebianskich kaplonow;]hehehe nie potrzeba nikogo wiecej niz noobka rutyniarza;]

• ja tam widziałem parę gwiazd, ale to były konta wielograczowe, a nie gracze, gwiazdy jako gracze to chyba ostatnie zgasły wraz z pojawieniem się w travianie artefaktów
    skill graczowi nie wystarczy aby w dzisiejszym travianie samotnie gwiazdorzyć

• @aviator_p09_PL dużo racji masz w tym co piszesz, teraz patrząc na prywatne farmy to juz wgl nie wiadomo kto ma skilla a kto więcej znajomych ;)

to dość ciekawy temat, ale raczej powinien być prowadzony w jakimś wątku ogólnym, a nie tu w OWiONe serwera finałowego

cóż takie czasy, że liczy się tylko "siła x gwałt" i to zarówno w off jak i w deff, a do tego są potrzebne "gwiazdozbiory" wspomagane dodatkowymi kontami, do tego dodaj konta wywiadu (w tym umiejętność przejmowania info z czatów), ludzi od propagandy i masz dzisiejszy wyznacznik skilla zarówno dla kont jak i całych sojuszy

czasy sportu i rekreacji już minęły, teraz liczy się tylko wyczyn, tak więc i normy posiadania skilla uległy zmianie

a tak z innej beczki
    czy cudaki na finałowym nie powinny w dzisiejszych czasach być stawiane jedynie do 50 levla, do 25go na jednym planie, następne na drugim?
    aktualnie te drugie 50 levli to przecież sadyzm na graczach, który w wyniku końcowy praktycznie już nic nie zmienia

• miesiąc dłużej po artkach? hmm

to już bym go wolał przed artkami, bo do tego czasu jest bardziej wyrównana gra, a po artkach pracuje się na dysproporcje kont

chciałabyś 2x większe cudoffy na peryferiach, których już dziś nikt nawet nie próbuje nękać, te z kolei już niszczyłyby cudaki 40 levlowe

to już lepiej zmusić graczy do zabawy z planami, zmieniając czas aktywacji po zdobyciu, z 12h na np. 3-5 dni

• a to już akurat testują, na noworocznym jest mapa 250, a nie 400, trochę mało tam kont do takiego testu, ale jakiś pogląd dostaną, dla zwiększenia frekwencji dali tam dodatkowe nacje

Lalka zagrała pierwszy serw finałowy i to bez cudakowania, więc się nie dziwię, że chce jeszcze więcej 4fan, jak zagra kiedyś pod cudaka to może będzie bardziej całościowo patrzeć
    co by o Niej nie pisać, to bardzo poważnie podchodzi do gry, stara się jak najbardziej profesjonalnie rozegrać dany serw, co moim prywatnym zdaniem nie jest najlepsze na pl-ach, bo np. 1x można zakończyć po wejściu artków, ale na finałowych właśnie tak trzeba grać, bo takie wymogi narzucili od początku w zasadzie jako pierwsi Rosjanie

tak czy inaczej, muszą coś zmienić, bo etap cudakowy jest łagodnie pisząc zniechęcający
    było już testowane - wszystkie cudaki na SS, czy normalne, a nie zmniejszone żywienie na cudakach

problem jest, bo co nie wymyślą to my gracze, pierwsze co robimy to szukamy luk w Ich pomysłach i sami sobie tą grę w zasadzie "uśmiercamy"