Raporty wojenne Mistrzostw Traviana 2017 [15.11.17 - ...]

• obecnie: MS-MSL
    skończone: ts8-quarterback / ts8-leming / ts5-NBK / ts2-pstro / ts7-NBK / ts5-NBK / ts1-Raz23 / el-ZIL / ts4-oka / MS-ZIL / el-MSL
    skasowane: ts4-Marek Antoniusz / ts5-nieudolnie
    oddane: ts4-tony

• Ladnie offiki latają

Doszły mnie słuchy że spodziewane są ładniejsze koło północy :P Za 5h dowiemy się ile w tym prawdy :D Jak się sprawdzą "przepowiednie" to cud od 0 będzie stawiany :D

Dawne czasy:
    MI
    TNOS
    (...)
    Ostatnio:
    E&T ... itp.

• dwie ćwiartki defią Rumunow a podobno i 3 bo Włosi też ich wspierają i na te 3 ćwiartki 60kk defa - d.. nie urywa w takim razie ale potwierdza zasade ze masa wygrywa

• Dacia buduje z ++ i wlosi nas szantazowali, ze jak nie damy im drugich planow to postawia defa u daci:) zapewne klamia tak jak caly serwer o wszystkich rzeczach, ale z drugiej strony moze i cos tam postawili. Wczoraj mialem info ze dostawili niecale 10mln na te poczatkowe nasze cudszroty, wiec z 45mln powinno byc 35.

Teraz oferuja polecenie na dacie za drugie plany, a jeszcze miesiac temu pamietam odpowiedz, ze maja tylko pare cud offow i to "malych".

• Dacia 781 accounts

+ turcy z plusow 460+ germancy i inni 220 accounts+animalsi

W ciemno- 1400 kont

Dodatkowo nie wiem czy nie pomagaja im araby i turcy od nas z cwiartki, bo jakos sami nie buduja. Wiec tutaj moze byc spokojnie+800.

Na cudzie daci widzialem 600+ bohow.

Mozliwe ze na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada - ru+pl vs dacia+rest (gdzie na razie wlosi i galia to atrapy)

• Dacia buduje z ++ i wlosi nas szantazowali, ze jak nie damy im drugich planow to postawia defa u daci:) zapewne klamia tak jak caly serwer o wszystkich rzeczach, ale z drugiej strony moze i cos tam postawili. Wczoraj mialem info ze dostawili niecale 10mln na te poczatkowe nasze cudszroty, wiec z 45mln powinno byc 35.

Teraz oferuja polecenie na dacie za drugie plany, a jeszcze miesiac temu pamietam odpowiedz, ze maja tylko pare cud offow i to "malych".

ja nic nie wiem o tym że coś oferują za nasze plany - bo rozumiem dyskusja dotyczy planów naszych, ntpl.

Zadziwia mnie prowadzenie rozmów na temat tego czego się nie posiada, od wczoraj jestem w szoku.

• ja sobie policzyłem nieco inaczej biorac pod uwage oficjalne uczestnictwo w koalicji Dacia

Dacia (wszytkie odłamy) - 591 kont
    CS - 101
    Ukraincy (777 i USS UA) - 65
    Czesi (CZ-SK, VC-czech) - 93
    Ro-team - 15
    Animals - 44
    HUN - 60
    CheckerB - 38

Razem: 1007 kont - do tego mozna doliczyc te wspomniane ~600 kont Turkow z++ ,i tej calej reszty zbieraniny

my wystawiamy ze swojej strony:

PRIME - 323 konta
    PS - 229 kont
    do tego mozemy dodac " Ruda chyba sie nie obrazi mimo ze oficjalnie "nic nie ma" :p )

nTPl + ZK - 125 kont

Razem daje to : 677 kont

Ru Team , Wlochów i innych nie chce mi sie liczyc :p

• xD

Włoski cud do 0 :

P.S. Ma ktoś raport z cudu G&V ?? Widzę że spadł do 0 ale wcześniej odesłali "mojego deffa" i nie mam rapka :p

Dawne czasy:
    MI
    TNOS
    (...)
    Ostatnio:
    E&T ... itp.

The post was edited 1 time, last by Vesevete_PL ().

• jak dodajesz macs nas i zk to dodac trzeba do animalsóow ich sojusz mufreze i nie tylko ten, do tego francuzów z SQQcoś tam

spoooro kont nie jest doliczonych
    jakby nie liczył def ładny RUmuni postawili i obronili sie przed atakami na niskich lvl