TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

• Yaz server'ı oyuncu ve saldırı yoğunluğu bakımından tatmin etmedi ama kış server'ı daha iyi olacak inşallah.

Sıcak savaş dolu bir speed umut ediyorum.

"I always have a plan."

• +/+ ATLAS birliği olarak yerimizi alacağız.Şaka şaka düzgün bir genel başkan ya da birlik olayından anlayan oyuncu ve yönetim bulmadan böyle bir şeye girişmeyi düşünmüyoruz.Tek tabanca olarak Jolly Joker nickinde Jolly Joker birliğinde tek başıma oynayacağım.Katılmak isteyen herkese sonuna kadar yer var.
    Diplomasi isteyen birlikler alttan yer alsın :D

JOLLY JOKER / JOLLY&GONDOR / CHM

• Finalde herkez yoğun olmaz veya o sağlam diye bahsedilen ekipler olmaz

Biz bir vadiden Allah diye haykırırız;
    Bu ses diğer vadiden ...
    HÜRRİYET diye yankılanır....

• inşallah güzel bir speed olur

Bak işte bu imkansız.Multilerin olmadığı bir speed düşünülemez.

GÜZEL SERVER GÖRMEK İSTEYEN FİNALE GELSİN.HESAP BULURUM BEN İSTEYENE.BURADA HİÇ İNAKTİF OYUNCU YA DA MULTİ TARZI HESAP YOK.
    Şimdi demeyin şunlar multi kullanıyor o multilerde ya ciddi bi bot var ya da birileri multi olarak şahsen hesapla ilgileniyor.Kimse 2.bi hesaba bakmıyordur.

JOLLY JOKER / JOLLY&GONDOR / CHM

• Bak işte bu imkansız.Multilerin olmadığı bir speed düşünülemez.
    GÜZEL SERVER GÖRMEK İSTEYEN FİNALE GELSİN.HESAP BULURUM BEN İSTEYENE.BURADA HİÇ İNAKTİF OYUNCU YA DA MULTİ TARZI HESAP YOK.
    Şimdi demeyin şunlar multi kullanıyor o multilerde ya ciddi bi bot var ya da birileri multi olarak şahsen hesapla ilgileniyor.Kimse 2.bi hesaba bakmıyordur.

Ref link yok , madde satıcıları yok, köy reisletme yok. multi hesaplar yok. Bot hesaplar açıp kendini yagmalatacak hesaplar yok...
    Bu durumlar nedeniyle çogu speed oyuncusu finallerde barınamaz.
    Yeni ref altın cezalarını s2 görsek'de çok ağırsa zaten gene barınamayacak çok kişi var.

Finalllerde kendime has hesap bulamadım.bilet yoktu o sebeble speed de 10 15 kişilik küçük bir gurupla olucaz.
    Acemligi üstümüzden attık. Güzel geçer umarım.

Biz geliyoruz mh. çok çalışacak çok :)

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

• x3 oynayacak ekiplere başarılar dilerim oynamasanda formdan aktif takip edeceğim bol bol savaşın yakın yıkın birbirinizi :)

Speed-ŞuBaT
    Tournament-ALFA_

AZ LAF ÇOK İŞ!!!

• TR Speed Server(3x) Rapor & Diplomasi - Kış

Olarak açsaydın başlığı çok yakışıklı olurdu reyiz neyse canın sağolsun :)

çürüyüp gideceğiz ve hiçbir keşke, bize zamanı geri döndürecek kadar güçlü olmayacak.

• 15 kişilik arkadaş gurubuyla %90 +/+ da olucaz. Sayıca faza olabiliriz katlmak isteyen çok kişi var birlik çok önemli degil dogru kişiler olması yeterli.

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

• basta tolga abiler olmak uzere butun ekiplere basarilar iyi eglenceler

çok sağol barış kardeşim seni de beklerdim ama mazeretini biliyorum sevgiler :thumbup:

Bir gün mutlaka tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddinde buluşacağız