TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

• ben zaten 2 serverdır oynamıyordum bırakmıştım geldik sıkıldık :D yine bıraktım o yüzden 30 şubat dedim :) benim için en azından 30 şubat tahmini olarak 3 haftayı bulur server başlangıcı

• Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• TESTERE birliğinin ilk ve son üyesi olarak iki kelam da ben edeyim dedim bu servera Kasım K1ng wow kurmasın diye geldiğimi inkar edemem evet onun için geldim bölgede 2.köyümü kurmadan birlik teklifi almadım bu da TESTERE birliğinin dikkatini çekmek isterim herkesi seçmiyorlar :) etrafımı temizlemek zor olmadı ama eski tanıdığım Hellforce Talat abi Professional Talha ve çok daha geç gelse de gEORC16 Salih abi bizi yanlız bırakmadı ben jubilemi yapmıştım yukarda da belirttiğim üzere nedenlerden dolayı geldim bazı tatsız durumlardan dolayı şafak ekibinin serverdan çekilmiş olması herkesi etkiledi ama (kasap et koyun can derdinde gibi olacak ama) ben amacıma ulaşmıştım ordumu event olayındaki operasyonda şafak wowa koçbaşı şeklinde çakmıştım üstüne hiç umursamadan bir anda aldığımız üstüne seviye bastığımız yetmeyip yükseldiğimiz wow oyunu bize kazandırdı TESTERE ekibine ailesine çok teşekkür ederim ama şunu da unutmamak gerek konum olarak da GÖKTÜRK ailesine çok yakındım tüm savunma ihtiyacımı onlar karşıladı en azından ordumu vurana kadar onlar karşıladı çok teşekkür ederim ben Mscofield Zack Yahya sizlere iyi oyunlar dilerim belki ilk ve son olacak ama #henkeyaşasın Bunların hepsi bi kenara şunu da unutmayalım #ÖMERADAİSTİFA

• Höyttt ulan 2018 elemelere gelevek speed ci yokmu ?

nerde bu şafak ekibi finalden kaçan

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• @SlyCat al bu çocuğu burdan herkes tatilde başka forumda takılsın...

La biz snei 1915 de gömmedikmi ? Her yıl taaa uzaklardan gelip ayin yapıyorsunuz hatta.

çocuk çocuk çocuk çocuk.

gece gece kaşındın şimdi mutlusumdur :D

• tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

• La biz snei 1915 de gömmedikmi ? Her yıl taaa uzaklardan gelip ayin yapıyorsunuz hatta.
    çocuk çocuk çocuk çocuk.

gece gece kaşındın şimdi mutlusumdur :D

Gel çanakkale min tarihi ve trustik yerlerini gezdirim sana ...
    :evil:

The post was edited 1 time, last by Satoshi: Kelimelerimizi daha özenle seçelim... ().