Toleruojamos mobiliosios programėlės

 • Mieli žaidėjai!


  Paskutiniu metu mes gauname daugybę klausimų apie tai, kokias Travian programėles galima naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose. Yra tam tikrų priežasčių, dėl ko mes dar vis neturime oficialios programėlės mūsų žaidimui. Pirmajame #AskTravian vaizdo įrašo epizode žaidimo direktorius atsakė į šį klausimą ir paaiškino sunkumus, su kuriais susiduria Travian: Legends, kai norima sukurti pilną tarpplatforminį funkcionalumą. Norime pasakyti, kad suprantame šio klausimo svarbą ir šiuo metu mūsų kūrėjų komanda dirba su žaidimo pritaikymu mobiliųjų naršyklėms.


  Tačiau norime jus informuoti, kad yra 2 programėlės, kuriuos šiuo metu mūsų žaidime toleruojamos.


  Jos yra:

  Kol šios programėlės neturi jokių funkcijų, kurios sukuria ką nors, ko negalite atlikti savo kompiuteryje įprastoje naršyklėje, ir neautomatizuoja jokių veiksmų, kuriuos mes norėtume laikyti žaidėjų gebėjimais (kaip bangų siuntimas į vieną sekundę ir pan.), tol šios programėlės yra toleruojamos.


  Bet kokios kitos programėlės yra griežtai draudžiamos ir iškart gali sukelti blokavimą su atitinkama bausme.


  Jeigu minėtų programėlių statusas ateityje dėl kokių nors priežasčių pasikeis, mes iškart informuosime žaidėjus, kad jie galėtų nustoti naudoti šias programėles ir pritaikyti savo žaidimą prie taisyklių.


  Jūsų Travian: Legends komanda

 • Na bet as pateikiau net ganetinai tikslia data ir laika, kada naudojau si "scripta". Jis absoliuciai jokios itakos neturejo niekam, nei man, nei priesui. As suprasciau, jeigu pvz abu zaidejai yra prisijunge ir vykdomo puolimo metu bandoma pakisineti deff karius, kad sustabdyti paskutiniasias bangas. Taciau to nebuvo, zaidejo net nebuvo online.


  As puikiai suprantu, ka naudojau, bet taipogi puikiai suprantu, kad tai neturejo visiskai jokios itakos zaidimui, juolab, kai si script'ą naudojau tik 2 ar 3 kartus per pastarasias 24val (gal net maziau).


  Pilnai sutinku nebeaudoti jo niekad, jis relaiai net neveiksnus, nes daugiau nei 3 atakas i ta pacia sekunde jis nesudes, o ctrl+tab pagalba - ta pati galima atlikti. As net nesiginciju su jumis. Cia yra visai kitas atvejis nei pirmasis, uz ka gavau blokavima.


  Prasau, perzvelkite galimybes man susvelninti bausme, cia visiskas nesusipratimas, net negavau jokios naudos is sio "script'o". Taip, juo patogiau atlikti puolimus, taciau realiai tai tik tiek. As tikrai nebeatsitiesiu nei moraliskai, ne fiziskai (zaidime) po sito smugio, treciojo (iskaitant rollback). Esu baisiai nusivyles siuo round'u ir pinigu investicija i cia mane vis dar stuma pirmyn.


  Zodis jums,

  noxus

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg