[SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

• Postovanje komsije :D
    Mozda ste primetili da 10og januara pocinje nas balkanski server, te vas pozivamo da se skupimo u sto vecem broju i dodjemo da odmerimo snage. Mozda cak i bude server kao sto su nekada bili, sa po 4 5k igraca i vise :). Pozivaju vas ekipe sa rs domena :)

Uslikano sa Lightshot

Na postu su pomenuti samo hr ba i rs, ali takodje su zasebno na njihovim forumima obavesteni i grci, bugari i slovenci u spajanju. Crnogorci i makedonci nemaju domen ali ce kako tako valjda cuti za ovo.

rs1 2008-2009 DN-T*H*C Gliso
    rs1 2009-2010 ND-RB tul3 | rs1 2010-2011 Гарда Ш BoMoTuBa
    rs1 2014 HEAVEN JInx | rs4 2014 NW qwerty
    rs1 2015 Joker kHarizmaticar
    rs1 2015-2016 SWA N04 gliso
    rs1 2016-2017 DN troup kHarizmaticar
    rs1 2017-2018 SWA_No1 zManijak
    com31 2018 RS-SN zManijak
    rs1 2018-2019 SN Femisan-A

• V aliansi tinder je prišlo do ideje, da naredimo skupno skype sobo za reporte, v skupini se bo objavljalo samo repote preko strani Converter - Battle reports Travian . Dobrodošli ste vsi, objavljajo se zgolj reporti, objavi lahko vsak, če bo bilo kakšen spam bo oseba nemudoma odstranjena.

Objavlalo se bo neke konkretne reporte, vsi reporti zbrani čez dan bojo prav tako objavleni na forumu.

Še povezava do skype skupne, z klikom na link vas avtomatsko doda:
    Join conversation

Vabljeni ste vsi

• No tako :)
    En lep pozdrav vsem skupaj.
    Prav ste opazili. Nekaj časa se nisem oglasil tukaj.

...
    Pred približno 10.dnevi me je Miha na Serdovi zabavi vprašal kdaj začnem snemat vloge (to se navezuje na ''hroščkov dnevnik'' iz prejšnjega speeda).
    Z vlogi nebo nič, kajti moj kamera ne uspe prenesti v video :(
    Tako, da bom nadaljeval z dnevniki.

Ne vem še, kako bi ga poimenoval. Mislim pa, da glede na to, kako se je Andro (Mr.bean) dogovarjal z več ljudi za zavezništvo (tudi z mano) in sem nakoncu naivno ostal na suhem,.. bi ga lahko kar poimenovali Amigov dnevnik.

No pa začnimo.

Amigov dnevnik 1.

Jutro se je začelo burno.
    Po koncu primirja smo vsi želeli sprazniti čim več farm. Tudi moj račun je poslal nekaj napadov. Seveda ni bilo vse tako idealno kot se sliši.

Igralec Elementary je očitno zaspal in v farmi pustil off:
    Generator Travian bojnih poročil

Po nekaj urah suše z reporti so le ti končno začeli prihajati
    Screenshot by Lightshot

Konji :(

Panika pri v BWC. Igralec je zahteval, da mu vsak član alianse pošlje 20 deff enot v okrepitve, da ustavi ta mega off

Zabijanje PIPS-a

Deffer iz hrvaške

Matt deffa

Deff pri hroščih
    Screenshot by Lightshot

Naredili smo skupino, v katero se lahko ''priklopite'' in dan popestrite s kakšnim reportom. Ne glede na stran na kateri se nahajte. Vse to je le igrica, dajmo jo popestrit !
    Ker pa nam je bilo včeraj ponoči dolgčas, smo odprli tudi forum alianse in se lahko z nami igrate igrice :PPPP

Join conversation

To je to od mene za danes, pa lahko noč !

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                  :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

Six: Problem? (Fenix) ; Afc&Lfc (Fenix) ; Ghost (Fenix) ; Anatidaephobia (Phobia) / thanatophobia (Phobia) ;
    ARSENAL / Love hurts (HYDRA) ; Sexophobia (BLOK) ; Logic (!!!) ; Zed (Fenix)

:!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:                                 :!:Fenixov otrok :!: Fenix po <3:?:

• Nekaj reportov od danes iz skupne skype skupine Join conversation

BWC v. TINDER

Screenshot by Lightshot

TINDER v ???

SP v. Hrosc

NWO v. Hrosc

Screenshot by Lightshot

PIPS v. BWC

Screenshot by Lightshot

Kot lahko opazimo ni nekega sočutja med kvadranti, vsi se žgejo med sabo kar dela server tolko bolj zanimiv. Čaka se še reporte od doktora MARAKNE, aja ni jih samo gobec xD.

• Ah, marakana še je kaj je, glavno, da je miyo v vrtcu mel boljš račun za 99,348% manj vloženega denarja :D

• Ah, marakana še je kaj je, glavno, da je miyo v vrtcu mel boljš račun za 99,348% manj vloženega denarja :D

Kaki otrok si ti majke mi res.. Tebe bi rad v zivo spoznal dA bi vidu ce si v zivo taki provokator ali samo internet gangster

• pozdravljeni!

vidk bi to poimenoval dnevnik hroščev, jaz pa bom to imenoval kot pripovedko z naslovom Nasmejimo se Marakni.

Sepravi začnemo!

NASMEJIMO SE MARAKNI 1.DEL

Na začetku naj vam igralec Flash predstavi situacijo koliko stvari se je zgodilo z enim samim MM-jem ;)

Screenshot by Lightshot

Potem pa dogodek dneva!!

Veliki serd z ekipo zavzame off vasico igralcu Maraakana!!

Marakana je umaknil off iz vasice, zakaj? je mogoče pričakoval napad na metro? so mogoče res vsi igralci spali in niso imeli deffa tako kot prav flash? SMEŠNO! :)

Zakaj je marakana zapustil svojo ''Veliko'' alianso??

Screenshot by Lightshot

Se je ustrašil ker imajo hrošči dostop do njegove alianse? ga je mogoče strah da bi slučajno opazili zeleno piko in s tem izkoristili priložnost? :)

ali igralci alianse Hrošč vedo da imajo v aliansi špijuna?

Screenshot by Lightshot

Vsak naj si odgovori po svoje in počakajmo kaj bo odgovoril marakana! :D Tudi sam se veselim da vidim kako nas bo z besedami pokončal naš damjan

Lp

P.S. damjan pričakujem kak report :D

Recimo takega!

Screenshot by Lightshot

KOT PRAVIJO, NAJSLAJŠE PRIŠPARAJ ZA KONEC! :D

• Tebe bi zaposlil ko pisatelja mojega.. Decki tak je ko si sam na accju pa treba tudi kaj spat ni izgovor ampak resničnost.. Bravo decki..

Zdaj ko sem brez alijanse zavzemite kaj pa prosim brez skript..

Ostalo je not 9k gorjac in 1200 tvjev 140 ovn in 450kat (ni to bila off vasica) (01.marakana je bila vasica za jeban** hrosce u glavo) (doktor marakana ni ostal brez vasic) off se pridno nabira za nove podvige
    Server se je komaj zacel prav..

Vojska je ropala okoli zato je ni blo not..

Hvala decki za prevzem saj vidite sploh nisem branu naselja..
    Vsaj ste mi omogocili spanje ponoci nadaljne dneve nasega sixa

Ce smo ze pri spijunih ja imam 3 spijune v alijansi hrosc*
    To so me naucili na +/+ da se tako igra z spijuncki

Nic ni zgubjeno decki

Marakana dalje u akciji

Skroz svuda grmi okolo...

Lp damjan

Lepo napisan dnevnik se 1x vse pohvale..

Imas screenshote v sobi z reporti moj prijatelj ESCOBAR

• Tale marakana je genij, cel server nima pojma kako bo on zdaj vse hrošče skatal... Ali so morda bile njegove grožnje le prazne beseda, ampak še vedno pa obstaja zelo zelo majhna možnost, da smo priča zgodovini; Marakaninem Master Planu!

• Če ti spiš pa vojska ropa brez duala pomen sam eno... da koristiš bot. Al se motim? Morda je bila v napadu? Jp. Boljši izgovor :D

Drugače pa druga novica dneva: En kup umetnih farm je bilo zaklenjenih danes

• Če ti spiš pa vojska ropa brez duala pomen sam eno... da koristiš bot. Al se motim? Morda je bila v napadu? Jp. Boljši izgovor :D

Drugače pa druga novica dneva: En kup umetnih farm je bilo zaklenjenih danes

Prijatelj ker v metri se ne dela ofa nikol..
    Posljem skoz off preden ko grem spat na farmo odaljeno da off ni ponoci doma
    Zjutraj pa je spet v naselju

Zaenkrat sem brez botov ce ve kdo za kakega prosim link se ne spoznam na to. pa instrukcije kako to zalaufas

Hvala