Kar Topu Savaşı!

 • Sevgili oyuncularımız! Yeni Yıl gelmek üzere ve bunu geleneksel kartopu oyunumuzla kutlamak istiyoruz!
  Mancınıklarınıza kar toplarını yükleyin ve bir kar savaşı yapalım! Süper ödülü alacak şanslı kişi var mı - 300 altın?


  Nasıl oynanır:

  • Satranç için kullandığımıza çok benzeyen bir tahta. Bazı alanlarda bazı ödüller sakladık. Ödüller:
  • 3 ekstra macera
  • 100 puan karşılığı 3 günlük ödül
  • 2 x 30 Altın
  • 1 x 100 Altın
  • 1 x 300 Altın(Süper Ödül)

  Lütfen aklınızda bulundurun:
  1) Burada yalnızca BİR koordinatlı BİR mesaj yazabilirsiniz. Diğer mesajlar silinir.
  2) Maalesef, bu sunucuyu olabildiğince adil tutmak için Turnuva finalleri için ödül vermeyeceğiz. Ancak, bu yarışmada kazandığınız ödülü herhangi bir başka sunucu için alabilirsiniz.
  3) Oyun 23 Aralık 2017 saat 16:00 GMT + 3 'da bitiyor. Bundan sonra ödüllerin olduğu alanları yayınlayıp kazananları duyuracağız. Muhtemelen tüm cevaplarınızı kontrol etmek için biraz zamana ihtiyacımız olacak, bu işlem biraz zaman alacaktır, ancak mümkün olan en kısa sürede duyurmak için elimizden geleni yapacağız.
  4) Ana ödül (300 altın) sadece bir kez kazanılabilir - burada doğru koordinatları gönderen ilk oyuncu kazanacaktır. Diğer tüm ödüller, kazananlar aynı koordinatı seçerse, farklı oyuncular tarafından birkaç kez kazanılabilir.
  5) 10 günden az süren bir sunucuda günlük 100 puanlık ödül verilemez. Ödülünüzü biraz daha beklemek zorundasınız ya da derhal verilecek olan 30 altın karşılığında değiştirebilirsiniz.
  6) Adınızı ve oyun dünyanızı eklemeyi unutmayın! Henüz herhangi bir sunucuda bir hesabınız yok, ancak en yakın gelecekte bir tane başlatmayı planlıyorsanız, nota "henüz oynamıyorum" yazarak katılabilirsiniz. 31 Ocak 2018 tarihine ödülünüz sizi bekliyor olacak!


  Mutlu yıllar dileriz!


  Travian: Legends Ekibiniz

  Post was edited 2 times, last by Odin ().