Zima je zde... diskuze?

• No vím, že to bude znít divně, ale taková vánoční bezbojová přestávka by mnohým, hlavně našit rodinám, bodla.
    Už slyším ten řev a výčitky, že místo zpívání koled, krmím nějaké ...... vojáky. Já osobně bych to protáhl do úterý 2.1.2018, ale každý den by byl fajn. Tak se za to přimlouvám, a není to tím, že bych se bál soupeřů, ale když není klid v rodině, asi to znáš a další šance hrát další server by byla zase na pár let ztracená.

Co na to vy ostatní?

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok,

Robi na serveru CZ5

• Vanocni mir preci bude, ale to s timto tematem nesouvisi :)
    Jinak do 02.01 jsme to tentokrat neudelali kvuli artefaktum na CZX ktere budou prave 02.01 rano v 6:00.

• Já osobně bych vánoční klid zrušil, většina lidí na tom výrazně vydělá, díky obilí. Já na tom ale hrozně surek prodělám, protože nemůžu posílat farm :D Pro mne osobně je to jen komplikace ve hře ...

• Předpokládám, že to překvapení bude přidání nových národů do normálního serveru s divy. Vlastně už něco podobného neznačili v posledním AskTravian... i když tam říkali "big might". Ale je to asi logický vývoj, zvláště k přihlédnutí k cenám aukcí na ts19 :)

Osobně bych nové národy raději viděl na speedu, aly myslím, že až tak progresivní nebudou, že je dají jen na server s normální rychlostí.
    Další otázka je kdy? Myslím, že nemá moc smysl dávat je na nějaký server dříve než skončí Fire&Sand. Ten končí cca 10.4. Na druhou stranu v létě se zase tak moc nehraje, takže je tu zajímavé dilema jestli nové národy přidat dříve než skončí ts19 a riskovat, že lidé zůstanou na ts19 a po konci už na rozehraný server nepřijdou. Nebo přidat národy nejdříve na konci dubna a riskovat ne tak obsazený letní server :)

• No když to má být nějaký novoroční speciál, "zima je tady".. to se nabízí nějaká tematika hry o trůny :D Že by místo natarů byli armády nemrtvých? No zajímavý by mohlo být i server hráči vs mrtvoly :D kdyby teda počítač dokázal hrát dostatečně dobře..