Aukso nuolaida per Kalėdas

 • Labas diena,


  noriu paklausti MH ar bus kaledines dovaneles zaidejams LT servuose,nes kuo toliau tuo labiau mazeja zaideju, tuoi visai nieks nezais,manau Jums vertetu kaska pagalvoti,butu smagu
  laukiam atsakymo,dekui

 • Forume vyko konkursas, kuriame dalyvavo tikrai nemažai žaidėjų, ir nugalėtojai bus apdovanoti! ;)


  Atskirai LT serveriuose kažko nebus, visi konkursai ir kitos naujienos vyksta kartu su viso pasaulio Travian serveriais.

 • atsiprasant tas konkursas buvo teloloto lygio ir sunkiai pavadintum eventu kuris pritraukia zmones. O eventai turetu but jog kazka atlikus gautum kazkoki nuopelna pvz kazka susijusisu natarais i ne kur kazkur 1 is 50 sansas i kazka pataikyti.

 • Šis konkursas kaip tik pritraukė labai daug žaidėjų. Jame dalyvavo daugiausiai žaidėjų iš visų per šį pusmetį paskelbtų konkursų (ankstesnių nežinau, nes dar nebuvau CM). Labai gaila, kad Tau jis nepatiko. Perduosiu atsiliepimus organizatoriams. :)

 • as nesakau kad nepatiko tik sakau kad realiai tai buvo tieaiog vos ne kaip loterija ir su mazu sansu laimet. Tiesiog reiktu organizuot tokius eventus kir uz nuopelnus butu apdovanuojami o ne uz sekme.

 • Dažniausiai konkursai ir būna tokie, kad apdovanojama už nuopelnus (reikia išspręsti kokią nors užduotį ir pan.). Šį kartą buvo nuspręsta daryt tokio pobūdžio konkursą. Perduosiu, kad buvo atsiliepimų, jog loterinio pobūdžio konkursai kai kuriems žaidėjams mažiau patinka. Manau, kad į tai bus atsižvelgta rengiant konkursus ateityje.