S2 NOKTA Birlikleri

• yapılan görüşmeler neticesinde OTAĞ, CPT OTAĞ ve TURKUAZ ekipleri olarak bir araya gelip wow hedefli bir oyun oynamaya karar verdik.
    Kişisel sorunların bitirilmesine ve +/- bölgesinin iddiasız kalmasına son vermemize ithafen de NOKTA ismi uygun görüldü. bütün servera ve +/- bölgesine hayırlı olsun.

3x CAPO-TESTERE s2-CAPO KALE birlikleri

• bizim opları ölümmeleği tayfun a yaptıracakmış bu sv . bana öyle yazdı kendisi :((( ali komutanlığı bırakıyorsun yerine tayfun gelecek kardeşim kb

3x CAPO-TESTERE s2-CAPO KALE birlikleri

• yapılan görüşmeler neticesinde OTAĞ, CPT OTAĞ ve TURKUAZ ekipleri olarak bir araya gelip wow hedefli bir oyun oynamaya karar verdik.
    Kişisel sorunların bitirilmesine ve +/- bölgesinin iddiasız kalmasına son vermemize ithafen de NOKTA ismi uygun görüldü. bütün servera ve +/- bölgesine hayırlı olsun.

hayırlı olsun Barış'ım....

• + - için hayırlı olsun iyi bir hazırlık ve koordine ile şans tanınmayan + - wow da en iddialı bölge olabilir

YANNİS

TARIH KAN AKMADAN YAZİLMAZ :p

• hayirli olsun arkadaşlar. Bu durumda bizde bölge içinde suvari ile ateşkesmş yapsak :DS:DS:SD:SD:SDSDSSD:S

TÖvbeler olsun....

MAvi birlikleri ve Suvari birlikleri olarak karşilikli ittifak görüşmelerimiz TAP(travian aydinlatma platformu)'na saygi ile bildirilir. Gelişmelerden Tap Haberdar edilecektir. :D

• hayirli olsun arkadaşlar. Bu durumda bizde bölge içinde suvari ile ateşkesmş yapsak :DS:DS:SD:SD:SDSDSSD:S

TÖvbeler olsun....

MAvi birlikleri ve Suvari birlikleri olarak karşilikli ittifak görüşmelerimiz TAP(travian aydinlatma platformu)'na saygi ile bildirilir. Gelişmelerden Tap Haberdar edilecektir. :D

Uzun görüşmeler sonucunda keremle bir anlaşmaya vardık çıkan karar mavi ve süvari yönetim kadroları hesaplarını silmeye alacak 2 ekip tek çatı altında toplanacak wow yolunda speed ekiplerine destek verilecek :) :) birlik isimleri maviş elli süvari olarak kararlaştırılmıştır servera hayırlı ugurlu olsun :)
    Nokta ekibini tebrik ediyorum umarım güzel bir birleşme olur

TÖvbeler olsun....

Tövbeler olsun kısmına katılıyorum başkan :thumbup:

Her gün yeni icat çıkarmayın yahu TAP ney? :D:D:D

Siyah ile beyaz gibiyiz ,güneşin doğuşu ile batışı kadar farklıyız..

• COF(Beşikdüzülü)
    • SIR(Anarchy-67)
    • Rh(Anarchy-67)