Comx Raporlar & Sohbet

• Ben pes ettim, @GLOBAL ARMY adamlar bugun 100k tokmak 25k toyton bizim butun hesaplara atti 3 er 5 er.

Adamlar ayni saniyede tonlarca hesaptan bizim butun birlige saldiri cikti. Butun botlari kullaniyorlar, ne gerek var emegimizi harcamaya. Bende bot kurayim , botlar kapissin, e bu sefer ben ne zevk alicam.

Travian vakit kaybi, herkese iyi oyunlar, birdaha oynamamak uzere ayriliyorum

• reis bekle birakma def yogunlasin ben birseyler yapacam

NEW TRAVİAN ORDER

COMXTRXTOURNAMENT 2018

• size kolay gelsin valla , ben bot kesmeye gelmedim oyun oynamaya geldim buraya.

iletisimde geri kalirsan tabikide botlarla savasirsin seninle iletisime gectik sen cevap vermedin simdi kaciyun gule gule onlardaki proglarla kendilerini vuracaz tabi yaa sizde azim yok nick degistir baska yerde devam et

NEW TRAVİAN ORDER

COMXTRXTOURNAMENT 2018

• Sana da hoscakal, 8 senedir travian oynamiyordum, bir 8 sene daha oynamam. Cok azmin varsa kardesim gel satranc ogreteyim botlar daha guclu ona azmet :) Neyse, saygili olmak lazim birbirimizin secimlerine, ben zaten oyunu birakma birligini benim birligimdeki adam ayni bottan kullandigini soyleyince aldim.

• Sana da hoscakal, 8 senedir travian oynamiyordum, bir 8 sene daha oynamam. Cok azmin varsa kardesim gel satranc ogreteyim botlar daha guclu ona azmet :) Neyse, saygili olmak lazim birbirimizin secimlerine, ben zaten oyunu birakma birligini benim birligimdeki adam ayni bottan kullandigini soyleyince aldim.

ustad ben yardimci olmaktan cekinmem sadece gec cevap verdin bize yoksa serverin gidişatını simdiden degiştirmistik birakmak istersen yine saygi duyarim

NEW TRAVİAN ORDER

COMXTRXTOURNAMENT 2018

• Eskiden Comx de Tüm yabancı birlikler birleşip bizlere Wow kurdurmamak için uğraşmışlardı :) şu an durumlar nasıl gidiyo merak ettim doğrusu.

• Dünkü operasyonlarda buyuk darbe vurduk kalabalik geldikleri serverda eksilmeye basladilar her gun birini gun gelir hepsini

NEW TRAVİAN ORDER

COMXTRXTOURNAMENT 2018

• Eskiden Comx de Tüm yabancı birlikler birleşip bizlere Wow kurdurmamak için uğraşmışlardı :) şu an durumlar nasıl gidiyo merak ettim doğrusu.

Şimdi içlerine 3-5 HİLECİ TR oyuncusunu falan almıslar ;) onlar da yazık nicklerini değiştirmişler falan,belli etmemeye calısıyolar . Karakter meselesi tabi .

• Aga bu hintlilr de hem parayı fazla döküyolat,hem bin bir çeşit bot kullanıyolar.

Türk kardeşlrimize Allah yardım etzin

Cehalet,
    Ayrıcalıklı sınıfın elinde ustaca kullandığı bir silahtır...
    •Bilgili Adam•

• Bot olsa nolcak analarını ağlattık az kişiyle o bölgede multiler destek çıkmasa bide işleri kesat :D

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.