Naujųjų metų specialusis serveris LT29

• F&S vėl prie labiausiai pasiteisinusio "pinigų plovimo" paprastam mape. Nenustebčiau jei būtų gražinti visokie "alchemikų puodai", kur už auksą tiek resursu gali gaut, tiek priedus ir pan.

Atėjau, pamačiau, sugrioviau...

• F&S vėl prie labiausiai pasiteisinusio "pinigų plovimo" paprastam mape. Nenustebčiau jei būtų gražinti visokie "alchemikų puodai", kur už auksą tiek resursu gali gaut, tiek priedus ir pan.

Versija: 4.4 Naujųjų metų specialusis (Klasikinis scenarijus su 5 gentimis)
    pasidomėk tada šnekėk :)/

• Versija: 4.4 Naujųjų metų specialusis (Klasikinis scenarijus su 5 gentimis)pasidomėk tada šnekėk :)/

Pavadinčiau neprotingu žmogum tave, nes tu visiškai nesupratai, ką turėjau omeny.. Klasikinis scenarijus ir yra labiausiai pinigus ėdantis dalykas, bet ko gero kaip ferma to nesuprasi, vistiek gi vidury žaidimo išsitrinsi.

• Na jei tu neskiri F&S servo nuo paprasto t4.4 tai cia ne mano problemos.Klasikinis scenarijus kaip tik pinigu maziausiai reikalauja.Tad jei nezinai maziau snekek. :)

• Na jei tu neskiri F&S servo nuo paprasto t4.4 tai cia ne mano problemos.Klasikinis scenarijus kaip tik pinigu maziausiai reikalauja.Tad jei nezinai maziau snekek. :)

Jei tu neskiri, kad F&S tikslas yra simcitinimas, o paprastam mape simcitinimas tokių fermų kaip tu yra kaip ir standartinis žaidimo planas... Tai jo. Nors ką aš čia kalbu su tokiu labai patyrusiu profu šito žaidimo. Būčiau tavo lygio, nieko nesigaudyčiau apie žaidimą, tai ir vaizduočiau viską žinantis.

• Jei tu neskiri, kad F&S tikslas yra simcitinimas, o paprastam mape simcitinimas tokių fermų kaip tu yra kaip ir standartinis žaidimo planas... Tai jo. Nors ką aš čia kalbu su tokiu labai patyrusiu profu šito žaidimo. Būčiau tavo lygio, nieko nesigaudyčiau apie žaidimą, tai ir vaizduočiau viską žinantis.

Mindfuckeri buusi mano fermike ane?

• Na tai kai naujam serveryje paskyrą susikursi , parašyk į forumą savo nick , norėsiu pamatyt koks čia žaidimo genijus atsiradęs. :)

Lietuvos serveriuose žaist?? :D Čia naujas juokelis? Baigiu žaist LTX ir fsio, gyvenime nebesijungsiu į LT serverius... Koks tikslas kai čia nebėra rimto žaidimo? Ateina viena ar dvi rimtos komandos, o visi likę n žmonių random fermos nuo žemėlapio... Kas eina žaist be komandos dažniausiai nieko vertas, bet oh well, būna gal koks vienas kitas atsitiktinis pusėtinas.

Mindfuckeri buusi mano fermike ane?

Jo, būtinai, nufarmint su savo defu galėsi, bus smagu :)

• Na, o gal visgi bus norinciu prisijungti?

Bus , bus :)

Mindfreak yra teisus, jus galit ir toliau sneketi nesanones uzsideje savo rozinius akinius.

Kuom jis yra teisus ? Kad šneka apie F&S servą , nors čia paprastas servas su ww?Dėl aukso tai čia biznis , o tokie kaip mes tą biznį išlaikom. Bet gi nėra prievartos pirkti kas nori tas perka tą auksą.

• Pasitaškysit 8o Nutela fdruk kokia? Ai rimtai, gi visai iš galvos išėjo, kad čia gi susirinko TOP TIER playeriai iš visų serverių.