Oddam račun si1

• Živjo,

na voljo je račun na serverju si1 (trenutno 51. dan). Oddajam, ker enostavno nimam več časa niti volje za nadaljevanje igre na splošno. Račun je v dobrem stanju, na varnem, super lokaciji in v dobri aliansi, sam sem ga kljub pomanjkanju časa uspel pripeljat do za ta čas kar lepe razvitosti, ob perspektivnem in predanem igralcu ima račun vse pogoje da postane eden od najboljših.

Osnovni podatki:
    - rimljan
    - top30 rang
    - metra 125% 15c, 3 vzete oaze
    - okoli 1450 golda na računu
    - vojaško zaenkrat roparska vojska (ob pridnem ropanju se lahko verjetno brez težav pride v top10)
    - račun surovinsko dovolj močan in pripravljen za začetek 24/7 izdelovanja vojske, predviden za off, brez težav pa tudi def

Skratka, račun ima trenutno vse pripravljeno za uspešno in aktivno klikanje. Več info na skypu: thepandaice

Lp
    Panda

Od 2018 na zasluženem dopustu :saint:

• Nekaj sem slišal, da so se izvajale nedovoljene aktivnosti na računu, bi znal bit kakšen problem v bodoče?

Lp

Če bi ti vzel račun potem zagotovo, verjetno bi bil tole tvoj 12ti ali celo 13ti racun? :D :p Drugače pa garantiram da je račun v tem momentu povsem čist, problemov zaradi pravil ni in niti ne bo dokler sem jaz gor ;)

Od 2018 na zasluženem dopustu :saint: