USUWA MI SUROWCE

 • Witam, nie mogę normalnie pograć sobie w grę. Jeśli tylko wejdę na inną mapę (centrum osady > surowce) to czyści mi wszystkie surowce, zostają tylko liczby jedności tej wartości. Albo jeżeli przełączę kartę na inną, lub wyloguje się i zaloguje. Nie mogę nic rozbudować, a nie chce mi się w jednym miejscu czekać i patrzeć jak liczby rosną, dlatego minimalizuje kartę i gram w inną grę. Proszę o pomoc, chciałbym pograć, przyjemnie się gra i rozwija.

 • Mi zniknęły surowce za 4 Duże święta a nie dało żadnego - coś porąbane jest ze świętami. na EMS

  zapisz ilość PK , zrób święto i sprawdź czy PK wzrosło.
  u mnie to wygląda tak, że:
  sura schodzi z konta, święta w ratuszu nie widać, ale PK przybywa. sam miałem z tym problem a wiem od znajomych, że wiele osób ma tak samo.

 • zapisz ilość PK , zrób święto i sprawdź czy PK wzrosło.u mnie to wygląda tak, że:
  sura schodzi z konta, święta w ratuszu nie widać, ale PK przybywa. sam miałem z tym problem a wiem od znajomych, że wiele osób ma tak samo.

  Niestety taki właśnie pojawił się błąd, w poniedziałek powinien zostać usunięty.

 • Witajcie, niestety pomimo wprowadzenia na serwery trzech łatek, nie udało się jeszcze usunąć błędu dotyczącego świąt. Zdajemy sobie sprawę, że jest to uciążliwe i irytujące, ale pozostaje nam tylko czekanie na aktualizację, która to całkowicie naprawi.
  Przepraszamy za niedogodności.

 • rozumiem dzień, dwa, ale półtora tygodnia, kiedy nie mogę normalnie robić świąt? do tego dochodzą inne błędy, o których mało kto wspomniał, jak ciągłe zawieszanie się serwera, błedy aukcji czy rynku
  kiedy PK miałem co 2 dni na kolejną osadę, to teraz odechciewa się wszystkiego.
  ręce opadają.
  nie wiem jaka będzie rekompensata za poniesione straty bonusowe, a przede wszystkim moralne, ale spodziewam się czegoś więcej niż tylko 2 tyg konta plus.
  bez pozdrowień dla amatorów z Monachium
  z pozdrowieniami dla @Chloe

 • Travian od strony technicznej to jedna wielka kupa. Wprowadzane zostają idiotyczne zmiany jak ostatnio podświetlanie budynków, czy wcześniej padający śnieg i tak dalej, pojawiają się krytyczne błędy które zespół Traviana ma gdzieś i naprawja je 2 tygodnie!!!! chyba zapominając o tym że ludzie wkładają w tą grę prawdziwą kasę i chociażby z tego tylko powodu gra powinna działać poprawnie i błędy naprawiane natychmiast.
  @Chloe to nie jest uwaga do Ciebie, wiem że nie masz wpływu na takie rzeczy.

 • Proponuję podnieść ceny pakietów ZM wtedy będzie stać traviana na lepszych fachowców :D

  CWANIAKI


  -----------------------------------------------------------  OSTRY GERMAN
  Zawsze jesienne CW