göçmen yetiştiremiyorum

• trx serverda 15 oldu oyuna başlıyalı fakat köşk seviye ama göçmen yetiştiremiyorum daha doğrusu köşkte göçmen yetiştirme yeriaçık değil

• Göçmenler hakkındaki bilgilere altdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

CERMEN

GALYA

ROMA

Buluncuğunuz Irk Hangisiyse o ırkın ismine tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

• Köşk seviye 10/20 de göçmen basabilirsiniz
    Saray seviye 10/15/20 göçmen basabilirsiniz

Şu an köşkünüz 15 ise basamazsınız 20 yapmanız gerekmekte

• Bahsetdiğin köyden daha önce köy kuruldumu ?
    Köyü göçmenlemi kurdun. Reisledinmi?

• kültür puanınız yeterli olmayabilir serversal bir hata yoksa, trx diyorsunuz şuan serverda bir sıkıntı yok

(yardım postlarından kendimi alamıyorum :saint: )

Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası :saint:

• bakın oyyuna başlıyalı 25 gün oldu kültür puanı seviyesinde ise sıkıntı yok şuan 3 köy kurabilecek puan birikti fakat köşke grdiğim zaman göçmen yetiştir görünmüyo onu anlıyamadım 5 sene öncede oynamıştım oyunu iyi biliyorum fakat köşkte göçmen yetiştir yeri yok şaka gibi gelicek size ama aynen öle

• sadece idare yazısı var diğerleri yok görünmüyor

Mobilden giriyorsanız ekran boyutundan dolayı gözükmüyor olabilir. Ancak bu dediğime rağmen diğer bölümlerin gözükmediğine eminseniz oyun içerisin de support ile iletişime geçip durumu anlatmanızı öneriyorum. Hesabı inceleyip size dönüş yapacaktır.

• blmiyorum ama dediğinizi yaptım ve çözüldü ama kesin serverda bi sıkıntı var yeni köyü kurdum şuanda kışlayı yetiştiremiyorum inşaat alanında kışla geliştir görünmüyor

• blmiyorum ama dediğinizi yaptım ve çözüldü ama kesin serverda bi sıkıntı var yeni köyü kurdum şuanda kışlayı yetiştiremiyorum inşaat alanında kışla geliştir görünmüyor

Kışla için istenilen gereksinimleri yerine getirdiyseniz inşaat için boş alana tıkladığınızda 'Askeri' başlığı altında Kışla gözükmesi lazım. İlk açılan 'Altyapı' sekmesinden bakıyorsanız görememiş olabilirsiniz. Eğer 'Askeri' sekmesinin içeriğinde kışla gözükmüyor ise supportun hesabınızı incelemesi gerekmekte buna bir şey yapamıyoruz maalesef