Final Serverı Nasıl WoW Kurarız?

The applications for the 🔥 Legends on Tour 2020 - Summit 🔥 are open.

If you think you would be a good fit to represent one of these communities Anglosphere, Balkans, France, Germany, International COM, Italy, Lusobrasilero or Russia, read all the details and submit your application.

➡️ More information here ⬅️

The application closes in
  • Beyin bir organdir.beyni kimileri kullanmasini bilir akilli isler yapar

Kimileride sadece kafada tasir

Aynen iste video daki dayida bundan bahsediyor senin gibilere beyin bedava tasi dur iste :D

Bu arada bir video daha geldi aklima.

Guc icinizde arkadaslar, SOZ u bulun.

• bir arkadas bir konu acti bende fikrimi söyledim.bazi sahislar türedi burda isimlerini yazmama gerek yok ortada zaten.onlar aslinda bana degil türklerin wow kurmasina karsi olan kücük bir grup.

Onlarin derdi baska .

Onlar ve onlara benzer kisiler icin bu video yu armagan ediyorum

Sizler asla Türk milletiyle bas edemessiniz

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

• bende 10 senedir bu oyunun icindeyim

Ben seni bir kere katlarim bir daha seni kimse düzeltemez.o kadar artislik yapma .kalabalikta artislik yapani tenhada ne yakarlar burda söylemeye gerek yok.cok biliyorsan cikar wowu kurarsin.it dalasi yapmak hosuna gidiyorsa cik sokaklarda it cok.

Bir daha da hakkimda yazip durma bu sefer seni ikiye katlarim

Bizi kafası kesilmiş bir tavuk gibi şikayet etmişsin ama buralardayız merak etme :) ha bu arada senin gibi bir gereksize vakit ayırmamak için yazmadım beni ikiye katlayacakmış zavallı :) sen 2 asker dizisi izleyince olmuyor o işler :) çalışmadan azmetmeden birlik olmadan olmaz sen hala kendini bir şey zannet :)

• Sen yetkili bir abiye benziyorsun, birşey sorucam sorun olmazsa, Abi bana oyunu öğretirmisin, ? yeni başladım oyuna kimse yardımcı olmuyor, ikinci köy nasıl atılıyor, merkezde çift kışla ahır inşa edebiliyormuyuz , askerlerin gıda ihtiyacı için aşçı tutmak gerek mi , birde tahılı halden alsak ucuza gelir mi? Birde pazar yeri hangi günler kuruluyor ? Erkenden gidip sebze meyve almak için

s-1c7fbf5466139b5c1eff7ae12ea6a05c5c7d7077.webp

LORD TURAN (TEMSİLİ)

• Bizi kafası kesilmiş bir tavuk gibi şikayet etmişsin ama buralardayız merak etme :) ha bu arada senin gibi bir gereksize vakit ayırmamak için yazmadım beni ikiye katlayacakmış zavallı :) sen 2 asker dizisi izleyince olmuyor o işler :) çalışmadan azmetmeden birlik olmadan olmaz sen hala kendini bir şey zannet :)

Bak aslan parcasi sana ve senin kuyruklarina söylüyorum.

Anlayanda anlamayanda yorum yapip bana karsi duruyorsunuzya

Önce basta yazdiklarimi iyi okuyun.

Öyle karsi durani begenmeklede olmuyor bu isler.

Wow savunmasi hazir dedikce hala bos bos konusuyorsunuz.o kadar bos bakiyorsunki yazilanlari anlamak yerine laf olsun diye yorum yapiyorsun.

Sende azicik dusunce olsa yolladigim video nun ne anlama geldigini anlardin.

Senin ve senin gibi ruhsuzlar oldukca

Wow kurmak icim ugrasan kisilerede ayak bagi oluyorsunuz.

Ayrica ben kimseyi sikayet etmedim etmeme de gerek yok.

AYRICA

ben wow kuracagim diye artislikte yapmadim. 55 kisi olun finalde wow garanti derken bu herhangi bir önderlik edecek kisi icin gecerlidir.cok ötüyorsunya ekibini al gel elemeye dedigim servere göster kendini finalde sen oyna direk wowa.bakamayacagin kadar wow savunmasi hazir.

KIM NE YAZARSA YAZSIN BU DAKIKADAN SONRA UMRUMDA DEGIL. BEN ZAMANI GELDIGINDE GEREKEN LERI LAFTA DEGIL ICRAATLA GÖSTERIRIM GEREKEN YERLERE.

Eger TÜRKIYE wow kurmak istiyorsa

Senin ve senin gibilerinin kenara cekilmesi bos kalabalik etmemesi gerek

Post was edited 1 time, last by dark blue: Söylemlerinize dikkat ediniz. ().

• Ben eleme turnuvalarda oynamam ki :) mal miyim senin gibiler doldurmuş orayı neden vaktimi boşuna harcayayim :) oyun matematiği 55 kişiyle yetmez dedikçe halen daha aptal gibi anlamayip saçma sapan konuşuyorsun ya o aşırı komik işte :) oyun matematiğinden haberin bile yok :) bu yaşına kadar matematik ogrenememis birine bu yaşından sonra ben mi anlatayım :) git yap yaparsın yaparsın :) neyse senin gibi bir aptala çok boş vakit harcadım yetsin hadi sus şimdi 55 kişi wow kur da gel hadi :)

• Neden 55, nasıl 55 ?

Biz hesaplıyoruz 40 buluyoruz. Anlatın biraz daha hocam

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

gPEWlb.gif

Каждый советский гражданин wrote:

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.

• siz son Turnuva elemelerin de oynadınızmı hangi birlikteydiniz? 55 kişilk Çin birliğimi yoksa 5.6 tane daha Çin birliği daha vardı onları saymıyormusunuz, defans oynayanları WOW birliğine eklemişlerdi, diğerleri de saldırı oynayanlar ayrı birlikteydi.. sizin yazdıklarınızı okuyunca ben sanki başka bir serverde oynamışım gibi geldi..
    Bir gece Tırsın Ulan Ömerin tılsım köylerine , ve 10 köyüne aynı saniyede girecek şekilde biner sıralı saldırı attılar.
    tılsımlara ve 10 köyüne savunma çektik 3 tanesi sıfırlandı..

Ayaklarınız yere bassın 55 kişiyle filan WOW kurulmaz bırak tılsımları bile koruyamazsınız...

DREAM TEAM
    ''Cesaretiniz varsa tüm rüyalarınız gerçek olabilir.''