2017 legendája jelöltjei

• Ki érdemes a díjra? 135

1. Freyja (29) 21%
    2. Mentha (27) 20%
    3. Alkimista (16) 12%
    4. Sulivan. (14) 10%
    5. Deák Csaba (13) 10%
    6. Dögi (11) 8%
    7. Godfather (5) 4%
    8. Savage (5) 4%
    9. Dragon-Draak (5) 4%
    10. Lina (5) 4%
    11. Horus del Kanta (2) 1%
    12. Perfect Team (1) 1%
    13. TheNakedKabaj (1) 1%
    14. The Tiger (1) 1%
    15. Éhenkórász (0) 0%
    16. zsufranczen (0) 0%
    17. Demigod (0) 0%

Itt adhatjátok le nevezéseiteket a 2017 legendája kategóriában.

• Demigod a RDK klán vezetője. Szerintem ő legenda mert a régi klánok közül ő marad itt sikeres és megállja a helyét a mostani azon kevés top klánok vezetői között akik tényleg jó klánvezetők.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• KATEGÓRIA: 2017 legendája
    JÁTÉKOS: Perfect Team(Mostani hux) (fórumnév: weekend_HU)
    OK:

Tisztelt Fórumozók, Kedves Multihunterek,

Szeretnénk nevezni a mostani tx3-on lévő Perfect Team accot - illetve inkább azon az accon lévő email címet!

Nem titkolom, hogy mi vagyunk azok, de kérlek hallgassatok végig miért jutottunk el eme döntéshez! Képek az eredményekről mellékletben lesznek találhatóak, illetve a logok a bejegyzés végére kapnak helyet!

Történetünk 2009-ben kezdődött még ifjú "titánként". Mint ahogy sokan másoknak, az első szerverek csak a tanulási fázis volt. Első komolyabb eredmény, még 2011-ben született meg, amikor ugyanis top20 pop-ban illetve, top15 támadóban zártunk!(Sajnos erről képek, logok nincsenek, ebből az időből nem maradt meg nagyon semmi)

Az igazi áttörés, 2014 tavaszi speed szerveren tört meg, amikor a K©sgK klánba kerültünk, ahol elértük életünk első komolyabbnak mondható profilját! Itt alkottunk először csodaütő sereget, amely nem annak indult, de a logból látva, így is sikerült elérni ezzel azt, hogy romboljunk pár szintet.

2015-ös évben két szerveren is részt vettünk:

• A tavaszi speed szerver: Mi lettünk végül a top5. támadó illetve hős, de a szerver pikantériája volt az, hogy mi lettünk a 2. legjobb római támadó acc!
    • A Szülinapi szerver(ts19): Noha ezt a szervert végig nem játszottuk, de a klánban kulcsfontosságú vezető stratégiai posztot vállaltunk, amelynek köszönhetően rengeteg ellenséges egység veszett kárba. És a profilunk sem lett utolsó! A törlés pillanatában (a védő kivételével) mindet mi vezettünk.

2016-os évünk:

• A Téli speed: Nos, ezen a szerveren TripleCuteGuy névvel szerepeltünk. Sajnos erről a szerverről képünk nincs, De itt is rengeteg medált gyűjtöttünk! A szerver a RémÁlom klán segítségével, segítő vezetői szerepben, a mi accunk végzett először a csodával, illetve top támadók,védők, és top hős lettünk. Sajnos a populációs versenyben lemaradtunk. Mivel a régi archív nem elérhető, így nem tudom a fórumot bemásolni ide. De a végső sereges logunkról van kép.
    • A Nyári - Őszi speed: Életünk legjobb szervere volt, ezt nyugodtan kijelenthetem. Bud Spencer acc névvel voltunk(Név választás: Gyermekkori kedvenc filmszereplőnk, Bud Spencer - Carlo Pedersoli nemsokkal a szerver kezdete előtt hunyt el). Ez egy 4 sereges támadó acc volt. a Szerver 3. hetétől 1 hét kivételével végig top1 támadó volt. A szerver első hetétől számítva minden héten top 1. rabló volt(nem is kis előnnyel), kivétel az utolsó hét mikor már nem ment a farm, akkor "csak" top3. Erről a szerverről szinte az összes támadásról van logunk, mely egy word fájlban megtekinthető lesz(sok log esetben csak az ütés van benne, a katázási folyamat nem). A Szerveren úgy szint a RémÁlom klán segítségével, ismételten vezetői posztban értük el, hogy a felhasználónk elsőként érte el a 100-as csoda szintet. Emellett természetesen elhoztuk a top1 támadó, pop, illetve hős díjat is. A Védőről lecsúsztunk ez esetben.

2016 Tél(eleje) - 2017 Tél(vége)

• A 2016/2017-es Téli speed: Ezen a szerveren klán, illetve cél nélkül indultunk. Egy barátunknak jöttünk védőt gyártani, aki azonban elég hamar(5. nap körül) már törölt is. Ekkor jött az elhatározás, hogy kicsit szórakozunk. VirgoncBrigád accal kiköltöztünk, és elhoztunk egy gyártós, illetve búzafelezős ereklyét. Ezután megállás nem volt. Mivel magunkra voltunk utalva, és senki sem jött a tervek szerint mögöttünk katával, így egy igen szokatlan, de viszonylag ütős római törős sereget pakoltunk össze. Illetve emellett elhoztuk a top1 popot.

2017 Nyarán pihentünk egyet, ezért accot nem regisztráltunk a szerverre.

És a jelen:

2017 Ősz/Tél - 2018(Jelen)

• Jelenlegi speed szerver: Jelenleg klánvezetőként vagyunk jelen(a legnagyobb klánnal), amelynek olyan nagy múltú klánt sikerült legyőzni, mint a VL. Jelenleg, mi állunk pop-ban a 3. helyen. Támadóban illetve hősben is top1 vagyunk.

Ennyit szerettem volna szólni, köszönöm ha valaki elolvasta, és ha egy szavazattal majd esetleg megsüvegelne minket, azt is nagyon jó néven vennék. Egy biztos, hogy egy sörre a vendégem :)

És akkor a logok:

2014 - csodaütés: Converter - Travian csata jelentés (weekend - K©sgK)
    2016 - csodaütés: Converter - Travian csata jelentés (TripleCuteGuy - RémÁlom)
    2016 - Majdnem összes ütés: Ütések a hux-Bud spencer.docx - Google Drive (Bud Spencer - RémÁlom)
    2016/2017 - csodaütés: Converter - Travian csata jelentés (Virgonc Brigád - ***)

Fórum:

2016 - TripleCuteGuy - Archív hiányzik
    2016 - Bud Spencer - 2016.10.10.
    2016/2017 - Virgonc Brigád - Hux - 2017.03.01.

Mivel van Maximális képfeltöltés (5db) így, külsős oldalra fogom feltölteni, melynek a direkt hivatkozásait fogom betenni!

2014 - Speed weekend acc profil: 7b88ca8d4cfdf79375f939d750333eaf.jpg
    2015 - Speed weekend acc profil,támadó,hős: 3fa087f9d22d8db75ae9d03f516bbebe.png ; 184f3a55378aebc2da54029dd147e6cd.png ; 4fc79ac3d6e80305f2eb035180185482.png
    2015 - Szülinapi weekend acc profil, támadó: 9d845754a6d0c4010d5061c725c24e47.png ; bb69404917792463ba7fa5ac0751de41.png
    2016 - Speed Bud Spencer acc profil, támadó, hős, érdekesség: 2e5bb18d7820c243ecb650b99bca3594.jpg ; 3a6e45eaafb4e861266b701d76529bdc.jpg ; fdb5898dc40dfa46289a4df26ceac63a.jpg ; 8aa76bf329cbc36a08ec109742a42619.png - Az érdekességhez hozzá tenném, hogy sajnos a hétre nem emlékszem, de azt tudom, hogy a hétnek a 2 napja környékén, este lőttem.

Mélységes tisztelettel:

Perfect Team/Dani és Laci/

• Szavazatom The Tiger,a zsenialitás definíciója.Játékosként kiváló,emberként meg példakép.Legendává szerintem nem csak az válik aki a játékba folyamatosan az elitbe van,mert az nem feltétlen a tudását tükrözi.Legendához extra kell ,ami jómagamba is megvan,de az illendőség azt mondatja velem,hogy magára nem szavazik az ember,így hát az én námbörvánom The Tiger.

Kiváló játékos,pedagógus,futbal edző és ember.Legfőképp ember!
    Becsületesen végzi a munkáját,miben nem ismer barátságot.

Sok jó játékost,barátot ismertem meg a 10x év alatt,de mind közül kiemelkedik ez a vén marha. :D

• "Tegyük hozzá vagytok 60an a VL jelenleg volt 28an,,

Láttam már 33 accból álló klánt szervert nyerni,nem is egyszer,ez nem kifogás.
    Előző szerveren a CN klán 33 taggal legyőzött mindenkit,de a Gold Co. is megcsinálta.A létszám semmit nem jelent...

Sok jó játékost láttam már,tudnék komolyabbnál komolyabb neveket írni és ez elég nehéz döntés,hogy ki a "legjobb,,

A legnagyobb sereget Godfathers acctól láttam a pályafutásom során de mivel ők nem játszanak már így sajnos ők kiestek részemről.

Sulivan-t említeném meg,ha szavazni kellene akkor rá voksolnék,szerintem nem kell bemutatni senkinek.
    Seregben,vezetésben és szervezésben is kimagaslóan teljesít régóta.
    Tudnék még pár nevet írni de ők elég nagy közutálatnak örvendenek szóval inkább kihagyom. :D

• 2017 legendája.

Hosszú a lista, de túl egyértelmű a jelöltem:

DCS

S szerintem nem is kell hozzáfűznöm semmit se, hogy miért. Bár nyugodtan pályázhatna az abszolút legendára is. :)

• Szerintem Alkimista kéne legyen 2017 legendája :D

Mert felkarolja a kis újoncokat, köztük engem és barátnőmet. Metanított minket játszani, és jön ha valaki zargat minket.
    Keni vágja a játékot, és prímán véd támad rabol. Most épp ts19-en ténykedik. Top1 játékos és hetek óta top10ben van mint rabló, és újabban már mint védő is. Szervezi a támadásokat, meg a védéseket. És nem utolsó sorban Ő Alkimista, se szeri se száma, ismerőseinek, barátaina, csodálóinak, és azoknak akik rettegnek tőle :D Igazi legenda.

• Alkimista egy több játékosból álló acc. Konkrétan írj ki az aki Legenda jelölt onnan?::D Mondjuk Lina::) Csaj létére iszonyat jó játékos.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Az én jelöltem Mentha. Kiis lehetne más számomra ha nem az az ember aki úgymond terelgette(terelgeti) a mai napig is engem. Mondhatnám úgy is hogy neki én egy olyan padavan féle vagyok :D
    Még az elején mikor felfedeztem a travian-t játszogattam nem nagy sikerrel. Egy idő után szárnyai alá vett és segített mit hogyan csináljak mit célszerű legelőször úgymond felvázolt egy taktikát egy kezdő játékosnak akivel a mai napig jóban van :) és hív hogy ha indul(nak) egy uj szerveren akkor nincs-e kedvem nekem is. Ha kell segít nekem még a mai napig is de ha valami van és tudok neki segíteni azonnal segítek.

Szóval ő az akit én a 2017 legendái közé jelölnék. Megérdemelné
    .

• Előttem szolónak annyit szeresd is klassz ember. Igen ő legendának is szuper lenne::)

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Törölni fogom az összes olyan kommentet, ahol nem jelölés van, csak vélemény nyilvánítás.
    A véleményeiteknek nyithattok külön topikot, vagy beszélgethettek róla bármelyik csevegő szálban.
    Köszönöm!

• Jelöltem: Balázs\2k0pp3r
    (Tris&Négyes, Spartacus, Fekete Özvegy, Shelby Mustang, stb)

Mivel a 2017-es évi eredmények az érdekesek, ezért a jelölést egy tavalyi győztes csoda építésével, top1 védővel, vagy top1 pop-val könnyedén indítom.
    (...) Viszont az általános dolgokat mellőzném, ha egy címlapsztárra lenne szükségünk, meg giccses profilokból szeretnénk kiemelni valakit, akkor jelzem: azt nem díjaznám.

Igyekeztem úgy dönteni tehát, h ne egy kiváló támadót, vagy védőt... esetleg egy statisztikailag kimagasló játékost emeljek ki, és közben "levetkőzzem" az elfogultságomat is.

Balázs/2k0pp3r, aki a legkarizmatikusabb, legkiválóbb példa volt az igazi, kemény játékával 2017-ben.

A legsokszínübb játékot hozta azon a szinten, h gyakorlatilag nem volt olyan része a játéknak, ahol bárki is érvényesülhetett volna mellette.

• Ha valakit támadásban kellett hatástalanítania, akkor az a játékos nem sokáig zavart már senkit egy adott szerveren.
    • Ha valakit védésben, akkor Balázs tett róla, h többet ne találkozzunk a seregével...
    • Ha végül ütőzni kellett, akkor előjött egy olyan sereggel, h a mai napig emlegessék az ellenfeleink.

Nos, a 2017-es évben nem láttam hasonlót 2 szerveren is egymás után, semelyik ellenfelünktől... és ezek még mindig csak a külsősöknek is érdekes tulajdonságok, eredmények.

A valódi ok: akire mindig lehet számítani.
    (...) Ha napokig alig alszunk, mert az ellenfeleink játékát kell elemeznünk; a mozgásukat, vagy nyugalmukat irányító elveiket kitapogatnunk; ellenfeleinktől érkező támadásokat hatástalanítanunk; a saját mozdulatainkat megtervezni, vagy épp kivitelezni, stb... akkor ő jelen volt.
    S nem, mint egy vezér... hanem, mint a legsikeresebb vezér!

Ő az akinél, ha felvillan a mottó:
    ,,Drasztikus lesz az eljárás, de precíz,mint egy műtét." - akkor tényleg érezheti a sajátjának.

...és ez már az elfogult rész.
    De kitartok amellett, h a magyar traviannak ilyen példák kellenek, vagyis... mégegyszer: a jelöltem Balázs/2k0pp3r.

(...)

Gyévócska! A magyarázatokat nem tilthatod ki, és nem is előnyös. Ez a fórumos ötlet nem csak "nézettséget" generál, hanem vitákat is. Kezeld helyén... és moderáld, ha nem szimpatikus... elvenni ne vedd el a lehetőséget, mert azzal teljesen mást idézel elő...

(...) Marchus jelölését elutasítom. Az én szerepem egészen más... Azért vagyok csak egy "elölre tolt ék", h engem próbáljanak megmászni, elpusztítani, vagy kipöckölni. Fel van ez építve, de aligha tesz legendává... Az én játékom a GOLD Co.-nak szentelve.

*Kiemelhetném a csapatom nagy részét, mert a legnagyszerűbb játékosok vesznek körbe... de, mint mondtam: az egész magyar traviant vettem alapul 2017-ben... méghozzá nem babra, hanem úgy, h olyan játékost válasszak, akit, ha fel kéne emlegetnem nemzetközi szinten, büszkén viseljem, h a magyaroknál ő rendelkezik példaértékkel.

Ugyanis ezeknél a választásoknál ikonikus játékosokat, klánokat alkotunk, úgy az élre, h értéket szabunk a színvonalunknak.

BoX.,

A hiénák gyűlnek, de sosem volt nehéz az oroszlánnak elhajtani...

BoX.

• Sziasztok!

Abban a szerencsés helyzetben vagyunk,hogy megtapasztalhattuk, milyen a magyar Travian legkiemelkedőbb vezetőjének irányításával játszani.

Magas elvárások, örök precizitás, embert próbáló alváshiányok jellemeznek egy-egy szervert, aminek a végén a legnagyobb játékosok is megtörnek, és mégis visszavágyunk évről évre, mert sehol nem tapasztalunk hasonlót sem, senki nem tud újra és újra új kihívásokat állítani elénk.

Nincs még egy klán, aminek a vezére ennyi időt és energiát szánna egy-egy stratégia kidolgozására; aki ilyen töretlen lelkesedéssel képes belevetni magát egy támadás vagy védés szervezésébe, átlátva minden lehetséges végkifejletét. Melyik másik klán vezetője volt képes a szerverek kimenetelét az irányítása alá venni és ilyen könnyedséggel kezelni a „sok dudást egy csárdában” a klánon belül?

Boxról mondták:

„… megőrizve a humorát, öniróniáját képes vezetni egy olyan klánt mint a Gold Co. Amihez kétség nem fér, a legjobb de egyben legmakacsabb, legönfejűbb játékosokat is képes vasfegyelemre bírni. Mindezt teszi úgy, hogy nem veszi el az ember játékkedvét, hanem inspirál, elől jár, ha kell halál komoly, ha kell a legnagyobb bohóc…”

„…BoX olyan legenda, aki képes a Gold szellemében vezetni a klánját még akkor is ha épp nincs jelen, mert 10 ereklyelopásból 9-en bealszik :D…”

„…A saját játéktudását pedig felesleges részletezni, hatalmas regeket épített, hatalmas seregeket gyártott. Legendás támadó, aki nem natarcsapkodással szerezte a támadópontjait és védésben is legendás…. Amit elvár a klán tagjaitól azt ô háromszorosan teljesíti….”

„…Az állandó hajnali gyülekezôkért nem mondok inkább köszönetet, csak annyit, hogy : … KösszboxBMkössz :D Szeretünk BoX(ika): Mammacitaaad ;) …"

„…Mindig elérhető ha szükség van rá:

2016.08.26: Boksz itt vagy?

2016.09.11: Igen mond…”

„…De képes arra is,hogy 3 napig röhögtesse a klánt, hogy átnevezi Hello Kittyre és borzasztó verseket költ klánprofilra…”

„ Amikor támadunk:

• Box.. Szeretlek :D
    • Mindenki ide jut :D Na mond :D
    • Indítási idők: Fake 1: 03:00:02 / Éles: 03:00:05 / Fake 2: 03:00:15 :D
    • :D … „

„ Amikor nem lesz meg a limit:

• Box, nem lesz meg a limit :S

• Nem gond…

Hello Wyzer …

*** kéri,hogy csatlakozz a *** klánba.

Az elfogadáshoz menj a követség épületébe és csatlakozz a klánhoz. Ha nincs követség, akkor először építs egyet.

Jó szórakozást és sok szerencsét…”

„Amikor nem mersz ellenkezni:

• Wyz kellene egy 20-as kincses a főtökbe, megoldható?
    • Persze
    • Estig kellene
    • … „

Amikor drasztikus az eljárás, de precíz,mint egy műtét; mások annyira tűnnek ütőképesnek mint egy túrórudi papírja, hisz a hullámjaik is úgy esnek szét,mint egy drogos kúszóbab és olyan hézagos,hogy a Gáspár család simán leérettségizett közte… Ahova ti indultok, mi már visszafelé jövünk, s ha minditthalunk a távolból továbbra is hallani: Kösszboxbammegkössz

https://www.youtube.com/watch?v=0HxMwejKW40

Ellenfél vagy barát… mindenki felnéz rá.

Mi Téged jelölünk: BoX.,

A csapatod ;)

• Azért lett elutasítva a választásod, mert kikerülted az illemet. Tegnap épp ezt vitattuk egy társammal, h a jelölésed egy manipuláció... Weekend elsöpréséhez kerestél eszközt.

Tudom, h a módszer aljas, mert az egyenessel nem tudnál sikereket elérni, - ahogy megfigyeltük, ezt a játékod is bizonyítja- mégis arra buzdítalak, h azt jelöld meg ennél a topic-nál, akit szívesen látnál a 2017 magyar travian ikonikus játékosaként... hisz akármennyire is tér el a "VelociPinokkió" stilledtől, valójában itt ez a feladat. Próbálj meg megfelelni, és ne bénázz tovább...

Engem tényleg érdekel, h melyik az a VL-es, és miért, úgyhogy örülnék, ha növesztenél a köv. órákra egy "tököt", és benyomnád a valódi választottadat... ha 2017 legendaként; címekben és játékban túlnő a jelöltömön, akkor ígérem, h rá szavazok.

(...) Ezen felül nem mennék bele... a VL-Marchus téma 2017-18-ban már nem kihívás.

BoX.,

A hiénák gyűlnek, de sosem volt nehéz az oroszlánnak elhajtani...

BoX.