Nominacje do Legenda roku 2017

• Głosowanie na tytuł "Legenda roku 2017. 24

1. Dzikie dziki (13) 54%
    2. Burza (11) 46%

Tutaj nominujemy graczy, którzy osiągnęli wybitne rezultaty w dziedzinie budynków / ataku / obrony / taktyk koordynacyjnych. Najwięcej pokonanych wrogów, budowa największej armii czy najwspanialsze imperium w historii. Może to być również najbardziej efektywny lider lub koordynator.

Post was edited 2 times, last by Chloe ().

• Zgłaszam Roberta vel Turek, Przemka vel Ziejek, Mikołaja vel Laeghin, Maksa vel obczajacz, no i mnie vel Spinifex

Za konto Dzikie Dziki

Więcej szczegółów, statystyk i raportów w filmie:

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Więcej raportów/statystyk w w/w filmie.

• Nie wiem czy uda mi się przez powyższy egocentryczny balonik przebić, dlatego od razu przepraszam na wielkość czcionki, ale to niestety w tej sytuacji konieczność :)
    Zgłaszam gracza:

CiszaPrzedBurza

za poświęcenie i trud wkładany w koordynację obrony w trakcie eliminacji i finałów. Żaden bohater nie ma na wyposażeniu takiej zbroi, która by zniosła tyle komplementów i pomyj jednocześnie, ile ten gracz musiał przyjąć w trakcie swojej wytężonej pracy w 2017 roku.

Brawo za wytrwałość, pracowitość

i poświęcenie

Dziękuję za uwagę :thumbsup:

• Zdziś, Krzyś, Misza i Andrzej mieli za zadanie podnieść samochód i przenieść go 20 metrów. Każdy złapał przy innym kole i każdy używał tej samej siły. Wspólnie przenieśli samochód
    Pytanie brzmi, kto przeniósł samochód:
    - Zdziś?
    - Krzyś?
    - Misza?
    - a może Andrzej?

Totalnie bezsensu rozdzielenie 1 osiągniecia na 5 różnych głosów, skoro wiadomo, że to wspólne osiągniecie i było to zaznaczone. To już lepiej wsyztskich usunać, skoro nie można wziąć wszystkich pod jedną bandere. Niech wygra sobie z automatu burza (do której nic nie mam, w przeciwieństwie do pełnego złościwosci zgłoszenia labna), w tym niesamowicie popularnym i obleganym konkursie.
    Wiadomo, że największe osiągnięcią mają wielu ojców, ale jak widać, travian tak się stacza, że ich nawet nie bierze pod uwagę, bo jak ktoś solo zrobi 140k pałek to w sumie osiągnął więcej, bo my zrobilismy 700k w pięciu! :O

• Nie mogę już edytować, ani usunąć swojego postu (chodziło o to, że zamiast konta 'Dzikie Dziki', było rozbite osobno 5 naszych nicków).
    Cieszę się, że jednak troszkę logiki się zachowało i jest ona uwzględniana chociaż przez kogokolwiek (chyba, że zdecydowały tutaj inne aspekty?) i Chloe edytowała ankietę :)
    Dziękuje, pozdrawiam. :thumbup:

• Zeby nie bylo ze glosowanie na Burze nie jest poparte zadnymi dowodami - Plan obrony cudu na Mistrzostwach jest juz gotowy. Urodzil sie w glowie najlepszego koordynatora deff :)