Легенда 2017

• Легенда 2017? 79

1. Unknown Archont (9) 11%
    2. Džanac (34) 43%
    3. MRAK (29) 37%
    4. pauk (6) 8%
    5. Moon (1) 1%

Овде можете номиновати играче за легенду 2017

The post was edited 1 time, last by Nikola ().

• Unknown Archont, због своје врхунске неимарске способности, чак три пута је зидао главни град и сваки пут је бивао све лепши и лепши, његов рад није прошао незапажен ни у естрадним круговима те је врло брзо унајмљен да зида вилу Зорице Брунцлик и Мирољуба Аранђеловића Кемиша. Причало се и да ће зидати Лукасову вилу али је певач то демантовао и рекао да ће сачекати да види како ће озидати четврти главни град и онда одлучити. Такође, заслужио је да буде легенда и јер је освојио све рс сервере икада, чак је освојио и рс1 годину дана пре него што је исти настао. Његов успех је тим већи утолико што су се све алијансе које је водио распале. Ако то није за статус легенде онда не знам шта је. Мој искрени предлог за Ункија.

• Dzanac - bez premca! Dokazi nisu ni potrebni, svi znaju ko je on i sta radi na svim rs serverima, a i sire.

rs19 2015/16 bokhalifa93 (DUNSTERI)
    rs20 2016 Altmeister (300)
    rs19 2016/17 Modus Operandi (MaaR-S)
    rs1 2016/17 SystemofadowN (Heaven™)
    rs20 2017 DubiozaKolektiv/Zipa3pa (300™)
    rs1 2017/18 THE WALL (H-DT) Uslikano sa Lightshot
    rs19 2017/18 MRGUDI (IB)
    rs1 2018/19 Dasvidaniya (Heaven)

• MRAK nalog, najjaci svih vremena , samo napred do pobede! Najjaci vodja i najjaci lik! Brat, sve !

Ucio me da igram travian pozzz :D

Marko

WW MRAK
    Ann1hilation, Night King, Smogovci, H&M

• Ahahah tu smo brat ne zna se ko je ludji gde odemo tu im je kraj :*

N00BLIKE
    SMRDE
    MRAK
    Revolution Team

• MRAK (MRAK na forumu) - Najbolji vođa pod kojim sam igrao kao i jedan od najboljih (ako ne i najbolji) igrač na rs domenima

rs19 (2017) - Azor Ahai - IB

rsx (2017) - Liliputanci - MRAK

rsx (2018/19) - MRAK TEAM - MRAK

• H&M ja licno na forumu H&M_RS podjelio najvise deka na forumu u 2017.godini :D pitaj ljudi sa rs1 ako ne vjerujes i profil sam okitio medaljama ko bozicnu jelku :D:thumbup: meni je moj dual rekao fa sam ja legenda zato sam se prijavio :D

• Moćni Džanac - zato što svima pravi lepo!

(tvrdi da je osvajao i neke servere i klikao offove i koordinirao, al koga za to briga :P)

:rom09: rs1 - I hate u

Erode 73 je apsolutni CAR, mi se njemu divimo do imbecilnosti!

• Bane Mrak, opasan na mapi jos opasniji na skajpu. Svoju moc dokazuje kako pretnjama na mapi tako i licnim pretnjama. Ima se mnogo sto sta reci o velikom Banetu, velikom ubici protivnicke vojske (2+m napadackih poena) bez natara kako on naglasava.
    Treba mu se odati cast i svi travianeri da mu se poklone jer je pitanje kad ce se neko slican njemu pojaviti u ovoj igri.
    Steta sto ne umem kao moj saborac iznogud uticajan forumas ali valjda cu iz godine u godinu nauciti ipak sam pocetnik ili sto bi mocni Bane rekao osoba koja se brise sa mape 14 dan servera.

rs1 (2017/18) - Enjoy

rs1 (2018/19) - S.B.C