Nejlepší aliance 2017

 • Hlasujte pro alianci, jejíž představení vás zaujalo nejvíce! 86

  1. Knights (80) 93%
  2. Závorky,lomítka (6) 7%

  Zde můžete nominovat vaši alianci na titul Nejlepší aliance 2017.


  Nejlepší aliance 2017 - Napište, proč byla právě vaše aliance tou nejlepší v roce 2017 a získejte šanci vyhrát cenu!


  Quote

  Zde můžete nominovat vaši alianci tím, že do tématu vložíte příspěvek se jménem aliance a popisem úspěchu.
  Příklad:
  KATEGORIE: Nejlepší aliance 2017
  ALIANCE: XXX (jméno na fóru YYY)
  DŮVOD: Tento hráč vycvičil na [server] 1 milion falangů a úspěšně s nimi ubránil div světa. Důkaz: [screenshot, hlášeni atd.]

  The post was edited 2 times, last by Black ().

 • KATEGORIE: Nejlepší aliance 2017
  ALIANCE: Knights (lopik)
  DŮVOD: Aliance Knights měla největší vliv na serveru. Udělala velké množství OFF akcí, kde se pokatovalo poměrně dost hlavních a offkových vesnic. Měla hráče s největší a druhou největší říší na serveru (účet NortonEset a ENTER), s největším počtem OFF bodů (Touch of Death), s nejlepším hrdinou (Touch of Death) a asi největší bouračku v historii T4.4 na českých serverech (John Cena). Také měla ve svých řadách dva účty s největším počtem DEF bodů mimo stavitele DS. Mimo to byla součástí vítězné koalice a výrazně pomohla postavit DS.


  Důkaz: Video

 • KATEGORIE: Nejlepší aliance 2017
  ALIANCE: Závorky,lomítka
  [ = ],[ - ]


  DŮVOD:Jejich strategie s Farm boty se jim vymstila 2x za sebou a většina jejich top ůčtu dostala za to Ban a následně pop, army pryč.


  CZ1,CZ5 je toho důkazem.


  Důkaz-Potvrdí většina CZ5 a black nepotřebuje důkaz když je sám trestal:)

 • Vážení hráči,  k úvodnímu postu byla přidána anketa - nyní můžete hlasovat pro alianci, jejíž popis a skutky vás zaujaly nejvíce.
  Hlasovat můžete do 25. 1. 2018 do 11:00.  Autor příspěvku o vítězné alianci získá 100 zlatých.

 • tak buď se hledá nejlepší aliance nebo se hledá něco jiného. Závorky (Seven, Vendeta...) je aliance, která nemá na CZ a SK přemožitele. Porazila a nahradila Gaunery za které hrál a aktivně pomáhal i MH. Je to o kvalitách jednotlivých hráčů, kteří hrají Travian od začátku působení v ČR, prošli si podobnou alianci na kvaldách a finále za CZ. Především je to, ale o celé propracované organizaci od začátku až po úplný konec serveru. Je jediná aliance, která kdy na COM serveru pobořila div opravdu těm nejlepší aliancím co na Travian serverch jsou. Kvalitativně srovnatelná aliance tady na CZ (bohužel) není. To je potřeba si upřímně říct. Pokud se na to vítěz ankety bude cítit, může si to zkusit obhájit přímo ve hře. Aspoň bychom se všichni dočkali kvalitní hry o to nám jde všem především, kvalitně si zahrát ...
  prosba závěrem. Spojte servery SK a CZ, nebo aspoň snižte počty serveru, tohle už je jen hon na naše peníze, úroveň hry se vytratila a je to škoda.

  The post was edited 3 times, last by cormel ().

 • Nejlepší CZ a SK aliance jsou.


  Aegina -Vyhrála taky kam přišla nebo jejich dobré off akce ,def akce a hlavn organizace.


  Tyranie-Na CZX ta aliance nemá konkurenci. Na kvaldě a finále taky jedna z nejlepších aliancích.


  ATL-Na CZ2 neporazitelní pokud jdou.  Alfa C-Aliance která se dává 2 hý server dokupy s organizací a se vším.Taky dobří hráči.


  Rozdíl je v tom že tyhle aliance nedostali v půlce serveru banány jejich 10+ offařů po artech.Je jasný že potom s armadaky obnoví.Ale to co hráli s botama celý server a vyklikali armády na ty arty?Myslím že tohle je vůči ostatním nefer a svinárná:)  Nikdy jste se nesetkali s těmito Top aliancemi,pokud ano dostali by jste jak psi.

 • Ahoj,
  o nejlepsi alianci rozhodujete vy hraci - meli jste moznost svou alianci nominovat a popsat, proc je nejlepsi, nyni maji vsichni moznost hlasovat pro tu, ktera je podle nich nejlepsi.
  Cele je to tedy ve vasich rukach.

 • Já hlasoval,ale když někdo píše lži o Top alianci a přitom většina jejich hráčů hraje celý server s Boty a pak si stěžují a kopou kolem sebe,tak reagovat musím.


  Už nebudu spamovat toto témá.


  Omluva merlouško.

 • Vazeni hraci,


  aliance Knights, ktera byla nominovana hracem lopik, byla zvolena jako Aliance 2017.
  Gratuluji k vyhre voucheru v hodnote 100 zlatych. Jelikoz lopik vyhral u dvou nominaci, musi se rozhodnout pro jednu z vyher a napsat mi to do soukrome zpravy.
  Dekuji vsem za ucast a omlouvam se za zdrzeni vyhodnoceni.


  Vas Travian Team