Unikát 2017

• Který hráč si podle vás zaslouží titul Unikát 2017? 86

1. Robb (78) 91%
    2. Kamionista /ronin8888888 (2) 2%
    3. Šmoulové (6) 7%

Zde můžete nominovat buď sebe, nebo libovolného jiného hráče na titul Unikát 2017.

Unikát 2017 – toto je nejrozmanitější kategorie. Cokoli, co způsobilo, že někdo vyčníval z davu, bez ohledu na to, o jaký typ úspěchu šlo. Znáš někoho, kdo sepsal nejlepší analýzu serveru, jehož útočná armáda byla zabita v oáze, kdo má nejvíce příspěvků na fóru nebo nakreslil vtipný obrázek na mapu pomocí svých vesnic? Toto je ta správná kategorie!

Zde můžete nominovat buď sebe, nebo libovolného jiného hráče tím, že do tématu vložíte příspěvek se jménem hráče a popisem jeho úspěchu.
    Příklad:
    KATEGORIE: Unikát 2017
    HRÁČ: XXX (jméno na fóru YYY)
    DŮVOD: Tento hráč vycvičil na [server] 1 milion falangů a úspěšně s nimi ubránil div světa. Důkaz: [screenshot, hlášeni atd.]

The post was edited 1 time, last by Black ().

• KATEGORIE: Unikát 2017
    HRÁČ: Šmoulové (Naro)
    DŮVOD: Vytrvalost při stavbě DS

Jen málokteré alianci se při stavbě DS povedlo ztratit 6 stavebních plánů a i přes to vytrvat a nevzdát se :)

Důkaz:
    log1
    log2
    log3

Když si po ztrátě dalšího a dalšího plánu říkáte, že teď už je tam defu fakt dostatek ...

log6

• Vážení hráči,

k úvodnímu postu byla přidána anketa - nyní můžete hlasovat pro hráče, jehož popis a skutky vás zaujaly nejvíce.

Hlasovat můžete do 25. 1. 2018 do 11:00.

Vámi zvolený hráč získá 100 zlatých.

• BlackIntoSnack: jestli mas se mnou problem, tak si ho laskave res normalni cestou stiznosti na me, ale nebudes zde zverejnovat cokoliv soukromeho o me osobe. Neni to zadna sranda a hranici to s narusenim soukromi. Uvedom si, ze ty jako hrac zde jednas s TravianGames, a nikomu nic neni do toho kdo pro ne dela nevdecnou praci jako je ta moje. Pokud mas problem s rozhodnutim ve hre, neni nic jednodussiho nez se na me rozhodnuti odvolat u TravianGames a vyresit to slusne.

• Nevím, nepřijde mi, že bych si na tebe nějak stěžoval nebo mi na tobě něco vadilo, jen jsem tě nominoval na unikát, evidentně jsi to ale nepochopil. Je sice nepěkné, že ti to narušuje soukromí, ale to mi moc nevadí, žádná pravidla tím neporušuji, tvoji fotku si můžu sdílet víceméně kdekoliv, zde mohu také, jen si mi to z nějakých osobních důvodů smazal. Kdyby ta práce byla tak strašná, tak ji už dávno neděláš, běž prosím vyplakávat někam jinam třeba k TG, kam jsi mě odkazoval ;)

• Vazeni hraci,

hrac Robb (Robb_j), ktery byl nominovan lopikem, byl zvolen jako Unikát 2017.
    Gratuluji k vyhre voucheru v hodnote 100 zlatych. Vyhru jsem predal soukromou zpravou zde na foru.
    Dekuji vsem za ucast a omlouvam se za zdrzeni vyhodnoceni.

Vas Travian Team