Ocenění za rok 2017

 • Vážení hráči,


  rok 2017 byl plný úžasných událostí a velkých úspěchů pro naši hru. Jsme si jisti, že i mnoho z vás loni dosáhlo svých vlastních úspěchů. Dnes vás zveme, abyste nám o nich dali vědět – zúčastněte se této soutěže!  Odměníme hráče v následujících kategoriích:


  Legenda 2017 – zde nominujeme hráče kteří dosáhli významných úspěchů v budování / útoku / obraně / koordinaci. Ať už jde o poražení největšího množství nepřátel, vybudování největší armády nebo největší říše v historii. Může jít i o úspěšného vůdce či koordinátora aliance.


  Nejlepší aliance 2017 - Napište, proč byla právě vaše aliance tou nejlepší v roce 2017 a získejte šanci vyhrát cenu!


  Unikát 2017 – toto je nejrozmanitější kategorie. Cokoli, co způsobilo, že někdo vyčníval z davu, bez ohledu na to, o jaký typ úspěchu šlo. Znáš někoho, kdo sepsal nejlepší analýzu serveru, jehož útočná armáda byla zabita v oáze, kdo má nejvíce příspěvků na fóru nebo nakreslil vtipný obrázek na mapu pomocí svých vesnic? Toto je ta správná kategorie!  Tato soutěž se bude konat ve 2 fázích:


  1. fáze:
  Vytvoříme jedno téma pro každou kategorii, kde můžete nominovat buď sebe, nebo libovolného jiného hráče tím, že do tématu vložíte příspěvek se jménem hráče a popisem jeho úspěchu.
  Příklad:
  KATEGORIE: Legenda 2017
  HRÁČ: XXX (jméno na fóru YYY)
  DŮVOD: Tento hráč vycvičil na [server] 1 milion falangů a úspěšně s nimi ubránil div světa. Důkaz: [screenshot, hlášeni atd.]


  Nominace budeme přijímat do 22. 1. 2018, 11:00.  2. fáze:
  22. 1. 2018 po 11:00 přidáme do každého tématu anketu (pokud tam bude více než jeden nominovaný hráč) a vy pak můžete hlasovat pro hráče, kterého si vyberete. Vítěz každé kategorie získá poukaz v hodnotě 100 zlatých a speciální obrázek, který bude zobrazen v jeho profilu na fóru (viz níže).


  Pozor:

  • Pokud jeden hráč dosáhl více úspěchů, může být nominován v několika kategoriích, ale může vyhrát jen jednu cenu. Pokud podle výsledků ankety hráč vyhraje ve více kategoriích, může si vybrat, kterou odměnu chce získat.
  • Vítězem je hráč, jehož úspěch byl nominován. Výjimka: nejlepší představení aliance – zde získá cenu autor příspěvku představujícího alianci.
  • Hlasování bude uzavřeno 25. 1. 2018 v 11:00.

  Nominace vkládejte zde:
  Legenda 2017
  Nejlepší aliance 2017
  Unikát 2017


  Váš Travian Team