Apbalvojumi 2017

 • Cienījamā kopiena!


  2017. gadā mēs spēlē piedzīvojām fantastiskus notikumus un izcilus sasniegumus. Esam pārliecināti, ka arī daudziem spēlētājiem 2017. gads bija sasniegumu pilns. Un šodien mēs vēlamies izcelt šos sasniegumus, piedaloties konkursā!


  Spēlētāji tiks apbalvoti šādās kategorijās:


  2017. gada leģenda – šajā kategorijā var nominēt spēlētājus, kas sasnieguši izcilus panākumus celtniecības / armijas apmācīšanas / uzbrukuma / aizsardzības / koordinējošo taktiku jomā. Visvairāk sakauto ienaidnieku, vislielākā izveidotā armija vai visdižākā uzceltā impērija. Tas var būt arī visveiksmīgākais līderis vai koordinators.


  2017. gada alianse – Šajā sadaļā variet nominēt labāko 2017. gada aliansi


  2017. gada individualitāte – šī ir visplašākā kategorija. Tajā var būt jebkas, kas izceļ šo personu uz kopējā fona neatkarīgi no sasnieguma veida. Vai iedomājies kādu, kurš izcili izanalizēja serveri, kura āmurs tika sadragāts oāzē, kurš sarakstīja visvairāk ierakstu forumā vai ar saviem ciemiem uzzīmēja smieklīgu attēlu kartē? Šī kategorija domāta tieši tam!


  Konkurss noritēs divos posmos:


  1. posms.


  Mēs katrai kategorijai izveidosim atsevišķu diskusiju, kurā vari nominēt sevi vai jebkuru citu spēlētāju, atbildē ierakstot spēlētāja vārdu un sasnieguma aprakstu / saiti uz to.


  Piemērs:


  KATEGORIJA: 2017. gada leģenda
  SPĒLĒTĀJS: XXX (vārds forumā – YYY)


  KĀPĒC: Serverī [server] šis spēlētājs apmācīja 1 miljonu falangu un ar tiem veiksmīgi nosargāja pasaules brīnumu. Pierādījumi: [optional]


  Nominācijas tiks pieņemtas līdz 2018. gada 22. janvāra pulksten 11.00 (GMT+1 laika zonā).


  2. posms.


  2018. gada 22. janvārī pulksten 11.00 (GMT+1 laika zonā) mēs katrā diskusijā (ja būs vairāk nekā viens kandidāts) pievienosim aptauju, un spēlētāji varēs balsot par jebkuru no personām. Katras kategorijas uzvarētājs saņems kuponu 100 zelta vērtībā un īpašā sasnieguma attēlu, kas tiks attēlots foruma profilā (skatīt zemāk).


  Svarīga informācija!


  • 1)Ja vienam spēlētājam būs vairāki sasniegumi, viņu nominēt varēs vairākās kategorijās, tomēr viena persona var saņemt tikai vienu balvu. Ja balsošanas rezultātā spēlētājs uzvarēs vairākās kategorijās, viņš vai viņa varēs izvēlēties, kuru no balvām saņemt.
  • 2)Par uzvarētāju tiek uzskatīts spēlētājs, kura sasniegums tiek izvirzīts nominācijā. Vienīgais izņēmums ir labākā iepazīstināšana ar aliansi – šajā kategorijā balvu saņems iepazīstināšanas teksta autors.
  • 3)Balsošana noslēgsies 2018. gada 25. janvārī pulksten 11.00 (GMT+1 laika zonā).

  The post was edited 1 time, last by daavisg ().