Beszélgetés a 2017. év legjobb klánja, legendája és kiemelkedő egyénisége díjról

• A fórum szabályait betartva itt lehet megvitatni a máshol offtopiknak minősülő dolgokat a tárgyban jelzett dolgokról.

A fórum szabályainak megsértése warnnal jár, amiből ha eleget összegyűjt az ember, bizonyos időre elveszti a kommentelési jogát. Tartsátok ezt észben.

• Woland wrote:

Jelölöm a HoA-t, mert ők sem maradhatnak ki a versenyből, és mert nekik tényleg volt nem egy sikeres támadásuk ellenünk a speeden.
    Ezúttal jelzem, hogy kalacs nem kicsit rasszista bejegyzése 11 órán keresztül volt a fórumon, és a főnök főnökénél kellett eljárnunk a törlés érdekében. Az illető még eltiltást sem kapott, míg súlytalan és veszélytelen bejegyzés miatt más esetben klánok kerülnek oszlatásra, és teljes üzenetek törlésre....
    (ez az üzenet sem hiszem, hogy megéli a nap végét).
    És ezúttal köszönöm a klánomnak, hogy kis jelzést adtak abból, hogy nem vagyok egyedül.

Kedves tőled, hogy a főnök főnökének tartasz, mivel én MODERÁLTAM kalacs kommentjét, de ez egyébként látszik a kommenten.
    Nagyon helyes, hogy jelentitek a megkérdőjelezhető tartalmakkal rendelkező kommenteket, ezért is van a jelentés funkció minden kommentnél.

Egyetlen klán került törlésre, az is miattad, mert előzetes kérés ellenére (ami egyébként nem kötelező) sem távolítottad el a fórumról az általad írt kommentet, amiben a Travian Team lejáratására toboroztál embereket. Ezt egyébként a főnököm főnökei sem tartják súlytalan és veszélytelen bejegyzésnek.

Az offolás miatt ismét warnt kaptál. Ha offolni akarsz, használd az Általános beszélgetés témát.

Köszönöm.

• "Tegnap éjjel valaki bemásolt ide néhány (egyébként nem engedélyezett, tehát szabálytalanul közzétett) skype-beszélgetést."

Ez most akkor hogy is van..?
    Amikor téged negatív színben feltüntető skype beszélgetést tesz ki valaki, az már "nem engedélyezett, és szabálytalan" , ellenben amikor
    te teszel fel másról bármit, valóst, valótlant, az már a full korrekt kategória..?

Ne válaszolj, ugyis kimagyarázod... csak arra szerettem volna rámutatni, mennyire elvtelen, (és mint az autópályás dumánál kiderült) és hazug ember vagy.

MAD

• Sziasztok. Sajnálom idáig bannolva voltam és nem tudtam írni de szeretném kérni, hogy a nevemet töröljétek a 2017 legjobb személyisége és 2017 Legendája nevű szavazásokból egyaránt. Nem akarok részt venni a szavazásokban ugyanis.Előre is köszönöm a megértést.És sok sikert a többieknek.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Sziasztok. Sajnálom idáig bannolva voltam és nem tudtam írni de szeretném kérni, hogy a nevemet töröljétek a 2017 legjobb személyisége és 2017 Legendája nevű szavazásokból egyaránt. Nem akarok részt venni a szavazásokban ugyanis.Előre is köszönöm a megértést.És sok sikert a többieknek.

De hogyhogy? Ez egy pozitív elismerés, és akik rád szavaztak, azok azért tették, mert úgy gondolják, hogy különleges egyénisége vagy a magyar Traviannak.

• Bunkofon_HU :

Mindig mindenki tiszta lappal indul a szervereken.
    Aki elkövet egy hibát, az viseli a következményeit és legközelebb jobban odafigyel. Igazságtalan dolog lenne kizárni bárkit egy játékból csak azért, mert valamikor elkövetett egy hibát. :)

• Mert megígértem egy igaz barátnak, hogy visszalépek miatta. ő jobban megérdemli, hogy nyerjen.:)

Cselekedj és élj úgy hogy észre se vegyenek de ha eltűnsz millióknak hiányozzál.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Baddy mielőtt lelájkolnád amit írok érdeklödj. Nem tetszik amit írtam? Hogy visszaléptem egy igaz barát miatt? Hát tud meg Lina miatt akartam volna vissza lépni vagy őt se kedveled?::P

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nem örülők neki. Főleg annak nem hogy a klán szavzosdiba olyanok vannak akik nem is lehetnének ott::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Jól van már mindegy úgyis.::D Én leszek 2017 ben a Travián bohóca azt jól van::D

Meg nyer egy olyan klán ami ott se volt 2017ben sehol se::(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Jól van már mindegy úgyis.::D Én leszek 2017 ben a Travián bohóca azt jól van::D

Meg nyer egy olyan klán ami ott se volt 2017ben sehol se::(

Nincs olyan cím, hogy Travian bohóca. Amit a jelenlegi állás szerint meg fogsz nyerni, az egy teljesen komoly cím.

• Csabi, megint odáig értünk (veled is..) hogy (amikor már régen nem a CnQ vezeti a listát, hanem a ReD, és) itt b@sztatsz bennünket, meg képes vagy beregisztrálni a hux-ra Marchus néven csak azért hogy elkezdj zaklatni, miközben a kutya nem szól hozzád.. :D :D :D

Van baj nálad is.

MAD

• Oké Csabi....nem szép dolog füllenteni, ugye tudod?

(Gondolom "Marchus" is pécsi, (véletlen, mint Te..) ahogy azt a levélben írja, hogy menjek le és verekedjünk meg. :D
    Sztem asztroikrek vagytok az eredetivel, ha ez megnyugtat.... )

Téma részemről OFF.