Προβλήματα μετά την αναβάθμιση της 30-1-2018

• μετα την αναβάθμιση στο CHROME δεν λειτουργεί κανονικά το παιχνίδι - δεν ανοίγουν οι <<Καθημερινές εργασίες>> - <<Οι Περιπέτειες>> - <<δεν μπορώ να μπω στην Συμμαχία οταν πατάω το εικονίδιο>>. αυτά προς το παρόν!!!!

• kalimera....me chrome (toulaxiston auto mono dokimasa)

1on: stis farm listes de fainontai onomata xwriwn...mono to 1o gramma kai meta telitses....ante na vreis nataroxwri na afaireseis apo lista.
    2on: sthn agora...me automati symplirwsi xwrio..palia sto 2o gramma evgaze epilogi...twra prepei na patiseis kai 3o gramma
    pros to parwn auta...psaxnw kai ta ypoloipa

I am the BLACKSHEEP of the family

The post was edited 1 time, last by GioTaros_GR ().

• Καλησπέρα σας,

καταρχήν θα παρακαλούσα πρώτα από όλα να διαγράψετε τα cookies και αδειάστε την cache (προσωρινή μνήμη) του browser σας. Μετά κάντε τον επανεκκίνηση και τα προβλήματα θα έχουν διορθωθεί.

Πως ακριβώς να κάνετε τα παραπάνω εξαρτάτε από τι browser χρησιμοποιείτε.

Mozilla Firefox:
    How to clear the Firefox cache | Firefox Help

Internet Explorer: en-us

Google Chrome: Clear browsing data - Android - Google Chrome Help

Opera: 687

Σχετικά με την Αγορά, είναι μια αλλαγή στις δυνατότητες και τώρα θα πρέπει να γράφετε τουλάχιστον 3 χαρακτήρες για να συμπληρωθεί αυτόματα το όνομα του χωριού.

Λυπόμαστε για την αναστάτωση.

Φιλικά,

• Καλησπερα,
    εκανα clear τα data απο τον chrome αλλα η φαρμ λιστ εξακολουθει να μη βγαινει σωστα ενω στον φιρεφοχ δουλευει μια χαρα.
    Επισης καποιες φορές στον χάρτη μου βγάζει κιτρινισμένα καποια πεδία

Screenshot by Lightshot

αυτο απο τον ts3.travian.gr

I am the BLACKSHEEP of the family

• Καλησπέρα,

μπορείτε να μου στείλετε την αναφορά σφάλματος μαζί με το όνομα του λογαριασμού και τον server στο email μου;

Ευχαριστώ.

Φιλικά,