Brak logowania się właściciela na konto

 • zgodnie z regulaminem po 2 tyg bez logowania własciciela (na haśle) konto może być zablokowane. wystarcy wtedy się zalogować na haśle i będzie normalnie działać.

 • Najpierw zablokowany dostęp ma zastępca , samo konto nie jest zablokowane Dopiero po uplywie jakiegoś czasu konto jest dezaktywowane

  pl5 Łowca N...
  pl5 Łowca OB

  The post was edited 1 time, last by Artur82 ().

 • Co tu jest do tłumaczenia. Konto nie zostanie skasowane wcześniej niz 7 dni od ostatniego logowania haslem. Czyli moze byc skasowane nawet po dwóch miesiącach, jak sie tak " komuś " spodoba.

 • Nie wiem czy odpowiem na kogoś pytanie - bo teraz pojawiło się ich tutaj dużo już i jest wiele wątpliwości, więc pytajcie, a jeśli będę w stanie pomóc to odpowiem.


  Generalnie po dłuższym okresie, w którym na konto loguje się wyłącznie zastępca/zastępcy blokowana jest możliwość dalszego logowania na to konto przez zastępców. Samo konto nie jest blokowane, czyli można je na przykład grabić.


  Osobiście myślę, że żeby konto zostało zablokowane z powodu braku jakichkolwiek logowań to ktoś to konto musi zgłosić. Ten zapis zapewne służy przede wszystkim do ograniczenia tworzenia kont, które stoją i są wyłącznie farmami. Ale to tylko mój strzał, pewnie jest wiele innych.


  Art ma trochę słuszności w tym co pisze, jeśli MH znajdzie takie konto to będzie mógł je zablokować lub usunąć, pytanie do Chloe czy jest to praktykowane -> admin@travian.pl

 • jakbym chciał czytać instrukcje nie zadawałbym tu pytań
  widać albo mi sie nie chce albo nie mam na to czasu
  do bystrych to ty nie należysz :(
  nie przeczytałem ani jednej strony instrukcji a gram całkiem całkiem
  jako napastnik i grabieżca
  wszystko co wiem o grze dowiedziałem się tu od dobrych i życzliwych ludzi
  i zawsze im przy każdej okazji dziękuję

 • komarek, PLASK! i nie ma tematu.
  hehe, ale widzę że
  dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)

  The post was edited 3 times, last by LABN ().

 • czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D

 • Mamusia nadal wyciera Ci buzię po każdym posiłku?

  Akurat tak się składa, że rolą rodziców jest wprowadzenie dzieci w świat i pokazanie jak on funkcjonuje, zaczynając od podstawowych czynności jakimi jest chodzenie, czy nauka mowy. Prawdopodobnie nie jest to najlepsza alegoria, jednak skoro się do tego odniosłeś w sposób buczny i ironiczny pragnę wyjaśnić Ci jak to dokładnie działa, chociaż niestety, odnoszę wrażenie że możesz tego nie pojąć.
  Forum, głównie dział pytań i odpowiedzi ma na celu uzyskanie możliwości zadania pytania bez żadnych skrępowań oraz otrzymać na nie rzetelną odpowiedź. Być może gdy zaczynałeś grać w tę grę wiedziałeś już o niej wszystko (chociaż co do Twojej wiedzy nawet w tej chwili mam znaczne, uzasadnione wątpliwości), ale nie wszyscy tak zaczynali. W szkole również uczą Cię czytać i pisać, mimo, że sam mógłbyś wziąć alfabet i sam go zrozumieć i nauczyć się go używać.


  Czasami znaleźć odpowiedź nie jest tak łatwo, a dokładnie zrozumieć jakiś proces samemu jeszcze trudniej, dlatego istnieje coś takiego jak empatia, dzięki której inni gracze, którzy już znają jakiś temat mogą podzielić się wiedzą z innymi, nowymi graczami. Nawet jeśli jakieś pytanie wydaję się banalne. Bo mimo, że uważasz siebie za mistrza w każdej dziedzinie, to uważam że nie jesteś nawet przeciętny, co głównie widać po Twojej arogancji i stylu.


  Co do odpowiedzi do Glacier wyczerpał już temat. Od siebie mogę dodać jedynie fakt, który zauważyłem z własnych obserwacji (nie mogę jednak powiedzieć czy tak jest na pewno i w każdym przypadku), że konto na którym zostały zakupione monety nie zostanie skasowane (przynajmniej bardzo długo).


  komarek, PLASK! i nie ma tematu.hehe, ale widzę że
  dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)

  Bardzo duży szacunek emanuje od Twojej osoby. Może dodam screena sprzed edycji Twojego postu.



  Do jakich multi się odnosisz? Legalnych kont na forum? Czy w grze? Oskarżenia, bez podstaw wymierzone w eter, każdy może sobie wygłaszać. Ja np. mogę powiedzieć. że jesteś niewychowanym bucem... chociaż w sumie zakładając brak podstaw to zły przykład. Resztę chamskiej wypowiedzi pominę, bo broni się sama.


  czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D

  Twój post lubi tylko 1 osoba:


  Znasz ten "obiekt samo-podobny", panie Łukaszu?

 • LordTurek_PL i przystojniaczek lubią to.


  Hehe... u Was z każdym postem ilość piany jest wprost proporcjonalna do Waszego nadymanego EGO, znaleźliście te trufle czy dalej ryjecie? :D

 • LordTurek_PL

  Skoro już mnie wywowałeś to napiszę coś czego i tak nie zrozumiesz, tak jak wszystkich poprzednich postów w tym wątku. To jest dział pytań i odpowiedzi, można zapytać o co się chce, nawet jak to jest głupie albo oczywiste. Jak chcesz to możesz odpowiadać, nie chcesz to nie musisz, ale to nie jest powód, żeby mieszać w to rodziców pytających. Dodatkowo publicznie oskarżasz nas o multikonta łamiąc przy tym wszelkie zasady tego forum. Łapki w górę albo w dół służą do tego, żeby pokazać czy się coś lubi czy nie, więc logicznym jest, że jak czytam Twój post, który poziomem jest grubo poniżej dna z mułem to kliknąłem na "Nie lubię", a po przeczytaniu posta Eragona, w którym wytknął Ci wszystkie Twoje błędy w sposób kulturalny to go polubiłem. Skoro to jest forum dla ludzi, z których podobno kazdy ma mózg to jak ktoś Ci wskaże błędy w Twoim "rozumowaniu" to powinieneś grzecznie podziękować, a nie nadal udawać kamień polny i się jeszcze bardziej pogrążać.


  Ze swojej strony mogę Ci doradzić, że skoro już trafiłes do tak świetnego działu, w którym bez krępacji możesz zadawać pytania o Travianie, to załóż sobie nowy wątek i spytaj się jak się powinno w tą grę grać, bo patrząc na poziom Twojego konta na mś to jeszcze tej wiedzy nie posiadłeś.

 • Przystojniaczek, czy chciałbyś jeszcze o coś zapytać?


  Temat dotyczy braku logowania właściciela na konto i na tym się skupmy proszę.
  Jeśli nie to lepiej chyba będzie zamknąć ten wątek, żeby nie kusić :)