kto jest panem domu ?

• dzień dobry

rosyjskie forum gorącą dyskusję na temat unii Polski i PRAIM .
    czy myślisz, że PRAIM padła pod Polską , czy też Polski upadł pod PRAIM ?

kto jest liderem w tym sojuszu ? :rolleyes:

вы мне неинтересны, мне интересен только результат, который от кормушек не зависит
    ru2 - medbrother (FAQ), ru5 - NONSTOP (Classic), ЧЕ - Mazar (MOON), ts2 - megamen

• dzień dobry

rosyjskie forum gorącą dyskusję na temat unii Polski i PRAIM .
    czy myślisz, że PRAIM padła pod Polską , czy też Polski upadł pod PRAIM ?

kto jest liderem w tym sojuszu ? :rolleyes:

Bardzo delikatnie napisałeś co się dzieje na rosyjskimforumnazywając to „gorącą dyskusja”.

Pomiędzy sojuszem Prime i PS została zawiązana koalicja, której celem jest wspólne wybudowanie cudu.
    Działamy razemi na zasadach partnerskich w imię wspólnego celu.

• Между альянсом «Прайм» и «ПС» была сформирована коалиция, целью которой является создание чуда вместе.
    Мы работаем вместе на основе партнерства во имя общей цели.

не Польша, а альянс PS - потому что ни PT, ни гусары, официально они не объявили о строительстве чуда с нами

Так что у Винтеров есть шанс, засоюзить еще c некоторыми поляками :p :D

• co bardzo dobrze :D

вы мне неинтересны, мне интересен только результат, который от кормушек не зависит
    ru2 - medbrother (FAQ), ru5 - NONSTOP (Classic), ЧЕ - Mazar (MOON), ts2 - megamen

• Neon zauważ że cudak nie jest budowany jako stricte polski cudak a tylko jako cudak PS i Prime możnaby to tylko nazwać kooperatywą polsko-rosyjską lub też odwrotnie ale nie polskim cudakiem

no nie do końca - PS to polski sojusz? Prime to ruski sojusz ? więc tak - cudak jest (albo i będzie) budowany przez polskoruską ekipę - czyli jak najbardziej cud można nazwać polskoruski (dlaczego ps jest mniej polski jak ntpl?)
    tak jakby grały dwie polskie drużyny w europejskich pucharach - grają 2 POLSKIE drużyny i tyle ;) jedna z nich by wygrała puchar to POLSKA drużyna wygrała puchar a nie np Piast
    Czyli tym tokiem rozumowania idąc gdyby PE wygrało pierwsze ME to też by nie postawili polskiego cudaka - bo niby dlaczego?

Ja bym nazwał to inaczej.
    Cudak buduje Prime wspólnie z polską koalicją w skład której nie wchodzi PT i NTPL. I to jest bliższe prawdy.

a to inna inkszość i ten nap z Prime :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

• Ja bym nazwał to inaczej.
    Cudak buduje Prime wspólnie z polską koalicją w skład której nie wchodzi PT i NTPL. I to jest bliższe prawdy.

A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.

PS to polski sojusz, tak samo, jak nTPl czy PT to tez polskie sojusze.
    Ale juz zwiazek nTPl i PT mozna nazwac polska koalicja, a zwiazek PS i PRIME to koalicja rosyjsko - polska, inaczej wyjsc nie chce. Kogo Wy chcecie nabierac na "polskosc" i jakie trociny musi miec w glowie ten, kto sie na ten nacjonalistyczny belkot nabiera. Czy bardziej polskim malzenstwem jest zwiazek Polki i Polaka czy Polski i Rosjanina?

Rosjanie buduja sobie 6 cudakow, lacznie z tym, jaki buduja z PS, nie wchodza sobie w droge, nie atakuja sie nawzajem, wygrywaja co roku kazde MS (jak sie myle, niech mnie ktos poprawi), dobrze sie przy tym bawiac, te rowniez wygraja i wygraliby czy z PS czy bez. Ktorykolwiek z ich cudakow wygra, czy Cerber, czy Mafia, czy Prime i PS, czy jakikolwiek inny i tak bedzie, ze Rosjanie wygrali kolejne MS, a PS sie podlaczyli pod faworytow. Do tego poza koalicja z PRIME dojda PS napy ze wszystkimi ruskimi sojuszami na etapie cudowania, bo Rosjanie nie atakuja innych Rosjan, wiec PRIME tez nie beda. Zatem ostatnia rzecza, jaka gracze PS, uczestnicy rosyjsko - polskiej koalicji powinni robic, to wyjezdzac innym polskim sojuszom z "polskoscia".

Sytuacja z ruskimi cudakami, w tym PS i PRIME i cudowanie PS z Rosjanami przypomina mi takie stare porzekadlo, jakie moja babcia powtarzala "siadla mucha na wole i wola - orzemy."

• Lalka nie macie sojuszu z Polakami.
    Tyle w temacie.
    Reszta to tylko mydlenie oczu.
    Od początku przyszłas z tu z założeniem nie grać z PS - czyli z Polską ekipą budującą CUD.
    Wypiełas sie na ekipę z aspiracjami.
    Wolno ci.
    Wiec teraz nie ściemniaj.
    A ta ekipa która ma aspiracje wygrać szuka takiego sojusznika który jest na tyle powazny że ma z nami NAP i z nami współpracuje.

• A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.
    PS to polski sojusz, tak samo, jak nTPl czy PT to tez polskie sojusze.
    Ale juz zwiazek nTPl i PT mozna nazwac polska koalicja, a zwiazek PS i PRIME to koalicja rosyjsko - polska, inaczej wyjsc nie chce. Kogo Wy chcecie nabierac na "polskosc" i jakie trociny musi miec w glowie ten, kto sie na ten nacjonalistyczny belkot nabiera. Czy bardziej polskim malzenstwem jest zwiazek Polki i Polaka czy Polski i Rosjanina?

Rosjanie buduja sobie 6 cudakow, lacznie z tym, jaki buduja z PS, nie wchodza sobie w droge, nie atakuja sie nawzajem, wygrywaja co roku kazde MS (jak sie myle, niech mnie ktos poprawi), dobrze sie przy tym bawiac, te rowniez wygraja i wygraliby czy z PS czy bez. Ktorykolwiek z ich cudakow wygra, czy Cerber, czy Mafia, czy Prime i PS, czy jakikolwiek inny i tak bedzie, ze Rosjanie wygrali kolejne MS, a PS sie podlaczyli pod faworytow. Do tego poza koalicja z PRIME dojda PS napy ze wszystkimi ruskimi sojuszami na etapie cudowania, bo Rosjanie nie atakuja innych Rosjan, wiec PRIME tez nie beda. Zatem ostatnia rzecza, jaka gracze PS, uczestnicy rosyjsko - polskiej koalicji powinni robic, to wyjezdzac innym polskim sojuszom z "polskoscia".

Sytuacja z ruskimi cudakami, w tym PS i PRIME i cudowanie PS z Rosjanami przypomina mi takie stare porzekadlo, jakie moja babcia powtarzala "siadla mucha na wole i wola - orzemy."

Ale ty masz lalka zryty beret na maxa i szukasz dymu wiec go znajdziesz .
    Chyba od grania w traviana od 10 lat non stop cię tak pogięło ?
    Te twoje PT to nie koalicjant NTPL tylko bardziej przystawka :D

PS jest Polskim sojuszem wiec mamy prawo nazwać sobie cud Polskim lub jak chcemy czyli np . Polsko-Rosyjskim i lata nam to i powiewa czy się tobie to podoba czy nie. Budujemy z PRIME bo bliżej nam do nich niż do ciebie i twojego PT

Były kiedyś takie MŚ gdzie grało jak mnie pamięć nie myli z Polskich ekip TP
    i Cynk i sojusz MAximusa Meridiusa (tego co zakosił cudaka na ME turkom
    i narobił nam przypału ) którego nazwy nawet nie pamiętam i tak się
    składa ze TP nie chciało z pozostałymi ekipami PL mieć nic wspólnego a
    zwłaszcza cudu budować ale z tego co mi wiadomo budowali sobie Polski
    cud bez innych z PL i nie przeszkadzało im to że były też inne ekipy z
    PL by swój cud uważać za Polski (mimo ze nie byli jedyni z PL na serwerze).

• PS to polski sojusz, tak samo, jak nTPl czy PT to tez polskie sojusze.

No PT jakby mniej bo atakuje Polaków.

A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.

Najlepiej zasunąć na o chorym nacjonalizmie a później go użyć aby dowalić rodakom :thumbsup:

Nie jesteś w koalicji to się nie wypowiadaj, mi to porzekadło bardzie pasuje do PT i nTPl, no i twój potężny sojusz wołem niestety nie jest.

• A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.

Znów sie mylisz , cud buduje koalicja sojuszy rosyjskich (PRIME to nie jest jeden sojusz ) oraz koalicja sojuszy polskich (PS nie jest jednym sojuszem - tylko własnie koalicja kliku) - wiec prawdziwe jest stwierdzenie , że buduje koalicja sojuszy polskich i rosyjskich (PRIME&PS)
    Tak w ogole PRIME i Co nie sa , czysto rosyjska koalicja - to tak dla twojej wiadomosci :P

Znow sie mylisz :P , nie wygrali wszyskich MŚ,

Poza tym fajnie ze masz info , ze beda napy z RuTeam :D , chodz skad te info to nie wiem , bo poki co to zadnej oficjalnej propozycji zawieszenia broni i nieatakowania nie było .

I pomyłka ostatnia - głowny fawotyt to Dacia i Wlosi nie RuTeam

To tak w kwestii informacyjnej , zeby nie bylo ze sie czepiam :D

• Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego lalka wypowiada się za nTP???? Nie wiedziałam że jest Naszym głosem i wypowiada się za Nas wszystkich.

Bo z tego co mi wiadomo to Nasz deff wspiera ów cud i nawet dogadujemy się z PS więc o co chodzi tej kobiecie nie mam pojęcia.

... ludzie najchętniej słuchają "własnej prawdy"... :love:

• Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego lalka wypowiada się za nTP???? Nie wiedziałam że jest Naszym głosem i wypowiada się za Nas wszystkich.

Bo z tego co mi wiadomo to Nasz deff wspiera ów cud i nawet dogadujemy się z PS więc o co chodzi tej kobiecie nie mam pojęcia.

Chodzi jej po prostu żeby przypadkiem PS i NTP sie nie dogadały a najlepiej chciała by wywołać awanturę o to kto może być PL a kto nie może sie tak nazywać .
    Po prostu boli ją fakt że relacje pomiędzy PS a NTPL są poza od czasu do czasu jakimiś tam drobnymi zgrzytami że tak to ujme normalne.

• turniej narodowy ? tak
    może i jaki rodzaj ludzi powinien wygrać , nie ? :D:D

polacy są ludźmi ? tak
    prime to nie polacy ? to tak
    więc kto buduje cud , polacy czy nie ? :S