Ingame zprávy a slovní filtr

 • Zdravím,
  Už toho mám akorát pokrk.
  Prosím, uveřejněte někde seznam slov, která jsou nepřípustná pro cenzurní filtr zpráv ve hře - nepíšu nikdy nikomu sprostě, píšu úplně normální věci a ten filtr je naprosto k ničemu.
  Včera mi to při psaní z telefonu filtrovalo slovo "Snazim se" jakože "nazi" a hledal jsem to v tom textu asi 20 minut.
  Takže můj návrh:
  1) Zveřejnit seznam nevhodných slov
  2) Developeři ať udělají filtrování samostatně stojících slov ve větném celku (slova oddělená mezerou nebo jiným symbolem), ne když to je součástí slovotvorného základu - a na ty teprve používat slovník
  3) Ověření + nerefreshnutí zprávy - tj. když odkliknu zprávu, která je "rádoby" nevhodná, tak se celá smaže a pokud nejsem tak duchapřítomný, že si ji předem nezkopíruju, tak ji můžu psát znovu. Jenom kvůli tomu, že nějaký laxní programátor neudělá user-blbuvzdorné ověření formuláře na post.


  Děkuji.

 • Tak k tomu se jedine pripojuji! Uz jsem to resil loni, bohuzel ceskemu travian tymu tento seznam tez neni znamy.
  Jel jsem neplanovane mimo internetovou civilizaci a shanel narychlo zastup a dockal se jen neustaleho mazani zpravy i pres trojnasobne preformulovani obsahu.
  Letos jsem uz take narazil, nastesti se to dalo vyresit jinym komunikacnim kanalem.
  Silne to vypada na seznam, ktery nerespektuje vic nez nejaka mezinarodni slova, resp. nemcinu/anglictinu tipuji. Cesky text bez vulgarit neprojde (vyse zminovane dva pripady), testovaci zprava s kdejakym sprostym slovem bez problemu.


  :ptr


  PS: Kdyz nic jineho, tak alespon to nesmazani zpravy prosim.

 • Taky se pridam.. Nemoct napsat

  Quote

  Záporné obilí se počítá jako 0 .

  kvuli tomu, ze ve slove zaporne je podslovo porn je traparna nejvissiho levelu :D

 • Když už je něco ve zprávě nevhodné, at už jde přímo o nevhodné slovo, nebo normální slovo obsahující něco nevhodneho jako právě třeba to "záporné", kde je jen součástí tak by se to mohlo aspoň při pokusu odeslat nějak označit, aby člověk věděl co má opravit případně vycenzurovat hvezdickama třeba ne?

 • Pri takove moznosti "oznaceni" by cely seznam postradal vyznam, protoze napriklad spamer by vedel ktere slovo ma zmenit. Blacklist neni jen pro vulgarity ale i pro spam. Nicmene nejake reseni budeme hledat.