S4 e Başlayacak Ekipler

• Server-4 e başlıyacak ekipler bu konu altına yazabilirler mi. Server-4 de oynamayı düşünüyoruz ve birlikte oynayacak ekip arıyoruz. 1. olan arkadaş WOW da kesmiştir o kadar askeri.

S2 deki REST ler sevinmesin ama orayı da bırakmıyoruz :) .

Server ın 123. günü saldırıda 2. yiz. 1 tane küçük tılsım alınmıştır. Yağmada 10-15k kadar da natar kesilmiştir. Bunun dışında natar kesilmedi.

Tek birlik olarak savaşmak için katıldığımız S2 de birliğimizin durumu da bu.

Bizi ekibine katmak isteyen ekipler bizim hakkımızda biraz bilgi edinsin diye fotoğrafları yükledim.

Birliğin tamamını olmasa da önemli bir kısmını alıp Server-4 de oynamaya başlamayı planlıyoruz.

Kolay gelsin herkese..

Hak edene hakkını veririz!

• Bir önceki Server 4'ün galipleri olan HUN & DİRİLİŞ Birlikleri, INFERNO Birliği olarak 6 Mart günü açılacak olan Server 4' te +/+ (Kuzey Doğu) Bölgesinde yerimizi alacağız.Aramıza katılmak isteyen düzgün ve usta oyuncuları bekleriz.

INFERNO Birlikleri adına

Spectre

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• Def oynuyorum ama öğrenciyim sponsor lazım :D

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• Def oynuyorum ama öğrenciyim sponsor lazım :D

defçiye ihtiyaç çok ama bizde öğrenciyiz :D

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü ~ WoW Yıkım REKORLARI

• Bakalım olmadı ortak gelirim :) birine

numaranı özelden yazarsan wp grubuna alabilirim

• Birliğin perti, boyası yok dimi, takas olur mu?

• Toplam kaç ekip olacaksınız +,+ ‘da

sayı olarak şuanda baya kalabalığız. Net bir ekip sayısı veremiyorum. Daha aramıza katılıcak arkadaşlar var

• Bey Birlikleri olarak bizde server'a giriyoruz yaklaşık 45 kişilik bir ekip ile gelicez.
    Bölge olarak bir yer belirlemedik. Katılım sağlayacak birliklere göre en çetin savaşlar hangi bölgede olacaksa o bölgeyi tercih edicez.
    Şimdiden tüm ekiplere başarılar..

• her zamanki gibi kambersiz düğün olmaz derler madem düğün var kamber de gelsin o zaman ortalama 120 kisi ile geliyorum bölge belirsiz daha karat verilmedi daha çok var ekip toplaniyor..
    Lower/umut..
    Saygilarimla..

Dipnot: suvari ve turkuaz sevinme s2 sonuna kadar dewam o wowu kurdurmayacam siz kurmayın kim kurarsa kursun hesabi :)

Spectre bama yabancı gelmiyorsun bu arada

• her zamanki gibi kambersiz düğün olmaz derler madem düğün var kamber de gelsin o zaman ortalama 120 kisi ile geliyorum bölge belirsiz daha karat verilmedi daha çok var ekip toplaniyor..
    Lower/umut..
    Saygilarimla..

Dipnot: suvari ve turkuaz sevinme s2 sonuna kadar dewam o wowu kurdurmayacam siz kurmayın kim kurarsa kursun hesabi :)

Spectre bama yabancı gelmiyorsun bu arada

geçen seneki KALE Birliğinden Spectre ben :)

• Yeni bir oluşum, yeni bir isim ve yeni oyuncular ile Server 4'e geleceğiz. Detayları ilerleyen günlerde paylaşacağım. Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler. Şimdiden hayırlı olsun.. İyi ve Temiz bir Server Olması dileğiyle...

blueghost

GhosTBey

Bütün Savaşlar Önce İnsanların Zihninde Kazanılır.

• He hatırladım su bizim g..1.. salihle özellikle çok samimiydin yanlis değilsem :))

onu bilmiyorum. Taksici mehmet abi vardı izmirli bi kaç kere telde konuşmuştuk.