המדריך לחווה המתחילה

• אז הפכתם לחווה ואתם לא יודעים מה לעשות?
    אל דאגה, חשוב שתדעו קודם כל שחוות זה חלק מהותי מטרויאן, אתם נחוצים לשרת באותה מידה כמו האנשים בטופ 10.

שיטות להתמודדות עם התוקפים:
    1) נקיק, נקיק הינו מבנה קטן שעוזר להסתיר משאבים מאנשים חסרי לב שבוזזים אתכם, כשיראו שהם חוזרים ללא משאבים מהכפר שלכם מהר מאוד יבינו שזה לא משתלם, אם נקיק אחד אינו מספיק להסתיר את כל המשאבים אז אפשר פשוט לבנות עוד אחד ולערום נקיקים אחד על השני עד שזה יגיע לשלב שלא יצליחו לגנוב כלום
    2) לוכד (רק לגאלים יש את המבנה הזה), מבנה בו אפשר לבנות מלכודות שתופסות את חיילי האויב, חוות שמחדשות מלכודות על בסיס קבוע זה משהו שאף בוזז לא אוהב להתעסק בו
    3) חומה, ככל שהחומה שלב גבוה יותר התוקפים יצטרכו להגדיל את הכמות כוחות איתם הם בוזזים על מנת שלא ימותו
    4) מגורים מלכותיים/ארמון מוסיפים בונוס הגנה

אם כל זה לא הציל אתכם ואתם עדיין חוות אל תדאגו, ישנן שיטות נוספות
    1) איום חסר כל בסיס, תשלחו לתוקף הודעה שהוא לא מכיר אתכם וחבל עליו, תדברו על קשרים שיש לכם עם אנשים בשרת עם דגש על הטופ 10/20, הכי חשוב לא לציין שמות, ככה לא יוכלו לאמת את הדברים (השיטה עלולה להחמיר את המצב).
    2) תתנו אולטימטום, אתם אנשים רחמנים ומבינים אחרי הכל, אתם מוכנים לשים את כל זה מאחוריכם ולא לפרק את כל החשבון של התוקף אם הוא יפסיק לתקוף
    (השיטה עלולה להחמיר את המצב).
    3) אם השיטות הקודמות לא עבדו, תפנו לצד הרגיש של התוקף, תסבירו לו שיש עוד מיליון חוות בשרת ואתם חדשים במשחק, תסבירו לו שאתם לא יודעים כיצד לשחק אבל אתם רק רוצים לשחק בשקט ושלווה, על כל 30 אנשים שבוזזים אתכם אחד אמור להקשיב לכם(עם ה29 אנשים אחרים השיטה עלולה להחמיר את המצב).
    4) תשלחו הודעה לכל החשבונות בטופ 10 שאתם מוכנים להיות שחקני ההגנה שלהם תמורת חסות.

אם כל זה לא עזר ואתם עדיין חוות אז תמיד אפשר למחוק חשבון ולפתוח חדש בשרת אחר, ואם גם שם הפכתם לחוות אז תוכלו לחזור על כל השיטות בתקווה שהפעם יעבדו
    בהצלחה!

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
    ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• 10/10 ממליץ.

היוצר הינו חווה במקצועו, השיטה נוסתה עשרות פעמים והוכחה כפועלת.

• 10/10 ממליץ.

חחחחחחח חנקת ליאור

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
    ANTI ILAN 100%
    ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C ....ILX27-Da Vinci

u23-ltr.gif

• אין חכם כבעל ניסיון.

10/10 ממליץ.

אתם מסתלבטים אבל אני לא מתבייש בזה, רוב השרתים שלי נכנסתי בלי כוונה להשקיע ועשיתי ים שטויות עד שהפכו אותי לחווה ואז מעצבים או משהו אחר נכנסתי רציני ויצאתי מהמצב של החווה ופשוט ***** את כולם חחח... לרוב בתור הגנתי אבל מידי פעם בתור התקפי, זה עובד תאמינו לי, הייתי יכול להרחיב במדריך אבל בגלל החוסר יכולת לעריכה זה יוצא לא משהו אז תצטרכו להסתפק בזה :thumbup:

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
    ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

• היייי שכחת את שיטה מספר 5 והכי נפוצה
    5. לפרוץ למולטיהאנטר להוסיף לך 2 מליון חילי התקפה ולהראות לו מי שולט פה.

• ומה, תגן עם חיילי התקפה? עדיין תהיה חווה רק שיהיה לך גם מינוס.

• ומה, תגן עם חיילי התקפה? עדיין תהיה חווה רק שיהיה לך גם מינוס.

יפה. כאן נכנסת שיטת ההמשך, מפילים את טרויאן, מקימים אתר מתחרה, מחכים שאותו משתמש ספציפי ירשם, ושם הוא יתחרט שהוא תקף אותך בטרויאן.

• אי אפשר לשנות מבחוץ את כמות החיילים בחשבון.

אני די בטוח שזה לא מדויק
    שמעתי על כך שבעקבות באג מסוים הוחזרו לשחקן חיילים

• הייתי ממליץ לציין מי שבטים מועדפים לשחקנים שהופכים הרבה לחוות, מה כדאי לעשות לפני שיוצאים מהגנת מתחיל וכו'.
    כמו כן אפשר להשקיע קצת יותר בעיצוב.

AA_SMOD_Sig.png
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.
    חוקי הפורום

• אתם מסתלבטים אבל אני לא מתבייש בזה, רוב השרתים שלי נכנסתי בלי כוונה להשקיע ועשיתי ים שטויות עד שהפכו אותי לחווה ואז מעצבים או משהו אחר נכנסתי רציני ויצאתי מהמצב של החווה ופשוט ***** את כולם חחח... לרוב בתור הגנתי אבל מידי פעם בתור התקפי, זה עובד תאמינו לי, הייתי יכול להרחיב במדריך אבל בגלל החוסר יכולת לעריכה זה יוצא לא משהו אז תצטרכו להסתפק בזה :thumbup:

חברה אני עד לזה,

#נודרלכםאניחווה

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."

• על פי השיטות, נראה שאתה חווה כל שרת מחדש חחחחחחח