[SI2] Splošna debata & bojna poročila

• Spoštovani uporabniki

Prišel je čas za nov Travian: Legends SI 2 igralni svet. Tudi tokrat smo vam uredili temo na forumu, kjer boste lahko debatirali o igri in bojnih poročilih.

Pravila ostajajo enaka. Od vas pričakujemo, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme.
    Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane kakršnekoli žaljivke, SPAM sporočila, slike brez besedila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Pogovor naj poteka spoštljivo do vseh uporabnikov, za osebne pogovore (pogovore med soigralci), za pogovore o preteklih serverjih, stare zamere in pretekla nesoglasja pa vam priporočam in svetujem, da uporabljate katerega izmed za to namenjenih programov ali zasebna sporočila.

Želimo vam veliko uspehov in užitkov ob igranju najnovejšega SI2 strežnika.

Različica: T4.4
    Začetek strežnika: 26.02.18 06:00

Lep pozdrav,
    Vaša Travian ekipa

Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers
    Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

• Bom jaz začel. Kaj se mi zdi zelo zanimivo je to, da na tem serverju alianse želijo vodit 15 letni smrkavci, ki mislijo da bodo lahko sami brez nobene pomoči izkušenih naredijo nek bum na serverju. Nato pa šok, igralci počasi začnejo zapuščati alianso (pričakovano) in nato ti otroci ki sami sebi pravijo ''veterani'' obtožijo tiste, ki jim vodenje dejansko gre...

Eno alianso smo morali strmoglaviti, drugo pa bo očitno tudi treba... :p

TSX Winter 2011/12: Smokerfrog (Zmaji - vodja) Gettertools
    TSX Winter 2013/14: Tango (Hobbits - vodja) Gettertools
    TSX Winter 2014/15: Ghost (Swiss - vodja) Gettertools
    TSX Summer 2018: Dreamfyre (Swiss - vodja) Gettertools

The post was edited 1 time, last by Mell1e ().

• Forum skoraj bolj mrtev kot tisti iz prejšnjega si2. :whistling:

hmm, pa še nekaj podobnosti je, kolikor je razvidno iz nadaljevanja tu na forumu... if you know what i mean =)

True oreh!
    Under the shell is hiding a surprise :D

• No, spomni se alianse Extrem in vse kar je z njo bilo povezano...
    Je zelo veliko podobnosti z lanskim Si2, kajne? xD

True oreh!

• Nisem registriran na tem si2, ker sem si vzel pavzo od .si serverjev. :D
    Mogoce se registriram pa z 2 popa spremljam stanje.

Drugac pa ja, EKSTREMNA! To je bilo kar zabavno gledati. :p

• no, saj jaz tudi nisem registriran. Vendar sem videl "zanimivo" dogajanje in izjemno podobnost z lanskim si2 tukaj in sem se moral oglasiti. =)

p.s.
    upam, da mi igralci ne boste zamerili, da sem vam "spammal" tukaj.

želim vam obilico zabave in napetih bitk!

True oreh!